Пропоную обговорити SolidRun пропонує безвентиляторний міні-ПК Bedrock RAI300 на основі Ryzen AI 9 HX 370
Крутяк, одна із плат виглядає як SoM модуль із Ryzen AI 9 HX 370
Новости
Последние статьи и обзоры
SolidRun пропонує безвентиляторний міні-ПК Bedrock RAI300 на основі Ryzen AI 9 HX 370
-
yurius_r
Member
- Вложения
-
-
yuriy_dd
Member
ну прямо як мак міні
хоча стоп - трішки відрізняється
а будуть готові комплекти щоб зовнішнє охолодження зробити, чи щось самому доведеться колхозити?
хоча стоп - трішки відрізняється
а будуть готові комплекти щоб зовнішнє охолодження зробити, чи щось самому доведеться колхозити?
-
yagerq
Member
- Откуда: Одеса
Что то такое используется в морских навигационных картах, то к ценник к таким около 15к баксов, маржа до неба
-
rjavyi_pastor
Member
так в макміні на m процесорі є вентилятор, менше ядер та неможливо додати оперативки. Так що випий таблєтки чи онови мєтодічкуyuriy_dd: ↑ 21.01.2026 15:19 ну прямо як мак міні
хоча стоп - трішки відрізняється![]()
![]()
а будуть готові комплекти щоб зовнішнє охолодження зробити, чи щось самому доведеться колхозити?
-
Tiufin
Member
Виглядає прикольно, але є великі сумніви, що цей корпус-радіатор зможе відвести 54вт тепла. Ну або ж цей проц притиснутий по потужності, але тоді навіщо за нього переплачувати.
До речі, якщо це позиціонується, як індустріальний пристрій, то нащо там пасивне охолодження? Наче як на шум у таких сферах всім пофігу.
До речі, якщо це позиціонується, як індустріальний пристрій, то нащо там пасивне охолодження? Наче як на шум у таких сферах всім пофігу.
-
XAMCTBO
Member
Повітряні СО потребують обслуговування, на виробництві можуть насосати купу пилу, і пил може бути не дужи звичайним. А так поставили та забули.Tiufin: ↑ 21.01.2026 16:47 До речі, якщо це позиціонується, як індустріальний пристрій, то нащо там пасивне охолодження? Наче як на шум у таких сферах всім пофігу.
-
dext
Member
- Откуда: Dnipro
Чим більша дельта температур радіатор/повітря - тим ефективніше охолодження, рідкий метал легко додає 5 градусів на радіаторTiufin: ↑ 21.01.2026 16:47 Виглядає прикольно, але є великі сумніви, що цей корпус-радіатор зможе відвести 54вт тепла
-
yurius_r
Member
yuriy_dd
Як там почуває себе Apple в ніші індустріальних безвентиляторних ПК?
Як там почуває себе Apple в ніші індустріальних безвентиляторних ПК?
-
ronemun
Advanced Member
yurius_r
нічого себе почуває при капіталізації в 4 трильйони і грошима на рахунку більше за всю капіталізацію АМД (380 міліардів). Та сам тільки бренд Apple 570 міліардів коштує
чистий прибуток 27+ міліардів в квартал
нічого себе почуває при капіталізації в 4 трильйони і грошима на рахунку більше за всю капіталізацію АМД (380 міліардів). Та сам тільки бренд Apple 570 міліардів коштує
чистий прибуток 27+ міліардів в квартал
-
yurius_r
Member
ronemun
До чого тут капіталізація та індустріальні ПК? Ваше порівняння як ниття фанів Real Madrid - при будь якому вльоті єдиний аргумент "а в Реала 15 Ліг Чемпіонів". Ну і нехай. Я ж не питав як там Apple взагалі, а спитав в в розрізі дивних коментарів yuriy_dd. Чи не ваше альтерего?
До чого тут капіталізація та індустріальні ПК? Ваше порівняння як ниття фанів Real Madrid - при будь якому вльоті єдиний аргумент "а в Реала 15 Ліг Чемпіонів". Ну і нехай. Я ж не питав як там Apple взагалі, а спитав в в розрізі дивних коментарів yuriy_dd. Чи не ваше альтерего?
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
Забули про рідкий метал?XAMCTBO: ↑ 21.01.2026 17:09Повітряні СО потребують обслуговування, на виробництві можуть насосати купу пилу, і пил може бути не дужи звичайним. А так поставили та забули.
-
0F
Member
Ти брат по розуму чи твінк коричневоштанного ARM-невігласа? Бо той теж не вміє питання до кінця читати. Питання звучало як "Як там почуває себе Apple в ніші індустріальних безвентиляторних ПК?", а не "Як там почуває себе Apple?".ronemun: ↑ 21.01.2026 22:34 yurius_r
нічого себе почуває при капіталізації в 4 трильйони і грошима на рахунку більше за всю капіталізацію АМД (380 міліардів). Та сам тільки бренд Apple 570 міліардів коштує![]()
чистий прибуток 27+ міліардів в квартал
-
ronemun
Advanced Member
0F
а навіщо Apple індустріальні ПК?
копійчаний ринок для них, навіть більше - не вартий уваги!
Розпилювати увагу на це глупість!
Відправлено через 4 хвилини 53 секунди:
Apple зайняла кращу нішу яка приносить в 100ні раз більше на тіж затрати, а крихтами нехай годуються інші
Я вже мовчу що само питання про індустріальні ПК на Apple глупість. Індустріальні це не перш за все стабільність і сумісність софту, там все стандартизавано давно і жодного кроку вліво чи вправо. Хто буде міняти софт під Apple якщо від цього залежить виробництво і міліони годин роботи дорогого обладнання і низький брак.
Apple взагалі тут до чого?
а навіщо Apple індустріальні ПК?
копійчаний ринок для них, навіть більше - не вартий уваги!
Розпилювати увагу на це глупість!
Відправлено через 4 хвилини 53 секунди:
До того що новий ринок це затрати на розробки.yurius_r: ↑ 21.01.2026 23:19 ronemun
До чого тут капіталізація та індустріальні ПК? Ваше порівняння як ниття фанів Real Madrid - при будь якому вльоті єдиний аргумент "а в Реала 15 Ліг Чемпіонів". Ну і нехай. Я ж не питав як там Apple взагалі, а спитав в в розрізі дивних коментарів yuriy_dd. Чи не ваше альтерего?
Apple зайняла кращу нішу яка приносить в 100ні раз більше на тіж затрати, а крихтами нехай годуються інші
Я вже мовчу що само питання про індустріальні ПК на Apple глупість. Індустріальні це не перш за все стабільність і сумісність софту, там все стандартизавано давно і жодного кроку вліво чи вправо. Хто буде міняти софт під Apple якщо від цього залежить виробництво і міліони годин роботи дорогого обладнання і низький брак.
Apple взагалі тут до чого?
-
yurius_r
Member
Так а ви читаєте на що відповідаєте? Перепитайте yuriy_dd до чого тут Appleronemun: ↑ 23.01.2026 18:00Apple взагалі тут до чого?