AMD готується до релізу процесорів Ryzen AI 400 (Gorgon Point) для платформи AM5

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
Mykolay3ack
HWBOT OC Team
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

bes
Member
Откуда: Kryvyi Rih

Сообщение

а что в них такого что надо прямо было ждать ?
Mykolay3ack
HWBOT OC Team
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

bes
Вбудоване відео, на 8700G проходив сталкер 2, може на новому процесорі перепройду на високих))) :gigi:
alexeygalas
Member
Аватара пользователя
Откуда: Khmelnytskyi

Сообщение

Mykolay3ack: 24.02.2026 09:13може на новому процесорі перепройду на високих)))
Це рефреш. Він майже не відрізняється. Невелика різниця в частотах. Навряд
Нових інтеграшок у них наразі немає. Вони зараз всюди ліплять цей RDNA3.5+ а нова графіка схоже досі на стадії розробки і про неї поки ні слова
IronWithin
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Mykolay3ack

І ця людина має допис HWBOT OC Team…
Mykolay3ack
HWBOT OC Team
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

IronWithin
До чого тут це)? :spy:
Sanьka
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Mykolay3ack: 24.02.2026 09:35До чого тут це)?
Мінімум дві Матрікс 5090 під азотом 24/7 :laugh:
unique-neon
Member

Сообщение

Mykolay3ack: 24.02.2026 09:13Вбудоване відео, на 8700G проходив сталкер 2, може на новому процесорі перепройду на високих)))
Не сильно він і швидший за 8700g у графіці. Відсотків може на 20. А cpu і взагалі мало чим краще.
DolfDolfi
Member

Сообщение

unique-neon: 24.02.2026 09:48
Mykolay3ack: 24.02.2026 09:13Вбудоване відео, на 8700G проходив сталкер 2, може на новому процесорі перепройду на високих)))
Не сильно він і швидший за 8700g у графіці. Відсотків може на 20. А cpu і взагалі мало чим краще.
Тим хто тільки думає в самий раз
Piter Cantrope
Member
Аватара пользователя
Откуда: Калуш

Сообщение

alexeygalas: 24.02.2026 09:24 Це рефреш. Він майже не відрізняється. Невелика різниця в частотах. Навряд
Нових інтеграшок у них наразі немає.
Не рефреш. Зараз на десктопі є 8000G, з 12 CU RDNA3. Phoenix.
Після них вийшло покоління Strix Point з 16CU і гетерогенними ядрами. На десктопі його не було.
Gorgon Point - це рефреш Strix.
Різниця в продуктивності з тим, що зараз є доступне, має бути.

Ну і контролер :shuffle: На цих Gorgon Point можна буде пам'ять поганяти))

Також цікаво буде помацати звичайні і малі ядра. 8000G і так мало споживають в неігрових завданнях. Якраз добре під відключення. Цікаво, чи ці будуть споживати менше.
alexeygalas
Member
Аватара пользователя
Откуда: Khmelnytskyi

Сообщение

Piter Cantrope: 24.02.2026 11:01Не рефреш. Зараз на десктопі є 8000G, з 12 CU RDNA3. Phoenix.
Я невірно сформулював. Мав на увазі що це рефреш стріксів і розраховувати більше ніж на різницю між феніксами та стріксами не варто
Piter Cantrope: 24.02.2026 11:01На цих Gorgon Point можна буде пам'ять поганяти))
Так і на феніксах люди добряче пам*ять ганяють
Piter Cantrope
Member
Аватара пользователя
Откуда: Калуш

Сообщение

alexeygalas
Ну людям, які сидять на AM5, невідомо, що собою являє Strix. Бо те, як він реалізований в ноутах, до нас відноситься мало.
Мій 8700G в розгоні і з розігнаною пам'яттю набагато швидший за будь-яке мобільне виконання цього ж АПУ.

На феніксах ганяють. І на цих будуть ганяти)
Intel74320ASuperFin+
Member
Аватара пользователя
Откуда: Intel "7" 10nm++

Сообщение

Опять термопаста под капотом вместо нормального припоя? Зачем так делать?
neonglaу
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миколаїв, Україна

Сообщение

Mykolay3ack: 24.02.2026 09:13 bes
Вбудоване відео, на 8700G проходив сталкер 2, може на новому процесорі перепройду на високих))) :gigi:
Уе малоймовірно. Ваш 8700g буде потужніший
Filabatya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Івано-Франківськ

Сообщение

А коли вжу буде рдна4 щоб підтримувало 4фср?
unique-neon
Member

Сообщение

Filabatya
Амд каже, що рдна 3 до 29-го :laugh:
Ответить