Продажі шутера Helldivers 2 перевищили 20 мільйонів копій

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
MetalistForever
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков

Сообщение

Пропоную обговорити Продажі шутера Helldivers 2 перевищили 20 мільйонів копій

И к сожалению , опять... снова... будут делать издатели 20 онлайн доилок из которых выстрелит, в лучшем случае одна ... Все бюджеты опять уйдут на онлайн , а не сингл
Ararat
Member

Сообщение

MetalistForever: 01.02.2026 13:55 Пропоную обговорити Продажі шутера Helldivers 2 перевищили 20 мільйонів копій

И к сожалению , опять... снова... будут делать издатели 20 онлайн доилок из которых выстрелит, в лучшем случае одна ... Все бюджеты опять уйдут на онлайн , а не сингл
Как обычно. Покупатели сами кошельком проголосовали, а потом сами на свой ввбор ныть и будут.
Мне уже на популярности палворда стало понятно что игроки гробят индустрию покруче всяких юбисофтов.
KPAH
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Я думал после 32гб Арка меня уже не удивить, но вчера с другом взяли HD2 и всего 20гб установки. :eek:
Enjthesilence
Member
Аватара пользователя

Сообщение

KPAH: 01.02.2026 16:08 Я думал после 32гб Арка меня уже не удивить, но вчера с другом взяли HD2 и всего 20гб установки. :eek:
це зробили нещодавно, так гра займала 150 гб
Voozy
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Говорю как регулярный игрок, последние варбонды - шлак. Один айтем обычно интересный и всё. Да ещё и зачастили, кеш-греб вопиющий.
Лучше бы обновили миссии, добавили итерестные major order'ы.

Но, тем не менее, такой игры больше не найдёшь. Геймплей до сих пор нравится. Только что на десятом уровне эпическую миссию по захвату флагов прошёл :super:
Последний раз редактировалось Voozy 01.02.2026 17:02, всего редактировалось 1 раз.
KPAH
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Рано радовался, игра выглядит ужасно и идет еще хуже, особенно после Арка, так и не понял откуда такие продажи, оформили рефаунд. :gigi:
Enjthesilence
Member
Аватара пользователя

Сообщение

KPAH: 01.02.2026 17:02 Рано радовался, игра выглядит ужасно и идет еще хуже, особенно после Арка, так и не понял откуда такие продажи, оформили рефаунд. :gigi:
увімкни Smooth motion в nvidia app для цієї гри, допоможе.
Leeman
Member

Сообщение

MetalistForever: 01.02.2026 13:55 Пропоную обговорити Продажі шутера Helldivers 2 перевищили 20 мільйонів копій

И к сожалению , опять... снова... будут делать издатели 20 онлайн доилок из которых выстрелит, в лучшем случае одна ... Все бюджеты опять уйдут на онлайн , а не сингл
Топа гра з класною атмосфераю і геймплем.
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

Ararat: 01.02.2026 15:18Как обычно. Покупатели сами кошельком проголосовали, а потом сами на свой ввбор ныть и будут.
Продажи огромные, но у топовых синглов сони они еще больше (плюс продвигают продажи ПС).

А конкорд провалился. И несколько лет работы ноти дог над ТЛОУ онлайн коту под хвост, и несколько других онлайн проектов сони закрылось. И у марафона дела так себе. Чем не голосование игроков?
Мне уже на популярности палворда стало понятно что игроки гробят индустрию покруче всяких юбисофтов.
Палворлд - отличная игра на фоне новеньких покемонов для свич 2. Причем это прежде всего сингл/кооп игра.
Telcontar
Member
Аватара пользователя
Откуда: Чернiгiв

Сообщение

waryag: 02.02.2026 10:02 Продажи огромные, но у топовых синглов сони они еще больше (плюс продвигают продажи ПС).
Spiderman 2 estimated ~16kk(було 11 на весну 24-го)
GoW Ragnarok ~15kk
Але найголовніше - у них неспівставні бюджети. У одного тільки Спайді2 - 315kk, і за маркетинг десь стільки ж.
У Helldivers 2 50-100kk
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

