Я впевнений, що вони думають інакше.У випадку AMD все не так сумно
Новости
Последние статьи и обзоры
Вихід нових поколінь відеокарт сповільниться, тому що NVIDIA та AMD віддають пріоритет сегменту ШІ
-
Yaroslav308
Member
Предлагаю обсудить Вихід нових поколінь відеокарт сповільниться, тому що NVIDIA та AMD віддають пріоритет сегменту ШІ

-
dead_rat
Member
- Откуда: Берлін
Штош, ми повертаємося у часи Санді Брідж, коли один раз зібраний системник був вічно актуальним.
Це хороші новини для тих, хто оновився недавно і погані для тих, хто чекає наступного покоління
Це хороші новини для тих, хто оновився недавно і погані для тих, хто чекає наступного покоління
-
dret09
Member
- Откуда: Харків
Що ж, побажаю від усього серця скорішого схлопування цієї бульбашки та обвалу акцій та цін. Зовсім подуріли з цим ШІ.
-
Ostin
Member
Цікаво, коли геймінг стане повністю елітним, молодь повернеться до баб та випивки, чи будуть в телефончики тицяти з все більшим ентузіазмом?) Але ж телефончики теж виростуть в ціні. То є шанс на шлях до когнітивного зцілення від синтетики?)
Одна біда. В разі зцілення, бульбашка здується через відсутність кінцевого споживача і всі знову закупляться дешевим лайном, яке лишиться від корпоративного сектору...

Одна біда. В разі зцілення, бульбашка здується через відсутність кінцевого споживача і всі знову закупляться дешевим лайном, яке лишиться від корпоративного сектору...
-
dead_rat
Member
- Откуда: Берлін
Ostin
Oracle вже відчула перші наслідки, вони взяли боргів, як би не на 200 лярдів на будування датацентрів під бізнес план, що OpenAI викупить усі потужності. А інвестори подивился на фінансовий стан самого OpenAI і не зрозуміли як вони ще й 200 лярдів відібʼють.
Тож можете самі глянуть графік акцій Оракла. В цікаві часи живемо.
Відео з поясненнями
Oracle вже відчула перші наслідки, вони взяли боргів, як би не на 200 лярдів на будування датацентрів під бізнес план, що OpenAI викупить усі потужності. А інвестори подивился на фінансовий стан самого OpenAI і не зрозуміли як вони ще й 200 лярдів відібʼють.
Тож можете самі глянуть графік акцій Оракла. В цікаві часи живемо.
Відео з поясненнями
- спойлер
-
-
n6407
Member
- Откуда: Київ
всё проще, при самом плохом сценарии вернуться компьютерные клубы , более массово будут работать. в Азии они никуда и не девались, своя культура гейминга именно в клубах, кто не может купить ПК, будет платить почасовку, как это было в конце 90-тых, начале нулевыхOstin: ↑ 16.02.2026 11:08 Цікаво, коли геймінг стане повністю елітним, молодь повернеться до баб та випивки, чи будуть в телефончики тицяти з все більшим ентузіазмом?) Але ж телефончики теж виростуть в ціні. То є шанс на шлях до когнітивного зцілення від синтетики?)
Одна біда. В разі зцілення, бульбашка здується через відсутність кінцевого споживача і всі знову закупляться дешевим лайном, яке лишиться від корпоративного сектору...
![]()
-
fantomrulezz
Member
- Откуда: Дніпро
Там китайці вже людиноподібних роботів клепають масово десь з десяток компаній, і ціни вже є менше хорошої автівки.Ostin: ↑ 16.02.2026 11:08молодь повернеться до баб та випивки,
Наше покоління - останнє, яке ще займається сексом (з людьми).
Демографії в розвинених країнах буде повна дупа і заміщення мігрантами з Африки.
-
Ostin
Member
n6407
О, я колись студентом ходив у місцеві клуби. Було весело, в контру ганяли, пивком балувались) Гарні були часи, най буде)))
О, я колись студентом ходив у місцеві клуби. Було весело, в контру ганяли, пивком балувались) Гарні були часи, най буде)))
Конкретизуйте) Бо наше - це умовно від 18 до 60) Але в загальному щось таке є, інституція сім'ї повністю провалена.fantomrulezz: ↑ 16.02.2026 11:20Наше покоління - останнє, яке ще займається сексом (з людьми)
Последний раз редактировалось Ostin 16.02.2026 11:26, всего редактировалось 2 раза.
-
Podolyanin
Member
- Откуда: Хмельницький
Ну особисто мене такий варіант повністю влаштовує. Сидів 12 років на 1155, тепер можна й на АМ5 вже до поважного віку сидітиdead_rat: ↑ 16.02.2026 10:57 Штош, ми повертаємося у часи Санді Брідж, коли один раз зібраний системник був вічно актуальним
-
S0N1C
Member
- Откуда: Dnipro
За 2000-2015 роки стільки було створено ігр (які виглядають і граються +- як сучасні) шо не переграти за все життя мабутьOstin: ↑ 16.02.2026 11:08 Цікаво, коли геймінг стане повністю елітним, молодь повернеться до баб та випивки, чи будуть в телефончики тицяти з все більшим ентузіазмом?) Але ж телефончики теж виростуть в ціні. То є шанс на шлях до когнітивного зцілення від синтетики?)
