Вбудована графіка Intel Arc B390 демонструє швидкодію рівня Xbox Series S у грі Alan Wake 2

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
yariksom
Member

Сообщение

Предлагаю обсудить Вбудована графіка Intel Arc B390 демонструє швидкодію рівня Xbox Series S у грі Alan Wake 2
Демонструє собі нехай, разультат так і так фіговий, що на хеБоксі, що на цій встройці.
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Только не говорите мне что бедные консольшики до сих пор на фср2 сидят. А как же pssr у плойки?
Yalg
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Достойный уровень, но ноут с 4060/5060 и быстрее и дешевле.
Vasyanya1
Member

Сообщение

Достойный уровень, но ноут с 4060/5060 и быстрее и дешевле.
Стосовно "дешевше" - це питання найближчого часу.
Vpupkin
Member
Откуда: Dnipro

Сообщение

Це добре чи погано?
yurius_r
Member

Сообщение

Yalg
Сумнівна історія. GPU у Series S лише на 25% ширший за 6500xt, але в XBOX дуже порізані частоти і на око виходить лише 75% сирої швидкодії від 6500XT. Може трохи витягне ширша пам'ять, але то вже зовсім дрібниці. Тож чогось достойного там немає. Із RDNA2 там мабуть ближче за все 680M в стоці, що відстає тіпа на 18% від iGPU в XBOX S. А якщо у вас знайдеться міні ПК на 6-му поколінні райзенів, що дає змогу крутити трохи біос, то трохи накинути по частотах пам'ять та iGPU і ви маєте той самий XBox expirience
KimRomik
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Vpupkin
добре в тому, що ми нарешті зможемо позбавитись від зовнішньої відеокарти, бо вони помирають частіше ніж процесори
погано в тому, що це поки малотиражка, немає десктопної версії і дешевше все ж таки мати ПК з зовнішньою вдеокартою
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

yurius_r: 04.02.2026 21:01 Yalg
Сумнівна історія. GPU у Series S лише на 25% ширший за 6500xt, але в XBOX дуже порізані частоти і на око виходить лише 75% сирої швидкодії від 6500XT. Може трохи витягне ширша пам'ять, але то вже зовсім дрібниці. Тож чогось достойного там немає. Із RDNA2 там мабуть ближче за все 680M в стоці, що відстає тіпа на 18% від iGPU в XBOX S. А якщо у вас знайдеться міні ПК на 6-му поколінні райзенів, що дає змогу крутити трохи біос, то трохи накинути по частотах пам'ять та iGPU і ви маєте той самий XBox expirience
Що ти мелеш? 680m має перфоманс десь на 10-15% нижче за 780m, яка в свою чергу ледве конкурує з gtx1650, який xbox експірієнс :facepalm:
yurius_r
Member

Сообщение

7mindfields
Ти бачів різницю між iGPU S та X? В новині яку ми тут обговорюємо мова про Xbox S я нагадаю. Може в тебе окрім "що ти мелеш" є аргументи?
7mindfields
Member
Аватара пользователя

Сообщение

yurius_r: 04.02.2026 21:50 7mindfields
Ти бачів різницю між iGPU S та X? В новині яку ми тут обговорюємо мова про Xbox S я нагадаю. Може в тебе окрім "що ти мелеш" є аргументи?
При чому тут xbox series x, якщо рівень графіки в series s вище за 1650?
yurius_r
Member

Сообщение

7mindfields
По-перше якого тут весь час лізе твій 1650? По-друге я тобі даю порівняння в рамках одного покоління RDNA2 де порівняння має сенс. А 680M буває ще на 2400МГц і з пам'яттю LPDDR5 6400, а не DDR5-4800 як тестують зазвичай - це ще як мінімум +9% до значень 680M. За цифрами 6500XT от прям значно кращий, де трохи менше блоків, там сильно більше частота.
спойлер
xbox.png
alexeygalas
Member
Аватара пользователя
Откуда: Khmelnytskyi

Сообщение

erkins007: 04.02.2026 19:22А как же pssr у плойки?
Так ця технологія ж лише на "ребристій" прошці за 850 баксів. У більшості - регулярна 5. У регулярній чіп із графікою на базі RDNA2, у PS5 PRO - RDNA3
yurius_r
Member

Сообщение

alexeygalas: 05.02.2026 11:51У регулярній чіп із графікою на базі RDNA2, у PS5 PRO - RDNA3
А звідки інфо про RDNA3? Тут бачу інше
alexeygalas
Member
Аватара пользователя
Откуда: Khmelnytskyi

Сообщение

yurius_r: 05.02.2026 13:42А звідки інфо про RDNA3? Тут бачу інше
Моя помилка. То я мабуть глянув в румори. Це всі чекали v3 а насправді дали v2
AntonyKandaurov
Member
Аватара пользователя
Откуда: Славетне місто Запоріжжя

Сообщение

Vpupkin
Це пєчально ;)
yurius_r
Member

Сообщение

alexeygalas: 05.02.2026 16:05Це всі чекали v3 а насправді дали v2
Архітектуру зазвичай не оновлюють в одному поколінні консолей, це головняк із підтримкою і оптимізаціями. Зазвичай лише переводять на тонший процес для зменшення ціни чіпу та виділення тепла. Теоретично нічого ж не заважало хоча б на Zen3 перейти, але вирішили що ну його.
Ответить