Найбільш та найменш надійні версії Radeon RX 9070 XT: статистика європейських ритейлерів

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
GipeR
Member
Аватара пользователя
Откуда: Нови Сад - Сербия

Сообщение

Предлагаю обсудить Найбільш та найменш надійні версії Radeon RX 9070 XT: статистика європейських ритейлерів

ну такое, я использвоал 9070xt asus prime OC (2 месяца), но проблем вообще нуль, да и в целом по отзывам даже дешманский prime довольно надежный.
Аціо
Member
Аватара пользователя
Откуда: Poltava s.

Сообщение

GipeR: 23.02.2026 15:12 Предлагаю обсудить Найбільш та найменш надійні версії Radeon RX 9070 XT: статистика європейських ритейлерів

ну такое, я использвоал 9070xt asus prime OC (2 месяца), но проблем вообще нуль, да и в целом по отзывам даже дешманский prime довольно надежный.
Так в них і є низький % ремонту.
У Павер Колора поганий показник з таблиці.
Ortyomko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

GipeR: 23.02.2026 15:12 Предлагаю обсудить Найбільш та найменш надійні версії Radeon RX 9070 XT: статистика європейських ритейлерів

ну такое, я использвоал 9070xt asus prime OC (2 месяца), но проблем вообще нуль, да и в целом по отзывам даже дешманский prime довольно надежный.
якщо вірити таблиці, ви попали в 99,5%++ користувачів. Що не є чимось дивним.
Striker
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

AORUS ELITE
0.00% і 0.54%. А скільки галасу було на рахунок термопрокладок.
bes
Member
Откуда: Kryvyi Rih

Сообщение

Гигабайт просто на первом месте - ты попробуй его еще вернуть :laugh: :lol:
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

Цікаво чим таким завинив PowerColor Reaper - в мене така, без ХТ
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

Хех, моєї в статці нема. Будемо вважати, що абсолютно безпроблемна :-/
Devijack
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Якась дивна статистика з продажів у кілька тисяч на всіх
Аціо
Member
Аватара пользователя
Откуда: Poltava s.

Сообщение

dead_rat: 23.02.2026 15:42 Цікаво чим таким завинив PowerColor Reaper - в мене така, без ХТ
Ну за логікою вона найгарячіша, тому суб'єктивно це передбачувано.
NST1983
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Дак що, я зі своїми PURE та Red Devil попав в просак?) :shuffle:
цікаво що PURE, вродє як краще ніж pulse але в таблиці має гірший результат
Sanьka
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Цікаво статистика по фаундріс едішн :rolleyes:
Аціо
Member
Аватара пользователя
Откуда: Poltava s.

Сообщение

NST1983: 23.02.2026 16:15 Дак що, я зі своїми PURE та Red Devil попав в просак?) :shuffle:
цікаво що PURE, вродє як краще ніж pulse але в таблиці має гірший результат
Вони однакові там тільки підсвітка у різниці, та і подивіться результат у різних мережах протилежний.
Тобто зовсім не факт що гірше чи краще.


Мені здається що ця статистика була би повна з інформацією виробника пам'яті.
Адже пару тижнів тому мені людина з мережі постачання якраз АМД відеокарт,
казав що коли пам'ять Самсунг то брак х2 частіше трапляється, тоді подумав ну то це випадковість.
А зараз дивлячись на протилежні результати у мережах, може там просто партії на пам'яті Самсунг, а там Хайнікс от тому так виходить.
big_bang
Member
Аватара пользователя

Сообщение

bes: 23.02.2026 15:42 ты попробуй его еще вернуть :laugh: :lol:
так це здебільшого від магазину залежить
особисто повертав гіги в магазини і отримував кошти без проблем

якшо ви купили непонятно де, то це вже ваші проблеми.
Guest003
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ, Україна

Сообщение

Striker: 23.02.2026 15:33 AORUS ELITE
0.00% і 0.54%. А скільки галасу було на рахунок термопрокладок.
Так і проданих дуже мало штук.
Striker
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

Guest003: 23.02.2026 16:52Так і проданих дуже мало штук.
В Alza при аналогічних 200+ ті ж ASRock набагато більший брак.
AlexWest
Member
Откуда: UA

Сообщение

Sapphire неприємно здивував. А от Asus тримає марку; бачу, й далі не розглядатиму для нього аналогів при покупці відяхи.
taras_cs
Member
Аватара пользователя
Откуда: Варшава-Київ-Дніпро

Сообщение

Аціо: 23.02.2026 15:16У Павер Колора поганий показник з таблиці.
Та не кажіть, не очікував такого від Red Devil, тільки купив собі
Изображение
Аціо
Member
Аватара пользователя
Откуда: Poltava s.

Сообщение

taras_cs: 23.02.2026 18:29
Аціо: 23.02.2026 15:16У Павер Колора поганий показник з таблиці.
Та не кажіть, не очікував такого від Red Devil, тільки купив собі
Изображение
Запустіть ОССТ тест пів годинки екстрім ГП та потім пам'ять на 100% об'єму годинку, якщо не дасть помилки майже 100% що буде жити довго та щасливо.


P.S. Короткостроковим стрибкам споживання 400-450вт не лякайтесь, це норма під пресетом екстрім.
oversteve
Member
Аватара пользователя
Откуда: Ukraine

Сообщение

цікаво, що нітра з 12вхпвр не в лідерах, а скільки вою було про недороз'єм :gigi:
vsx
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kyiv

Сообщение

taras_cs: 23.02.2026 18:29 Та не кажіть, не очікував такого від Red Devil, тільки купив собі
Теперь ждать что карта не сломается с вероятностью 99%. Страх на всю жизнь.
Ответить