У нього просто дика ейфорія від надприбутку
Новости
Последние статьи и обзоры
Дженсен Хуанг заявив, що дефіцит пам’яті — це «фантастика» для компанії
-
my4a4oc
Member
долярики новые особо не печатаются, а сверхприбыли продолжают идти, бедные - беднеют, богатые - богатеют
-
Earanak
Member
- Откуда: Украина
Ну, нищуки скулят как битые псы, бояре торжествуют
- спойлер
- я нищук
-
MqM
Member
- Откуда: Україна
Така фантастика, що майбутні відеокарти для звичайних користувачів під питанням? А пошук памяті переклали на інші компанії 
-
dead_rat
Member
- Откуда: Берлін
Фантастика, час подвоїти ціни і ще подвоїти. Ну і хто скаже, що це не бульбашка?
-
hohlid19
Member
Предлагаю куртке отказаться от нищих вариантов и оставить модели только хх80 и хх90
-
Nouriel
Member
- Откуда: Вараш
hohlid19
З його доходами він міг би безплатно роздавати))
З його доходами він міг би безплатно роздавати))
-
erkins007
Member
Давно пора было так сделать. А всякий дешман отдать племяннице чтобы она вовсе в 0% рынка не ушлаhohlid19: ↑ 07.03.2026 12:31 Предлагаю куртке отказаться от нищих вариантов и оставить модели только хх80 и хх90
-
Rosberg
Member
- Откуда: Файне місто Тернопіль
Всього їм мало, колись були мільйонери, тепер мільярдери, що далі??? Може б вони усі разом з Маском у*бали в космос?
Відправлено через 1 хвилину 49 секунд:
Відправлено через 1 хвилину 49 секунд:
Більше треба кланятись багатим і захоплюватись ними, можу кісточку зі столу кинуть.
-
walkman3000
Member
жупан робить те що очікуєш від монополіста галузі
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
Вы плохо знаете Хуанга, если думаете, что он просто так что-то кому-то отдаст.erkins007: ↑ 07.03.2026 12:34 Давно пора было так сделать. А всякий дешман отдать племяннице чтобы она вовсе в 0% рынка не ушла
Скорее запустит производство старых моделей на ГДДР6, чтобы прикрыть опустевшие ниши.
-
ronemun
Advanced Member
Памятаю як Китай нагинав Південну Корею заради оперативи і флешу.
Без їх значного розміру китайські смартфони/планшети були неконкурентні - глюки прошивки, особливо графіки і медіа, гірші/слабші чіпи, заводські трояни - через це слаба енергоефективність і лаги/зависання при рівному обємі памяті з іншими смартфонами.
+ Народ ведеться на великі цифри - обєм оперативи/диска, кількість пікселів головної камери, екрана, заряд батареї, і т.п. , не знає справжньої кухні виробництва чи характеристик чіпа, що ОС+трояни+витік зїдають 80% оперативи, а флеш через дешевий відбракований emmc чіп працює на 100 МБ/с замість 1000, ..
А коли ці козирі, які покривали всі недоліки, стали дорогими, висока ціна смартфона/планшета явно схиляє вибір в бік відомих надійних брендів з дорогими і якісними компонентами, прошивками, сервісом
Без їх значного розміру китайські смартфони/планшети були неконкурентні - глюки прошивки, особливо графіки і медіа, гірші/слабші чіпи, заводські трояни - через це слаба енергоефективність і лаги/зависання при рівному обємі памяті з іншими смартфонами.
+ Народ ведеться на великі цифри - обєм оперативи/диска, кількість пікселів головної камери, екрана, заряд батареї, і т.п. , не знає справжньої кухні виробництва чи характеристик чіпа, що ОС+трояни+витік зїдають 80% оперативи, а флеш через дешевий відбракований emmc чіп працює на 100 МБ/с замість 1000, ..
А коли ці козирі, які покривали всі недоліки, стали дорогими, висока ціна смартфона/планшета явно схиляє вибір в бік відомих надійних брендів з дорогими і якісними компонентами, прошивками, сервісом
-
Devijack
Member
- Откуда: Запоріжжя
Шкіряний наркоман не помітив ще один очевидний варіант для клієнтів - не купувати нову відеомапу до останнього. Тож це дійсньо фантастична можливість знизити продажі, якою він скористався.
-
MqM
Member
- Откуда: Україна
Тут місцеві експерти доводили, що Нвідіа ні разу не монополіяwalkman3000: ↑ 07.03.2026 13:04 жупан робить те що очікуєш від монополіста галузі
-
DolfDolfi
Member
-
Ostin
Member
Як мінімум подобається те, що шкірянка відкрито говорить про свою вигоду і кайф від подій. З віком страшенно перестав бути толерантним до лицемірства типу "стурбованості", коли чекають допомоги, та "ми команда", коли команда чекає грошей, а не словесного поноса мотивації.
Тут все чітко - бабосики мутяться і ми щасливі. За це шкірянці +
Тут все чітко - бабосики мутяться і ми щасливі. За це шкірянці +
-
walkman3000
Member
я взагалі не розумію чого кріпаки чекають від таких тіпів як хуанг або маск, або безосMqM: ↑ 07.03.2026 13:22Тут місцеві експерти доводили, що Нвідіа ні разу не монополіяwalkman3000: ↑ 07.03.2026 13:04 жупан робить те що очікуєш від монополіста галузі![]()
![]()
Отправлено спустя 2 минуты 31 секунду:
інакше воно впаде і буде ще гірше. too big to failOstin: ↑ 07.03.2026 13:29Тут все чітко - бабосики мутяться і ми щасливі. За це шкірянці +
-
leif
Member
walkman3000
Щоб він вийшов і сказав: "прастітє мєня мужикі, за то шо нє бил в АТО за все, відтепер карти будуть по цінах 2010року, приріст від покоління до покоління буде +100% кожен раз, пам'яті в хх60 лінійці буде не менше ніж в хх90, а споживання буде макисмум 200вт. Адже компанія нвідіа існує не для якихось там прибутків, а чисто шоб ви могли погамати недорого і з кайфом. па брацкі, ат души"

Щоб він вийшов і сказав: "прастітє мєня мужикі, за то шо нє бил в АТО за все, відтепер карти будуть по цінах 2010року, приріст від покоління до покоління буде +100% кожен раз, пам'яті в хх60 лінійці буде не менше ніж в хх90, а споживання буде макисмум 200вт. Адже компанія нвідіа існує не для якихось там прибутків, а чисто шоб ви могли погамати недорого і з кайфом. па брацкі, ат души"
-
MSiAventador
Member
- Откуда: Гонолула
# Ніколи такого не було і ось знову
-
Sanьka
Member
Дженсен обмежся вибором серед оцих двох стільцівТому Дженсен каже, що любить обмеження.
Последний раз редактировалось Sanьka 07.03.2026 14:22, всего редактировалось 1 раз.