Telcontar: 02.02.2026 11:12Spiderman 2 estimated ~16kk(було 11 на весну 24-го)
GoW Ragnarok ~15kk
У топових - 30+. І ціна вище. І робота на екосистему соні.
Telcontar: 02.02.2026 11:12Але найголовніше - у них неспівставні бюджети. У одного тільки Спайді2 - 315kk, і за маркетинг десь стільки ж.
У Helldivers 2 50-100kk
СМ2, мабуть, найдорожча гра соні за останній час. Після конкорду :lol:
У ХД2 було просування. Може не таке дороге, але було. І постійна підтримка дорого коштує. Так що там давно не 100М.

Також, враховуй, що сингли соні це гарантований успіх, а ігросервіси - ймовірний. Точніше - малоймовірний, через скажену конкуренцію.
Nutbar
Member
Откуда: Київ

Сообщение

KPAH: 01.02.2026 16:08 Я думал после 32гб Арка меня уже не удивить, но вчера с другом взяли HD2 и всего 20гб установки. :eek:
Чогось подумав, що ви про Ark Survival Evolved, де було 400Гб+ зі всіма доповненнями. Вже зрадів, думав стисли так само як HD2.

А це ви про Ark Riders :(
Telcontar
Member
Аватара пользователя
Откуда: Чернiгiв

Сообщение

waryag: 02.02.2026 13:45
Telcontar: 02.02.2026 11:12Spiderman 2 estimated ~16kk(було 11 на весну 24-го)
GoW Ragnarok ~15kk
У топових - 30+. І ціна вище. І робота на екосистему соні.

СМ2, мабуть, найдорожча гра соні за останній час. Після конкорду :lol:
У ХД2 було просування. Може не таке дороге, але було. І постійна підтримка дорого коштує. Так що там давно не 100М.

Також, враховуй, що сингли соні це гарантований успіх, а ігросервіси - ймовірний. Точніше - малоймовірний, через скажену конкуренцію.
У яких це "топових"? Можете надати актуальні приклади?
Павучок заледве відбився і приніс не так багато профіту, можете знайти в інтернеті ці слова від самих розробників.
Нічого гарантованого немає. Це завжди ризик.
Або як ви поясните "успіх" цих Sony-ексклюзивів? Де продовження цих успішних успіхів? :shuffle:
  • Days Gone
  • Ratchet & Clank: Rift Apart
  • The Last Guardian (2016)
  • Knack & Knack 2
  • The Order: 1886
Там ще вистачає проектів з продажами 1-2кк, як той же Returnal
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

Telcontar: 02.02.2026 14:08У яких це "топових"? Можете надати актуальні приклади?
Перші частини спайдермен і ГОВ, ТЛОУ, ХЗД та анчартед 4. Може і не 30, але суттєво за 20.
Telcontar: 02.02.2026 14:08Павучок заледве відбився і приніс не так багато профіту, можете знайти в інтернеті ці слова від самих розробників.
Звичайно. Він став символом перероздутого бюджету: все якісно і красиво, але не настільки, як дорого.

Telcontar: 02.02.2026 14:08Або як ви поясните "успіх" цих Sony-ексклюзивів? Де продовження цих успішних успіхів? :shuffle:

Days Gone

Ratchet & Clank: Rift Apart

The Last Guardian (2016)

Knack & Knack 2

The Order: 1886
ДГ - грі не повезло. Трохи не дотягнули до цільових показників на старті, потім довго рефлексували на хвіст продажів та успіх на ПК, а там наче все добре, але час втрачено... Наче серіал в процесі, подивимося, що буде.

Орден - по ряду причин виявися невдалим. (але це не катастрофічний провал, як з провалом ігросервісу)
Інші ігри стали жертвами розвороту соні в бік ААА блокбастерів, який лише зараз почали обережно перегравати.
Ответить