Новости
Последние статьи и обзоры
Пік пройдено: в Європі спостерігається невелике зниження цін на оперативну пам’ять DDR5
-
bes
Member
- Откуда: Kryvyi Rih
Предлагаю обсудить Пік пройдено: в Європі спостерігається невелике зниження цін на оперативну пам’ять DDR5
время продавать свою оперативную память - что бы потом откупится на низах
время продавать свою оперативную память - что бы потом откупится на низах
-
AccessDenied
Member
Покращення вже сьогоднi. 
-
Zaelot
Member
- Откуда: Я з України
на elmir сьогодні акція до 14:00 , набор 2х16 kingston fury 5200mts - 8900грн
-
Liam
Member
- Откуда: Запоріжжя
Тепер на нову пам'ять не вистачає трохи менше, ніж раніше. 
-
Ortyomko
Member
- Откуда: Дніпро
Zaelot: ↑ 23.02.2026 12:20 на elmir сьогодні акція до 14:00 , набор 2х16 kingston fury 5200mts - 8900грн
- спойлер
-
my4a4oc
Member
та може то корекція, треба холдити))) щя ще якогось гівна на вентилятор підвезутьbes: ↑ 23.02.2026 12:09 Предлагаю обсудить Пік пройдено: в Європі спостерігається невелике зниження цін на оперативну пам’ять DDR5
время продавать свою оперативную память - что бы потом откупится на низах
-
maxim099
Member
- Откуда: Харків
Не могу найти, может какая-то ошибка была.Zaelot: ↑ 23.02.2026 12:20 на elmir сьогодні акція до 14:00 , набор 2х16 kingston fury 5200mts - 8900грн
-
proos
Member
- Откуда: Одеса
Прогрели гоев и хватит 
-
KimRomik
Member
мабуть зрозуміли, що з ШІ не вийде Скайнету, тому зменшили апетити на пам"ять 
-
Vasyanya1
Member
Хом'яків побрили, тепер можна на хаях вийти.мабуть зрозуміли, що з ШІ не вийде Скайнету, тому зменшили апетити на пам"ять
-
firestarter256
Member
- Откуда: Дэнвер
Я вчера продал на ибай 4 планки киuнстон фури 3200 cl16 32GB за косарь, моей жене и детям и 64 пока хватит
PS Это все мои рабочие компы? Которые теперь в красивых корпусах и на воздухе
ПС В семье из 4х детей косарь лишним не будет
PS Это все мои рабочие компы? Которые теперь в красивых корпусах и на воздухе
ПС В семье из 4х детей косарь лишним не будет
-
talex
Member
уже 16999 грн))) было 8833maxim099: ↑ 23.02.2026 12:59Не могу найти, может какая-то ошибка была.Zaelot: ↑ 23.02.2026 12:20 на elmir сьогодні акція до 14:00 , набор 2х16 kingston fury 5200mts - 8900грн
-
taras_cs
Member
- Откуда: Варшава-Київ-Дніпро
Купив собі у вівторок Rx 9070 XT Red Devil за $1000,
Сьогодні вже бачу акцію $810 за Asus Prime 9070 XT (не більше 5 штук в одні руки
)
Таке враження, що пік пройшли вже.
Сьогодні вже бачу акцію $810 за Asus Prime 9070 XT (не більше 5 штук в одні руки
Таке враження, що пік пройшли вже.
-
MqM
Member
- Откуда: Україна
Спостерігаємо за курсом акцій оперативки 
-
maxud_b
Member
- Откуда: Харків
Ви тут про здорожчання пам'яті, ссд, хдд і відеокарт через АІ, а от причину здорожчання ryzen 5 5600 в 2 рази з 4к до 9к грн пару тижнів тому у наших рітейлерів можете назвати? Я просто незнаю, що придумати окрім жадібності...
-
dead_rat
Member
- Откуда: Берлін
Через АІ, не дякуйmaxud_b: ↑ 23.02.2026 15:53 Ви тут про здорожчання пам'яті, ссд, хдд і відеокарт через АІ, а от причину здорожчання ryzen 5 5600 в 2 рази з 4к до 9к грн пару тижнів тому у наших рітейлерів можете назвати? Я просто незнаю, що придумати окрім жадібності...
-
Oxygen2002
Junior
16*2=32 ціна ддр5 кіта грубо 16к грн. це 370. а кіта ддр4 230-240. Якщо взяти і5-14400ф то памя'ять та продіктивність ніяк не вплинуть як на гру так і на основні робочі процеси. Якщо дивитися в сторону амд то на х3д швидкість пам'яті не впливає, хіба комусь там 1-2% грає роль в фпс ) . Але тут виникає питання що до відеокарти ) Якщо комусь треба збільшити, тоді так це є проблема. Треба ту саму пам'ять і це цілий .... А якщо збірка побавитися, тоді опа повна, ціна на збірку тепер просто краще пс+ плюс плойка )
Відправлено через 7 хвилин 34 секунди:
Відправлено через 7 хвилин 34 секунди:
Там живлення 8 пін х 3 а це приємно. А цінник впав то тут не вгадаєш, бо амд як почали піднімати ціну то перестали брати, може тому падіння. Вітаю з покупою.taras_cs: ↑ 23.02.2026 14:43Купив собі у вівторок Rx 9070 XT Red Devil за $1000,
Сьогодні вже бачу акцію $810 за Asus Prime 9070 XT (не більше 5 штук в одні руки)
Таке враження, що пік пройшли вже.
-
yurius_r
Member
Статистика з амазону це дуже дивна історія. Брали б Mindfactory якийсь чи щось таке
-
XXXshadyXXX
Member
- Откуда: Украина\Норвегия
Да, тут на севере Норвегии прям с барского плеча новые комплекты 6000 и 6400 32гига по 400 баксов... Барыги засуетились
У меня у самого 2 комплекта 32gb ddr5 лежит Corsair на 5200 и на 6000, вот думаю уже пора или нет 
-
Alexx-wisa
Member
Пропоную здати товар назад в магазин позаяк не минуло 14 днів і купити за 810taras_cs: ↑ 23.02.2026 14:43 Купив собі у вівторок Rx 9070 XT Red Devil за $1000,
Сьогодні вже бачу акцію $810 за Asus Prime 9070 XT (не більше 5 штук в одні руки)
Таке враження, що пік пройшли вже.