SolidRun пропонує безвентиляторний міні-ПК Bedrock RAI300 на основі Ryzen AI 9 HX 370

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
yurius_r
Member

Сообщение

Пропоную обговорити SolidRun пропонує безвентиляторний міні-ПК Bedrock RAI300 на основі Ryzen AI 9 HX 370

Крутяк, одна із плат виглядає як SoM модуль із Ryzen AI 9 HX 370
Вложения
12.png
yuriy_dd
Member

Сообщение

ну прямо як мак міні

хоча стоп - трішки відрізняється :lol: :lol:

а будуть готові комплекти щоб зовнішнє охолодження зробити, чи щось самому доведеться колхозити?
yagerq
Member
Откуда: Одеса

Сообщение

Что то такое используется в морских навигационных картах, то к ценник к таким около 15к баксов, маржа до неба
rjavyi_pastor
Member

Сообщение

yuriy_dd: 21.01.2026 15:19 ну прямо як мак міні

хоча стоп - трішки відрізняється :lol: :lol:

а будуть готові комплекти щоб зовнішнє охолодження зробити, чи щось самому доведеться колхозити?
так в макміні на m процесорі є вентилятор, менше ядер та неможливо додати оперативки. Так що випий таблєтки чи онови мєтодічку
Tiufin
Member

Сообщение

Виглядає прикольно, але є великі сумніви, що цей корпус-радіатор зможе відвести 54вт тепла. Ну або ж цей проц притиснутий по потужності, але тоді навіщо за нього переплачувати.
До речі, якщо це позиціонується, як індустріальний пристрій, то нащо там пасивне охолодження? Наче як на шум у таких сферах всім пофігу.
XAMCTBO
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Tiufin: 21.01.2026 16:47 До речі, якщо це позиціонується, як індустріальний пристрій, то нащо там пасивне охолодження? Наче як на шум у таких сферах всім пофігу.
Повітряні СО потребують обслуговування, на виробництві можуть насосати купу пилу, і пил може бути не дужи звичайним. А так поставили та забули.
dext
Member
Откуда: Dnipro

Сообщение

Tiufin: 21.01.2026 16:47 Виглядає прикольно, але є великі сумніви, що цей корпус-радіатор зможе відвести 54вт тепла
Чим більша дельта температур радіатор/повітря - тим ефективніше охолодження, рідкий метал легко додає 5 градусів на радіатор
yurius_r
Member

Сообщение

yuriy_dd
Як там почуває себе Apple в ніші індустріальних безвентиляторних ПК?
ronemun
Advanced Member

Сообщение

yurius_r
нічого себе почуває при капіталізації в 4 трильйони і грошима на рахунку більше за всю капіталізацію АМД (380 міліардів). Та сам тільки бренд Apple 570 міліардів коштує :lol:
чистий прибуток 27+ міліардів в квартал
yurius_r
Member

Сообщение

ronemun
До чого тут капіталізація та індустріальні ПК? Ваше порівняння як ниття фанів Real Madrid - при будь якому вльоті єдиний аргумент "а в Реала 15 Ліг Чемпіонів". Ну і нехай. Я ж не питав як там Apple взагалі, а спитав в в розрізі дивних коментарів yuriy_dd. Чи не ваше альтерего?
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

XAMCTBO: 21.01.2026 17:09Повітряні СО потребують обслуговування, на виробництві можуть насосати купу пилу, і пил може бути не дужи звичайним. А так поставили та забули.
Забули про рідкий метал?
0F
Member

Сообщение

ronemun: 21.01.2026 22:34 yurius_r
нічого себе почуває при капіталізації в 4 трильйони і грошима на рахунку більше за всю капіталізацію АМД (380 міліардів). Та сам тільки бренд Apple 570 міліардів коштує :lol:
чистий прибуток 27+ міліардів в квартал
Ти брат по розуму чи твінк коричневоштанного ARM-невігласа? Бо той теж не вміє питання до кінця читати. Питання звучало як "Як там почуває себе Apple в ніші індустріальних безвентиляторних ПК?", а не "Як там почуває себе Apple?".
ronemun
Advanced Member

Сообщение

0F
а навіщо Apple індустріальні ПК?
копійчаний ринок для них, навіть більше - не вартий уваги!
Розпилювати увагу на це глупість!

Відправлено через 4 хвилини 53 секунди:
yurius_r: 21.01.2026 23:19 ronemun
До чого тут капіталізація та індустріальні ПК? Ваше порівняння як ниття фанів Real Madrid - при будь якому вльоті єдиний аргумент "а в Реала 15 Ліг Чемпіонів". Ну і нехай. Я ж не питав як там Apple взагалі, а спитав в в розрізі дивних коментарів yuriy_dd. Чи не ваше альтерего?
До того що новий ринок це затрати на розробки.
Apple зайняла кращу нішу яка приносить в 100ні раз більше на тіж затрати, а крихтами нехай годуються інші
Я вже мовчу що само питання про індустріальні ПК на Apple глупість. Індустріальні це не перш за все стабільність і сумісність софту, там все стандартизавано давно і жодного кроку вліво чи вправо. Хто буде міняти софт під Apple якщо від цього залежить виробництво і міліони годин роботи дорогого обладнання і низький брак.
Apple взагалі тут до чого?
yurius_r
Member

Сообщение

ronemun: 23.01.2026 18:00Apple взагалі тут до чого?
Так а ви читаєте на що відповідаєте? Перепитайте yuriy_dd до чого тут Apple
Ответить