Пропоную обговорити Огляд та тестування панорамного корпусу ASUS Prime AP202 ARGB з вигнутою скляною панеллю
А в нього є ШІ, бо ціна якась висока дуже, напевно є, або оперативка вмонтована? Чи то вже наша реальність - любий корпус по ціні від 150 омовних одиниць.
Новости
Последние статьи и обзоры
Огляд та тестування панорамного корпусу ASUS Prime AP202 ARGB з вигнутою скляною панеллю
-
Dilfin
Member
-
aaleksandrenko
Member
- Откуда: Житомир
Був компактний AP201 під мАТХ плати - 361 (В) x 205 (Ш) x 460 (Д)
Зробили звичайний мід тавер, але все одно мАТХ - 460 (В) x 236 (Ш) x 441 (Д). Чисто додали 10 см висоти для блока живлення. Ширина додалась для плат з портами ззаду, це нехай вже буде.
Але з такими розмірами краще вже брати АТХ. Там хоч вибір материнок нормальний.
Зробили звичайний мід тавер, але все одно мАТХ - 460 (В) x 236 (Ш) x 441 (Д). Чисто додали 10 см висоти для блока живлення. Ширина додалась для плат з портами ззаду, це нехай вже буде.
Але з такими розмірами краще вже брати АТХ. Там хоч вибір материнок нормальний.
-
WWQ
Member
- Откуда: Одесса
Духовка Короб с отрицательным давлением... сразу мимо...
-
Melofon
Member
- Откуда: Николаев
Самая бюджетная серия Прайм продаеться за 6к
и за эти деньги они не могли дать съёмные нормальные мелкоячеистые фильтры
, можно считать что фильтров там нет. Выдод: Шляпа полная с плохим охлаждением и никакой защитой от пыли! 
-
DuckRider
Member
Джонсбо клеили толстую пленку, чтоб круглое стекло не разлетелось в лицо. Дешевые китайцы не клеят ничего, ибо им плевать на ваше лицо. Так вот вопрос: асус дешевые оверпрайс китайцы или лицо уцелеет?