Новости
Последние статьи и обзоры
TrendForce: оперативна пам’ять для ПК за підсумками кварталу подорожчає більш ніж удвічі
-
dead_rat
Member
- Откуда: Берлін
Пропоную обговорити TrendForce: оперативна пам’ять для ПК за підсумками кварталу подорожчає більш ніж удвічі
А ви точно не хайпуєте на паніці?
Бо вже місяць як ддр5 32гб стабілізувалася біля 400€ і навіть трошечки заспокоїлася на ~380
А ви точно не хайпуєте на паніці?
Бо вже місяць як ддр5 32гб стабілізувалася біля 400€ і навіть трошечки заспокоїлася на ~380
-
IvTK
Member
- Откуда: Łódź
Така собі стабільність... Видерлися на Еверест і сидимо на вершині.dead_rat: ↑ 02.02.2026 12:49 А ви точно не хайпуєте на паніці?
Бо вже місяць як ддр5 32гб стабілізувалася біля 400€ і навіть трошечки заспокоїлася на ~380

Последний раз редактировалось IvTK 02.02.2026 13:09, всего редактировалось 1 раз.
-
proos
Member
- Откуда: Одеса
Це ж було вже!
-
Piter Cantrope
Member
- Откуда: Калуш
Та вона й так подорожчала в 4-5 разів. А тепер ще в два рази?
Буде 10x від вересня минулого року? Чи вони від якоїсь іншої точки відліку рахують?
Буде 10x від вересня минулого року? Чи вони від якоїсь іншої точки відліку рахують?
-
Creature4O
Member
Я усіх оцих аналітиків, маркетологів, та менеджерів вішав би на деревах 
-
vmsolver
Member
Нашим продаванам надо снижать цены чтобы память подорожала до значений в новости.
Интересна статистика продаж ОЗУ у нас.
Интересна статистика продаж ОЗУ у нас.
-
unique-neon
Member
Я вже маю комплект по ціні 5070ті, чекаю на x2 і можна міняти на достойну відеокарту
-
penetrator
Member
- Откуда: Amsterdam
Мне недавно за старую систему 600 евро предложили. Я сказал чуваку еще подождать и тогда я за 600 смогу ему только оперативку отдать 
-
Diesel
Junior
- Откуда: Рівне
Прощавай стаціонарний пк, привіт хмарний севіс геймінгу. Хчеш не хочеш пересадять на хмару.
-
МОНАХ
Member
- Откуда: Український Шаолінь
► А от це вже ніфіга не жарт, стосовно того, що скоро почнеться сплеск техно-некрофілії по відношенню до DDR3Зокрема, оперативна пам’ять DDR4 і DDR5 для персональних комп’ютерів за підсумками кварталу подорожчає більш ніж удвічі — на 105–110%.
Отправлено спустя 1 минуту 21 секунду:
► Корекція першого етапу?dead_rat: ↑ 02.02.2026 12:49 ...Бо вже місяць як ддр5 32гб стабілізувалася біля 400€ і навіть трошечки заспокоїлася на ~380
-
maxud_b
Member
- Откуда: Харків
Поки це тільки плани і квартал ще не закінчився. Мене радують новини про затягування інвестицій НВідіа в ОпенАІ суммою в 100 млрд. Це перша ластівка чи просто набивання ціни - незрозуміло, але мені подобається. З інвестиціями від дердепа США боюся буде схожа історія. Хтось свій наживеться на стрибках ціни, проект Старгейт уріжуть, а ринок зменьшить споживання і буде копити гроші під матрасом до розуміння тенденцій, що в кінцевому етапі, буде схоже на кризу Японії 90х або теперешній Китай.
-
Mozdev
Member
Та зовсім з глузду з'їхали, може нехай відразу мільйон баксів за плашку 16 Gb вимагають, ну а шо, не хочеш не купляй, у картеля конкурентів немає 
-
Rolexandr
Member
Достойна це вже яка? 5090? Так вона дорожчає ще швидше))unique-neon: ↑ 02.02.2026 14:18 Я вже маю комплект по ціні 5070ті, чекаю на x2 і можна міняти на достойну відеокарту
-
Plush_Dragon
Member
Ні, я все розумію. Ну ввалять ще трильйон в АІ, але далі то що? Яка саме задумка? Щоб АІ робив ігри та фільми? Бо цю гору бабла треба ж відбивати якось.
-
dead_rat
Member
- Откуда: Берлін
АІ зробить все, просто вірь і давай гроші.Plush_Dragon: ↑ 02.02.2026 15:41 Ні, я все розумію. Ну ввалять ще трильйон в АІ, але далі то що? Яка саме задумка? Щоб АІ робив ігри та фільми? Бо цю гору бабла треба ж відбивати якось.
АІ може робити все що робить людина, навіть краще, а ще зроблять гуманоідних роботів і вони замінять всіх людей. Наступить повний Detroit become human.
Сарказм, якщо що
-
S0N1C
Member
- Откуда: Dnipro
Plush_Dragon: ↑ 02.02.2026 15:41 Ні, я все розумію. Ну ввалять ще трильйон в АІ, але далі то що? Яка саме задумка? Щоб АІ робив ігри та фільми? Бо цю гору бабла треба ж відбивати якось.
спалити трохи шкіряних у третій світовій і жити не тужити з ШІ обслугою і автоматизованим виробництвом
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
То, что память продают по 600 евро, еще не значит, что ее покупают так дорого.penetrator: ↑ 02.02.2026 14:19Мне недавно за старую систему 600 евро предложили. Я сказал чуваку еще подождать и тогда я за 600 смогу ему только оперативку отдать
-
S0N1C
Member
- Откуда: Dnipro
купляють, те що висіло в кошику місяць на розетці спочатку дорожчало а потім вже зникло 
-
CnC_General
Member
- Откуда: Kyiv
З іншого боку, таке порожчання допоможе приструмити розробників ігор щодо оптимізації своїх майбутніх і поточних ігор. Їм навіть ліньки зробити хочаб якусь компресію текстур, а то всі нестиснені текстури ганяють туди сюди через відеошину.
І система на 2х16Гб оперативки стане ніби стандартом ігрової машинки на найближчі два-три роки. Як це було недавно з ПК на 1-2 гіги операивки.
І система на 2х16Гб оперативки стане ніби стандартом ігрової машинки на найближчі два-три роки. Як це було недавно з ПК на 1-2 гіги операивки.
-
S0N1C
Member
- Откуда: Dnipro
20 років томуCnC_General: ↑ 02.02.2026 16:55 Як це було недавно з ПК на 1-2 гіги операивки.