Одна біда. В разі зцілення, бульбашка здується через відсутність кінцевого споживача і всі знову закупляться дешевим лайном, яке лишиться від корпоративного сектору...
![]()
плюс тисячи ігр для пс2 пс3 доступні безкоштовно для скачування, і пс2 навіть гарно працюють в емуляторі
Последний раз редактировалось S0N1C 16.02.2026 11:29, всего редактировалось 1 раз.
-
n6407
Member
- Откуда: Київ
Ostin
8 гривень за ніч (20.00-8.00). закупали адміну пиво і "тютюн"
і він закривав клуб на ніч, не чекаючи заповнення усіх місць
Unreal, Quake 3, Delta Force, CS, Half Life DM
8 гривень за ніч (20.00-8.00). закупали адміну пиво і "тютюн"
Unreal, Quake 3, Delta Force, CS, Half Life DM
-
WWQ
Member
- Откуда: Одесса
у знакомого до сих пор стоит сандаль дома... 3930к с 8ю плашками по 4гб, и 56й вегой, менять не собирается... но он и не особо играет... в старье в основном... системе 15 лет на секундочку...dead_rat: ↑ 16.02.2026 10:57ми повертаємося у часи Санді Брідж, коли один раз зібраний системник був вічно актуальним.
-
Ostin
Member
То вся ж суть в гонці озброєнь) Тобто графічній складовій та користувацькому інтерфейсі) Люди ж купують дороге залізо не для "пограти в цікаву гру", а задля "досягнення фпс в новинці". Звучить може й трохи абсурдно, але по своїй суті саме так і є)S0N1C: ↑ 16.02.2026 11:26За 2000-2015 роки стільки було створено ігр шо не переграти за все життя мабуть
Як би там не було, але користувацька зручність + красива картинка не дають просто взяти і сісти за ігри 25 річної давнини. Якщо це не герої, звісно ж)
-
S0N1C
Member
- Откуда: Dnipro
То є так, але якщо це все сповільниться то є куди повернути 
-
Earanak
Member
- Откуда: Украина
Ostin
У меня никогда не было проблем что бы после апгрейда компа взять и пойти в какую нить древнюю срань играть.
Я что раб этой железяки ? Пусть знает свое место и крутит мне какую нить первую Готику
У меня никогда не было проблем что бы после апгрейда компа взять и пойти в какую нить древнюю срань играть.
Я что раб этой железяки ? Пусть знает свое место и крутит мне какую нить первую Готику
Последний раз редактировалось Earanak 16.02.2026 11:35, всего редактировалось 1 раз.
-
AlexWest
Member
- Откуда: UA
Та ладно.
У всього цього є один плюс: неадекватна ринкова гонка трохи притухне, коли кожні два роки випускали нові моделі. Випускали, аби щось випускати, щоб штат не сидів без роботи. При цьому навіть нормально не затестували роз'єми живлення, щоб не плавилися. Або змушують ставити підпірки, бо відяху не змогли скомпактити, тож вона своєю вагою трощить сама себе. Тепер продукт має бути якіснішим, хоч і дефіцитним ) Ну й геймінг поступово стає елітною розвагою, але ми що, не еліта?
У всього цього є один плюс: неадекватна ринкова гонка трохи притухне, коли кожні два роки випускали нові моделі. Випускали, аби щось випускати, щоб штат не сидів без роботи. При цьому навіть нормально не затестували роз'єми живлення, щоб не плавилися. Або змушують ставити підпірки, бо відяху не змогли скомпактити, тож вона своєю вагою трощить сама себе. Тепер продукт має бути якіснішим, хоч і дефіцитним ) Ну й геймінг поступово стає елітною розвагою, але ми що, не еліта?
-
KimRomik
Member
Не люблять вони геймерів...
-
dead_rat
Member
- Откуда: Берлін
Отут я сумніваюся, якщо продукт дефіцитний, то навпаки є сенс погіршувати якість, бо і так куплятьAlexWest: ↑ 16.02.2026 11:35 Тепер продукт має бути якіснішим, хоч і дефіцитним )
-
tornadox
Member
- Откуда: мені знати що ти не дивак?
великі корпорації вже занадто багато доходів отримують щоб "відпустити" людей від цифрової залежності, не буде дешевого геймінгу, буде ще більше коротких відео. Ніякого зцілення не буде, навпаки.Ostin: ↑ 16.02.2026 11:08Цікаво, коли геймінг стане повністю елітним, молодь повернеться до баб та випивки, чи будуть в телефончики тицяти з все більшим ентузіазмом?) Але ж телефончики теж виростуть в ціні. То є шанс на шлях до когнітивного зцілення від синтетики?)
Одна біда. В разі зцілення, бульбашка здується через відсутність кінцевого споживача і всі знову закупляться дешевим лайном, яке лишиться від корпоративного сектору...
-
AlexWest
Member
- Откуда: UA
dead_rat, тепер не будуть поспішати випустити, тому буде час на тести, нормальний інжинирінг і т.д. Бо те, що є зараз – це не еволюція, а полюція відеокарт.