NVIDIA підвищила ціну настільного ШІ-суперкомп’ютера DGX Spark

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
KimRomik
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Предлагаю обсудить NVIDIA підвищила ціну настільного ШІ-суперкомп’ютера DGX Spark

Правильно! Ібо нефіг піднімати ціни тільки геймерам і паразитувати на них :up: Так що всією планетою або платимо дорожче, або живемо без відеокарт.
Dilfin
Member

Сообщение

Ай (AI) молодці.) (тюлень, який хлопає і олень, який махає головою.))

Відправлено через 5 хвилин 15 секунд:
KimRomik: 27.02.2026 12:47 Предлагаю обсудить NVIDIA підвищила ціну настільного ШІ-суперкомп’ютера DGX Spark

Правильно! Ібо нефіг піднімати ціни тільки геймерам і паразитувати на них :up: Так що всією планетою або платимо дорожче, або живемо без відеокарт.
Скоро мабуть буде можливість пограти в ігри тільки онлайн і то оплата буде, як колись в гральних автоматах, кинув копійочку і граєш...
ronemun
Advanced Member

Сообщение

націнка 700 доларів за 128 гігабайт це додатково 175 долалів за кожні 32 ГБ
небагато, враховуючи що 32 ГБ ddr5 зросла з 6-7 тис грн до 15-18

аналогічно в AMD StrixHalo (ai 395) напевно
Liam
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Зокрема, корпорація NVIDIA оголосила про подорожчання компактної системи DGX Spark, яку вона позиціює як десктопний ШІ-суперкомп’ютер. Своє рішення вона пояснила проблемами з поставками пам’яті.

Варто згадати Уробороса - змію, що кусає себе за хвіст. Символ вічності, який у випадку з NVIDIA перетворився на символ кармічної справедливості. Ті дії, які вони чинять щодо споживачів сьогодні, стають їхнім власним "хвостом", який вони ж і поїдають. Замкнене коло рано чи пізно призведе до виснаження - це неминучий закон системи.
n6407
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Dilfin: 27.02.2026 13:24 Ай (AI) молодці.) (тюлень, який хлопає і олень, який махає головою.))

Відправлено через 5 хвилин 15 секунд:
KimRomik: 27.02.2026 12:47 Предлагаю обсудить NVIDIA підвищила ціну настільного ШІ-суперкомп’ютера DGX Spark

Правильно! Ібо нефіг піднімати ціни тільки геймерам і паразитувати на них :up: Так що всією планетою або платимо дорожче, або живемо без відеокарт.
Скоро мабуть буде можливість пограти в ігри тільки онлайн і то оплата буде, як колись в гральних автоматах, кинув копійочку і граєш...
"поиграть" очень растяжимое понятие, я недавно собрал себе компик, "энэргоэфективный"(по сравнению с основным) и очень бюджетный (около 5 000 грн вся сборка) - для работы и не тяжёлых игр от зарядной станции (750 ватт часов), так к моему удивлению, даже на этом ультрабюджетном тазике, Дум 2016 на ультрах 70-90 фпс, вот это тоже "поиграть" или не совсем, спорно всё :-/
Buldozer.
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков

Сообщение

Liam: 27.02.2026 16:10 Зокрема, корпорація NVIDIA оголосила про подорожчання компактної системи DGX Spark, яку вона позиціює як десктопний ШІ-суперкомп’ютер. Своє рішення вона пояснила проблемами з поставками пам’яті.

Варто згадати Уробороса - змію, що кусає себе за хвіст. Символ вічності, який у випадку з NVIDIA перетворився на символ кармічної справедливості. Ті дії, які вони чинять щодо споживачів сьогодні, стають їхнім власним "хвостом", який вони ж і поїдають. Замкнене коло рано чи пізно призведе до виснаження - це неминучий закон системи.
вы им хоть имейл напишите чтоль :D Они-то не в курсе что загнивают )
Alexandro211
Junior

Сообщение

Liam: 27.02.2026 16:10 Зокрема, корпорація NVIDIA оголосила про подорожчання компактної системи DGX Spark, яку вона позиціює як десктопний ШІ-суперкомп’ютер. Своє рішення вона пояснила проблемами з поставками пам’яті.

Варто згадати Уробороса - змію, що кусає себе за хвіст. Символ вічності, який у випадку з NVIDIA перетворився на символ кармічної справедливості. Ті дії, які вони чинять щодо споживачів сьогодні, стають їхнім власним "хвостом", який вони ж і поїдають. Замкнене коло рано чи пізно призведе до виснаження - це неминучий закон системи.
Там не по колу, там по спіралі догори все підіймається. Декілька кол майнігу, бум ШІ і тепер вони в топі найдорожчих компаній світу. Коли до тебе стоїть черга з баблом на кілька років вперед, нема часу на образи рандомного пересічного .
Ответить