Процесор Intel Core Ultra 290K Plus на 10–11% швидший за Core Ultra 9 285K за результатами Geekbench

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Kassatka
Member
Аватара пользователя
Откуда: Курник під Києвом

Сообщение

Пропоную обговорити Процесор Intel Core Ultra 290K Plus на 10–11% швидший за Core Ultra 9 285K за результатами Geekbench

Ну вони ж не просто так випускали 285-ту модель, коли раніше всі топи i9 мали циферку 9. Від початку можна було бути впевненим, що довипустять 290-ту модель.
KimRomik
Member
Аватара пользователя

Сообщение

у проців ще якісь соки залишились?? звідки взялись магічні 10%?
Kotya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одеса Україна

Сообщение

KimRomik: 02.02.2026 18:14 у проців ще якісь соки залишились?? звідки взялись магічні 10%?
Частоти + пнули памʼяті підтримку.
Все🤷‍♂️
Соків у архітектури нема.
Міряли ж не лише в гамінгу.
Тест загальний.
DuckRider
Member
Аватара пользователя

Сообщение

KimRomik: 02.02.2026 18:14 у проців ще якісь соки залишились?? звідки взялись магічні 10%?
С 250вт
Павло_
Junior

Сообщение

DuckRider: 02.02.2026 20:02
KimRomik: 02.02.2026 18:14 у проців ще якісь соки залишились?? звідки взялись магічні 10%?
С 250вт
Там ще Extreme профіль є то взагалі 295Вт
SergN
Member
Откуда: Kyiv

Сообщение

Павло_: 02.02.2026 20:58Там ще Extreme профіль є то взагалі 295Вт
Ну так правильно, в назві ж 290 і плюс.
yuriy_dd
Member

Сообщение

фу х86 позорище
єдини метод заставити ворушитись - перестати купувати х86
zalizo_org
Member
Аватара пользователя
Откуда: LV

Сообщение

yuriy_dd: 03.02.2026 00:44фу х86 позорище
єдини метод заставити ворушитись - перестати купувати х86
Ти припинив?
AntonyKandaurov
Member
Аватара пользователя
Откуда: Славетне місто Запоріжжя

Сообщение

yuriy_dd
Навіщо? Є ж макбук та сіряк з єбей, користуйся. А ми самі вирішимо що нам треба :rotate:
Grava
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

yuriy_dd: 03.02.2026 00:44єдини метод заставити ворушитись - перестати купувати х86
Гарна ідея, але нажаль х86 нічим замінити.
yuriy_dd
Member

Сообщение

Grava: 03.02.2026 07:56але нажаль х86 нічим замінити
та вже успішно повним ходом заміняють
а в смартах х86 взагалі нема місця
Grava
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

yuriy_dd
Чим мені мій профільний конфіг замінити? Лише на кращій х86 :-/
gregory_amd
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

Зайшов лише що б почитати як Юра усирається. Не прогадав, знайшов :D
Nekros
Member
Аватара пользователя

Сообщение

yuriy_dd: 03.02.2026 09:11
Grava: 03.02.2026 07:56але нажаль х86 нічим замінити
та вже успішно повним ходом заміняють
а в смартах х86 взагалі нема місця
Так там арму і місце. Ти же намагаєшся натягнути сову на глобус :gigi:
AntonyKandaurov
Member
Аватара пользователя
Откуда: Славетне місто Запоріжжя

Сообщение

yuriy_dd: 03.02.2026 09:11а в смартах х86 взагалі нема місця
І слава богу :yes:
yuriy_dd
Member

Сообщение

Nekros: 03.02.2026 09:45Так там арму і місце
так лізе і в ноути, і в десктоп, і в сервери
думаєте зупинять?
Grava
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Скільки ще потрібно років щоб запропонували мені аналог профільного пк на арм? Які ваші прогнози?
AntonyKandaurov
Member
Аватара пользователя
Откуда: Славетне місто Запоріжжя

Сообщение

Який кажеш у нього сокет? Де можна купити материнку під новий, невідомий і потужний арм процесор?
yuriy_dd
Member

Сообщение

Grava: 03.02.2026 11:27Скільки ще потрібно років щоб запропонували мені аналог профільного пк на арм? Які ваші прогнози?
це буде, можливо навіть за пару років

я вам відповів на ваше питання, а тепер ви на моє - а коли x86 зможе наздогнати однопотокову швидкодію яку демонструє останній М5 проц? бажано в легкому ноутбуці без активного охолодження і при роботі від батареї
Grava
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Мене не цікавлять ноутбуки
Ответить