Пропоную обговорити Cyberpunk 2077 незабаром з’явиться в Xbox Game Pass
Майки створили навколо себе настільки "позитивне" інфополе, що їх і реліз ГТА6 в геймпасі не врятує.
Відправлено через 4 хвилини 22 секунди:
І це на фоні вкрай слабкого виступу соні, що не випустила за це покоління жодного суперхіта і, взагалі, дуже мало ігор.
Новости
Последние статьи и обзоры
Cyberpunk 2077 незабаром з’явиться в Xbox Game Pass
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
-
Voozy
Member
- Откуда: Киев
5+ лет игре
Все прошли, вместе с бабушкой
Все прошли, вместе с бабушкой
-
kairo
Member
- Откуда: Україна
Головна проблема Геймпасу, що грати можна лише базову гру. От пройшов я Lies of Pi, вийшло до нього DLC, мені щоб тепер пограти, треба придбати гру та доповнення. Ідіотська логіка.
-
oversteve
Member
- Откуда: Ukraine
іноді деякі ігри релізять як розширені версії, я так в гейпасі пройшов бордерлендс 3 з усіма допамиkairo: ↑ 04.03.2026 13:22 Головна проблема Геймпасу, що грати можна лише базову гру. От пройшов я Lies of Pi, вийшло до нього DLC, мені щоб тепер пограти, треба придбати гру та доповнення. Ідіотська логіка.
ну і по купівлі доповнень вже написали, базову гру не треба купувати
-
nv_ua
Member
- Откуда: Харків
польськопанк вже всі пройшли, хто хотів і навіть ті, хто не дуже хотів