Дефіцит як бачимо не заважає випуску нових рішень у споживчому сегменті. Друга новина за день. Може вони щось знають і дифіцит не так надовго як всі прогнозують?
Новости
Последние статьи и обзоры
Китайська YMTC представила NVMe-накопичувачі PC550 з підтримкою PCIe 5.0
-
Afit
Member
- Откуда: Запоріжжя
Предлагаю обсудить Китайська YMTC представила NVMe-накопичувачі PC550 з підтримкою PCIe 5.0
Дефіцит як бачимо не заважає випуску нових рішень у споживчому сегменті. Друга новина за день. Може вони щось знають і дифіцит не так надовго як всі прогнозують?
Дефіцит як бачимо не заважає випуску нових рішень у споживчому сегменті. Друга новина за день. Може вони щось знають і дифіцит не так надовго як всі прогнозують?
-
KimRomik
Member
добре, але хай ці накопичувачі продаються тільки в Китаї
-
Soulwatcher
Member
Вскормили китайцев, перенося всё производство к ним. Они разобрались в технике и теперь впереди всех.
Благими намерениями... а нет, тут подходит - "жадность фраеров сгубила"
Благими намерениями... а нет, тут подходит - "жадность фраеров сгубила"
-
SeptemberVibe
Junior
Нуу таке, якщо чисто під ігри брати то можливо і можна ризикнути, головне аби там не було нічого додаткового засунуто, що буде шпигувати
-
DEVES
Member
- Откуда: Україна
нейминг у WD слизали?
-
smilex
Member
Так дефецит китайцам только на пользуAfit: ↑ 09.03.2026 13:44 Предлагаю обсудить Китайська YMTC представила NVMe-накопичувачі PC550 з підтримкою PCIe 5.0
Дефіцит як бачимо не заважає випуску нових рішень у споживчому сегменті. Друга новина за день. Може вони щось знають і дифіцит не так надовго як всі прогнозують?![]()
-
Oxygen2002
Junior
TBW "вражає" ) І яка ж там пам'ять... Бо є вже випадки коли саме китайськи контролери стоять в китайськи аля тайвань ссд. Є диски в яких TBW вражає , а знос йде на очах. Тому усе не так однозначно.