30 гіг? Тут два варіанти. Або МС вже точно знає шо ші-істерія завтра репне і залишаться тисячі тон непотрібної оперативи, або забули поставити крапку, і насправді там 3.0 гіга оперативи
Новости
Последние статьи и обзоры
Ігровій консолі PlayStation 6 приписується 30 гігабайтів пам’яті GDDR7
-
Scoffer
Member
Пропоную обговорити Ігровій консолі PlayStation 6 приписується 30 гігабайтів пам’яті GDDR7
30 гіг? Тут два варіанти. Або МС вже точно знає шо ші-істерія завтра репне і залишаться тисячі тон непотрібної оперативи, або забули поставити крапку, і насправді там 3.0 гіга оперативи
30 гіг? Тут два варіанти. Або МС вже точно знає шо ші-істерія завтра репне і залишаться тисячі тон непотрібної оперативи, або забули поставити крапку, і насправді там 3.0 гіга оперативи
-
proos
Member
- Откуда: Одеса
И цена от 1.5 бачей за диджитал версию)
-
man1242
Member
- Откуда: Кривий Ріг
400$proos: ↑ 09.02.2026 10:26 И цена от 1.5 бачей за диджитал версию)
-
walkman3000
Member
даю 1000 за бандл gta6 и возвращаю vatproos: ↑ 09.02.2026 10:26 И цена от 1.5 бачей за диджитал версию)
-
bes
Member
- Откуда: Kryvyi Rih
Ну тут одно из двух или она навряд выйдет в 2027 или навряд она будет стоить 500 - 700 долларов
-
MaxNew
Member
Таких цін апріорі не буде вже. Портативки по 800-1000+ зелених. Некст ген консолі не менше коштуватимуть. Та й попит буде більший, з теперішніми цінами на карти, простіше буде консоль взяти.bes: ↑ 09.02.2026 10:32 Ну тут одно из двух или она навряд выйдет в 2027 или навряд она будет стоить 500 - 700 долларов
-
Геральт
Member
- Откуда: з Рівії
Ну от, через пару років в червоних/синіх картах 24-32Gb. В зелених - розумний копресор текстур, який зробить тектсури ще кращішими за не потиснені. 
-
MaxNew
Member
Геральт: ↑ 09.02.2026 10:37 Ну от, через пару років в червоних/синіх картах 24-32Gb. В зелених - розумний копресор текстур, який зробить тектсури ще кращішими за не потиснені.![]()
Для початку хай зелені нормальні драйвера почнуть робити, а то бета тестером себе почуваю..
І свій Nvidia App прокачають до рівня Adrenaline.
-
bes
Member
- Откуда: Kryvyi Rih
нынешнему поколению что то не помешало выйти за 550 долларов во время бума майнинга и перекупства. Тут вопрос только в одном компоненте который не понятно сколько будет дорожать и как долго это будет длитьсяMaxNew: ↑ 09.02.2026 10:35 Та й попит буде більший, з теперішніми цінами на карти, простіше буде консоль взяти.
-
Polyaan
Member
Ну главное, хоть бы вышла в 2027.
А то скажут, а зачем , 5 актуальна, Майкрософт вышла из гонки, конкуренции нет.
И дотянут года до 29.
А там это уже будет унылое железо, ведь если я правильно понимаю, железная часть утверждена уже, и вряд ли получит апргейд из-за переноса сроков.
А то скажут, а зачем , 5 актуальна, Майкрософт вышла из гонки, конкуренции нет.
И дотянут года до 29.
А там это уже будет унылое железо, ведь если я правильно понимаю, железная часть утверждена уже, и вряд ли получит апргейд из-за переноса сроков.
-
bes
Member
- Откуда: Kryvyi Rih
ну если нвидия даже отказалась выпускать карты до 2028 куда спешить с плейстешен ? Если железо замрет можно доить пока и эту платформу + 1-2 годаPolyaan: ↑ 09.02.2026 10:48 Ну главное, хоть бы вышла в 2027.
А то скажут, а зачем , 5 актуальна, Майкрософт вышла из гонки, конкуренции нет.
И дотянут года до 29.
