Я розумію що це все для оверклокінгу.
Але це буде дорогий феєрверк
Потужності розетки не вистачить і чєліки будуть відправляти виробнику карточки як брак бо пк вирубається)
я понял! Это же БАТТЛ РОЯЛЬ! Останется только один! То есть одна - видеокарта. Выигравший получит ВЕЛИКОЕ НИХРЕНА!Барбарис: ↑ 17.02.2026 10:47 Зірочка палай, зірочка палай![]()
До речі вже одна спалена точно є, тепер їх 1299
Підготовлюють нас до rtx 6090