GeForce RTX 3060 повертається: NVIDIA замовила в Samsung виробництво 8‑нм GPU Ampere

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

Пропоную обговорити GeForce RTX 3060 повертається: NVIDIA замовила в Samsung виробництво 8‑нм GPU Ampere

Так он яка "довга підтримка" малась на увазі :-/
Firebrand
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

спойлер
Изображение
xIIImaL
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина

Сообщение

Ждем возвращения легендарной GTX1060 :popcorn:
Dream Machines
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

:rotate:
спойлер
Nvidia_3060_Hulk.jpg
Polaris
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків; Слов'янськ

Сообщение

Ціна 20к? :laugh:
Robostyle
Member

Сообщение

GDDR3 в комплекте?
n+gibat[]r
Member
Аватара пользователя
Откуда: Spain

Сообщение

Потужне рішення! Купляти це ми звісно що не будемо. :laugh:
Rosberg
Member
Аватара пользователя
Откуда: Файне місто Тернопіль

Сообщение

А шо, "народна карта" стане антикризовою)
Ektalion
Member
Аватара пользователя

Сообщение

n+gibat[]r: 09.03.2026 14:36 Потужне рішення! Купляти це ми звісно що не будемо. :laugh:
Так у тебе вона була :laugh:
curious user
Member

Сообщение

Та чого ви, хлопці! Гарна відеомапа за 200дол. :gigi: , а за 150дол. взагалі відмінна :lol: .
Devijack
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

на тлі 5060 яких досі як бруду і нікому не потрібні, вони повертають 3060. Краще поверніть 2021 рік коли вони були актуальні.
Zealoth
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

Что тут сказать
Вложения
IMG_0193.png
Robostyle
Member

Сообщение

В чем проблема шринкнуть сегодняшние затычки у самсунга? Нихто ж не просит переносить реактор gb202, а так, gb206/207
hohlid19
Member

Сообщение

Ждём от АМД RX580 тогда :lol: :lol:
curious user
Member

Сообщение

hohlid19: 09.03.2026 17:10 Ждём от АМД RX580 тогда :lol: :lol:
Якраз оновлю свою профільну :lol:
AntonyKandaurov
Member
Аватара пользователя
Откуда: Славетне місто Запоріжжя

Сообщение

Нє, ну для погруна який має умовну 980ті і хоче щось краще то цей варіант дуже й дуже, навіть дуже- дуже- дуже. Питання в ціні, а вона точно не буде 200 баксів.
Kassatka
Member
Аватара пользователя
Откуда: Курник під Києвом

Сообщение

Devijack: 09.03.2026 15:40 на тлі 5060 яких досі як бруду і нікому не потрібні, вони повертають 3060. Краще поверніть 2021 рік коли вони були актуальні.
Ну я теж розглядаю 5060 з 8 Гб як повний непотріб. Для 4K/2,5K нормальні текстури не потягне, а для 1080p і 5050 з головою достатньо (чи 3050 8 Гб). А от 3060 якби з 12 Гб, то цілком приваблива карта серед бюджеток. По факту варта, щоб заплатити дорожче, ніж навіть та нікчемна 5060. Звісно, якщо випускатимуть одну лише 3060 з 8 Гб, то це буде ще більший непотріб, ніж 5060.
Rosberg
Member
Аватара пользователя
Откуда: Файне місто Тернопіль

Сообщение

curious user: 09.03.2026 15:08 Та чого ви, хлопці! Гарна відеомапа за 200дол. :gigi: , а за 150дол. взагалі відмінна :lol: .
Як же мені подобаються ці переклади з російської на українську) Електро харчування, відеомапа, корок на дорозі :laugh:
Последний раз редактировалось Rosberg 09.03.2026 18:30, всего редактировалось 1 раз.
Grey_ukr
Member

Сообщение

ожидание: выход 5000 супер версий
реальность: ...
Kassatka
Member
Аватара пользователя
Откуда: Курник під Києвом

Сообщение

Devijack: 09.03.2026 15:40Краще поверніть 2021 рік коли вони були актуальні.
Total War: Warhammer III - це 2022 рік, і там десь впритик вистачить 3060 12 Гб для 15 FPS 4K-геймінгу. А що з тих пір ще таке ж вимогливе, що сильно просідає в FPS при 4K виходило? Ну от хіба що InZoi, але це не грати, а чисто в 18+ моди почілити. Інші іграшки зазвичай менш вибагливі, а не більш вибагливі за TW Warhammer III.
(Звісно, якщо забути про рейтрейсинг як клас на такого роду бюджетних відяхах).
Ответить