А там это уже будет унылое железо, ведь если я правильно понимаю, железная часть утверждена уже, и вряд ли получит апргейд из-за переноса сроков.![]()
-
kairo
Member
- Откуда: Україна
Та це інсайди північної давнини. Якщо до 27-28го ціни не стабілізуються, перенесуть реліз. Тут більш цікаво, як Габен свій куб буде випускати, в нього реліз на носі.Scoffer: ↑ 09.02.2026 10:2330 гіг? Тут два варіанти. Або МС вже точно знає шо ші-істерія завтра репне і залишаться тисячі тон непотрібної оперативи
Відправлено через 1 хвилину 47 секунд:
В кого там 8-16 проти 8-32 в цьому поколінні?Геральт: ↑ 09.02.2026 10:37Ну от, через пару років в червоних/синіх картах 24-32Gb.
-
item2
Member
- Откуда: Київ
Не буде переносів до 2030-го. Залізо вже затверджене (щоб не застаріло), софт на повну пишеться Sony, некст-ген ігри вже заплановані і почали розроблятись. Просто геймерам дадуть вибір: або 800-1000 за консоль, або беріть PS5, яка теж може трохи додати в ціні.
-
Pro100SSK
Member
Звідки така впевненість?item2: ↑ 09.02.2026 11:02 Не буде переносів до 2030-го. Залізо вже затверджене (щоб не застаріло), софт на повну пишеться Sony, некст-ген ігри вже заплановані і почали розроблятись. Просто геймерам дадуть вибір: або 800-1000 за консоль, або беріть PS5, яка теж може трохи додати в ціні.
-
Shaolin_Style
Member
- Откуда: Wakanda
с таким объемом памяти стоить будет как неплохой внедорожник 
-
kairo
Member
- Откуда: Україна
Застаріє в якому плані, термін придатності закінчиться?)) Ігри в перші роки некст-гену будуть виходити паралельно на паст-ген, бо там більшість гравців буде сидіти ще досить довго.item2: ↑ 09.02.2026 11:02Не буде переносів до 2030-го. Залізо вже затверджене (щоб не застаріло), софт на повну пишеться Sony, некст-ген ігри вже заплановані і почали розроблятись.
-
Shaolin_Style
Member
- Откуда: Wakanda
по сути кросс-ген даже сейчас актуален для игр сессионок, крупным паблишерам не резон тоже сливать любителей фифы так как они регулярно заносят денег за подписку играя на старых платформах.kairo: ↑ 09.02.2026 11:08Застаріє в якому плані, термін придатності закінчиться?)) Ігри в перші роки некстгену будуть виходити паралельно на паст-ген, бо там більшість гравців буде сидіти ще досить довго.item2: ↑ 09.02.2026 11:02Не буде переносів до 2030-го. Залізо вже затверджене (щоб не застаріло), софт на повну пишеться Sony, некст-ген ігри вже заплановані і почали розроблятись.
-
item2
Member
- Откуда: Київ
Під час майнінг буму зупиняли виробництво нових відеокарт, чи навпаки нарощували, щоб більше заробити? Sony хоче залишатись в бізнесі, щоб усі оновились, щоб купували нові ігри. PS5 вже не приносить необхідного рівня доходу. ПК, рам, відяхи зараз подорожчали і вже не всім доступні. Тобто бажаючих придбати плойку не має зменшитись з огляду на ціни ПК. А 2030-го Sony може вже запізнитись, люди можливо перейдуть на щось інше.Pro100SSK: ↑ 09.02.2026 11:04 Звідки така впевненість?
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
Я би більше повірив у 16+8ддр5.
-
Scoffer
Member
Пф. Комплекти для розробників ігруль на консолях завжди мали краще залізо, навіть для таких унікальних як пс3, де були розброковані всі спе, частота проца вище і аж 512+512 метрів оперативи завезли. А в продакшн дали 256+256, і то після дуже великого скиглення ігроділів бо планували взагалі-то по 128.item2: ↑ 09.02.2026 11:02Не буде переносів до 2030-го. Залізо вже затверджене (щоб не застаріло), софт на повну пишеться Sony, некст-ген ігри вже заплановані і почали розроблятись.
Так що залізяка з новини цілком може бути нічим іншим як дев-кітом. А в продаж піде скільки піде. Може і 8 бути якщо ціна оперативи і далі ростиме.
Последний раз редактировалось Scoffer 09.02.2026 11:23, всего редактировалось 2 раза.