Новости
Последние статьи и обзоры
Death Stranding 2: On The Beach вийде на PC у березні
-
MetalistForever
Member
- Откуда: Харьков
-
Afit
Member
- Откуда: Запоріжжя
Предлагаю обсудить Death Stranding 2: On The Beach вийде на PC у березні
Так і не осилив першу частину. Скільки не намагався
При чому не цікаво ставало саме коли стала доступна техніка, з її швидким переміщенням. Відразу якось відвалилась атмосфера гри. Як на мене краще б без техніки, або в обмеженому доступі вона була
Так і не осилив першу частину. Скільки не намагався
-
Yurius
Member
- Откуда: Запоріжжя
симулятор нудьги 
-
Telcontar
Member
- Откуда: Чернiгiв
Кому як, гра точно не для всіх. Але від першої я кайф зловив - музика, пейзажі, постановка, взаємодія між гравцями
-
S0N1C
Member
- Откуда: Dnipro
мені вже тоді здалися процедурно згенерованим слопомTelcontar: ↑ 13.02.2026 15:23 пейзажі
-
Podolyanin
Member
- Откуда: Хмельницький
Гра нішева, не для масового гравця, але я від першої кайфанув, тому чекаю 
-
Demedik
Member
- Откуда: Харків
А вот и шикарная новость.
Лучшее что я читал за последние время. Хоть игра не для всех, но нельзя отрицать что у нее есть свой характер.
-
Mike88
Member
- Откуда: Dnipro
а слабо було хоча б субтитри українською зробити, га, Соні?? 
-
der_meister
Member
- Откуда: Кропивницький
как для меня, шикарнейшая игра, около 100часов провел в ней.
-
Firestarter
Junior
Погоджуюсь, гра - цікава. Але, занадто затягнули: половину гри, ти, просто, таскаєш вантажі, а сюжет легенько подають на початку, та навалюють вкінці. Чому не розмазали його по всьому таймлану, не зрозумів.der_meister: ↑ 13.02.2026 17:30 как для меня, шикарнейшая игра, около 100часов провел в ней.
-
der_meister
Member
- Откуда: Кропивницький
Firestarter
ну как сказать, растянут... если не выполнять побочки, то сюжетка довольно быстро пройдет. но там же и прикол в побочках - всякие плюшки добавляют к геймплею. меня подкумарило постоянные анимации спуска\подъема
ну как сказать, растянут... если не выполнять побочки, то сюжетка довольно быстро пройдет. но там же и прикол в побочках - всякие плюшки добавляют к геймплею. меня подкумарило постоянные анимации спуска\подъема
-
AlexWest
Member
- Откуда: UA
У цій грі ходьба цікавіша, ніж геймплей в половині ігор. А тут же не тільки ходьба... Та й сюжет у першій був мегацікавим, хоч і не без мінусів. Щодо геймплею в другій частині не переживаю, а от за сюжет боязно, що зіпсують гарне завершення першої частини. Намагатимусь сприймати як фанфік. І сподіваюся на хардкорний рівень складності на ПК-версії, як було і в першій. Бо кажуть, другу частину оказуалили - це недобре.
-
enkosxs
Member
первую часть так и не осилил. раза 3 пытался. Интерес ровно тот же что и ходить на работу которая тебе не нравится. Только если за работу плалят, то тут тупо тратишь своё время бесплатно.
-
NST1983
Member
- Откуда: Україна
Пам'ятаю як кафвував на телеку з геймпадом від XBOX те великими колонками... Були найкращі часи. Перша частина 10/10 не зважаючи на недоліки.
-
Kruler
Member
- Откуда: Чернигов
про эту игру главное говорить что она не для всех.
гейллей, механики, сюжет то не так важно.
гейллей, механики, сюжет то не так важно.
-
der_meister
Member
- Откуда: Кропивницький
NST1983
аналогично, только во вторую часть на плойке и на телике 65
погружение невероятное
аналогично, только во вторую часть на плойке и на телике 65
погружение невероятное
-
pelia
Member
Я пам'ятаю першу частину і мій експірієнс з нею:
15 хвилин катсцен, 5 хвилин геймплею, знову 15 хвилин катсцен, потім 15 хвилин геймплею, потім ще хвилин 20 катсцен, так і шось мені таке не зайшло, якби я захотів подивитись кіно, то відкрив би нетфлікс
15 хвилин катсцен, 5 хвилин геймплею, знову 15 хвилин катсцен, потім 15 хвилин геймплею, потім ще хвилин 20 катсцен, так і шось мені таке не зайшло, якби я захотів подивитись кіно, то відкрив би нетфлікс
-
NST1983
Member
- Откуда: Україна
на плойці звичайно бонус - є динамік геймпаду, звідки малий верещить) на PS5 я пройшов заново але вже у Direct CUT версію)der_meister: ↑ 16.02.2026 09:50 NST1983
аналогично, только во вторую часть на плойке и на телике 65
погружение невероятное![]()
-
Voozy
Member
- Откуда: Киев
Игра - нудные бредни самого overrated писаки игр после Сема Лейка.
"""""""""""""""Гений""""""""""""""""
"""""""""""""""Гений""""""""""""""""
-
big_bang
Member
гра стала для мене нудною десь за пару годин від початку.
пам'ятаю, що тоді захворів і валявся вдома. запустив цей дивний Світ Кодзіми і думав - ща як провалюся в генія)))
згоден з коментарями про униніє і нудьгу але іноді думаю, що треба би повернутися і спробувати знову
треба, також, ретельніше розібратися з механіками.
пам'ятаю, що тоді захворів і валявся вдома. запустив цей дивний Світ Кодзіми і думав - ща як провалюся в генія)))
згоден з коментарями про униніє і нудьгу але іноді думаю, що треба би повернутися і спробувати знову
треба, також, ретельніше розібратися з механіками.