Єдине, що у Інтел завжди (нажаль) стабільно - постійні переходи на нові сокетиперехід на платформу LGA1954.
Відчуття, що АМ4 переживе і його
Єдине, що у Інтел завжди (нажаль) стабільно - постійні переходи на нові сокетиперехід на платформу LGA1954.
В синіх завжди так було) Згадати лиш 775 сокет і скільки там було ревізій та чіпсетів, там чорт голову зломить.Sanьka: ↑ 23.01.2026 15:45 Предлагаю обсудить Intel підтвердила наміри випустити Core Ultra 400 (Nova Lake) наприкінці цього року
Єдине, що у Інтел завжди (нажаль) стабільно - постійні переходи на нові сокетиперехід на платформу LGA1954.
Відчуття, що АМ4 переживе і його![]()
Ти описав АМД РайзенInqizitor2022: ↑ 23.01.2026 16:03лучше бы они тщательно их доработали дабы не грелись, не глючили и деградировали и были быстрыми
Все це вже є зараз. Лише додати ігрового перформенсуInqizitor2022: ↑ 23.01.2026 16:03не грелись, не глючили и деградировали и были быстрыми
сміх сміхом, а за час існування АМ4 intel пережила бурхливу сокетну історію - 1151v1, 1151v2, 1200, 1700, 1851. Скоро ще 1954 додастся.Sanьka: ↑ 23.01.2026 15:45Відчуття, що АМ4 переживе і його
дійсно, подумаєш, збільшать кількість ядер з 8p+16е до 16p+32еSanьka: ↑ 23.01.2026 15:45 Предлагаю обсудить Intel підтвердила наміри випустити Core Ultra 400 (Nova Lake) наприкінці цього року
Єдине, що у Інтел завжди (нажаль) стабільно - постійні переходи на нові сокетиперехід на платформу LGA1954.
Відчуття, що АМ4 переживе і його![]()
На даний момент 13 і 14 не менш вдалі (при умові що вироблені з кінця 2024 року і весь час експлуатуються з мікрокодом 0x12B+). Насправді якби не допустили того факапа з хімією металів на виробництві в 2023 і на самому початку 2024 роках, а також заздалегідь зробили мікрокод без косяків, то 13 і 14 покоління нічим би не відрізнялися від всіх попередніх. А так, зіпсували репутацію прекрасним процесорам і в масовій свідомості тих, хто не вникає є просто звірячий переляк перед магією деградації кристала.MaxNew: ↑ 23.01.2026 16:00останнє вдале покоління на мою думку було 12*
А ну так, у Інтела зміна сокета ТІЛЬКИ коли є вагома причинаronemun: ↑ 23.01.2026 17:06Хіба це причина до зміни сокета?
Как владелец 9800 х3Д и такой же у друга скажу, что он вроде не деградирует, но требует чтобы была мощная водянка, а так же игровая производительность для его цены и температуры не впечатляет после 13700К, то есть 1,5 раз примерно плюс минус, особенно в однопотоке. Да, ап, но в целом ничего такого чтобы вау нет. И самое смешное, что в повседневной эксплуатации в сравнению с Интелом почти не отличается, кроме невозможности без сброса биоса стартовать на предыдущих настройках, как это Асус с Интелом делает, у МСИ материнки ошибок не прощают
Ні.ronemun: ↑ 23.01.2026 17:06дійсно, подумаєш, збільшать кількість ядер з 8p+16е до 16p+32еSanьka: ↑ 23.01.2026 15:45 Предлагаю обсудить Intel підтвердила наміри випустити Core Ultra 400 (Nova Lake) наприкінці цього року
Єдине, що у Інтел завжди (нажаль) стабільно - постійні переходи на нові сокети
Відчуття, що АМ4 переживе і його![]()
Хіба це причина до зміни сокета?
Звідки корні ростуть за цей період? Все що вдалось знайти, це за 22-й рік і то виробництва на заводі в штаті Арізона?zalizo_org: ↑ 23.01.2026 17:13На даний момент 13 і 14 не менш вдалі (при умові що вироблені з кінця 2024 року і весь час експлуатуються з мікрокодом 0x12B+). Насправді якби не допустили того факапа з хімією металів на виробництві в 2023 і на самому початку 2024 роках, а також заздалегідь зробили мікрокод без косяків, то 13 і 14 покоління нічим би не відрізнялися від всіх попередніх. А так, зіпсували репутацію прекрасним процесорам і в масовій свідомості тих, хто не вникає є просто звірячий переляк перед магією деградації кристала.MaxNew: ↑ 23.01.2026 16:00останнє вдале покоління на мою думку було 12*
zalizo_org: ↑ 23.01.2026 17:13 Насправді якби не допустили того факапа з хімією металів на виробництві в 2023 і на самому початку 2024 роках, а також заздалегідь зробили мікрокод без косяків, то 13 і 14 покоління нічим би не відрізнялися від всіх попередніх. А так, зіпсували репутацію прекрасним процесорам і в масовій свідомості тих, хто не вникає є просто звірячий переляк перед магією деградації кристала.
Мене вони теж цікавлять. Але антикризовим рішенням вони не будуть, бо їм треба нормальна оперативка. Хіба для тих, в кого вже є озу.item2: ↑ 23.01.2026 17:24 Давайте вже його в десктоп (буде антикризове рішення з огляду на ціни GPU).
Дуже застаріла інфа про кип*ятильники. Аж пліснявою тхнеTetronga: ↑ 24.01.2026 07:09Поки не буде хоча б 95 Вт TDP для наймолодших процесорів сенсу в таких кип'ятильниках дуже мало. Ще й новий сокет ЗНОВУ
І не поспориш. Хоч я не в захваті від 14900к, навіть крута вода не може охолодити його гарячий нрав. За 2 роки користування поки живий. Мабуть заплатки все таки дали свою користь.zalizo_org: ↑ 23.01.2026 17:13На даний момент 13 і 14 не менш вдалі (при умові що вироблені з кінця 2024 року і весь час експлуатуються з мікрокодом 0x12B+). Насправді якби не допустили того факапа з хімією металів на виробництві в 2023 і на самому початку 2024 роках, а також заздалегідь зробили мікрокод без косяків, то 13 і 14 покоління нічим би не відрізнялися від всіх попередніх. А так, зіпсували репутацію прекрасним процесорам і в масовій свідомості тих, хто не вникає є просто звірячий переляк перед магією деградації кристала.MaxNew: ↑ 23.01.2026 16:00останнє вдале покоління на мою думку було 12*