З заводу вижали практично все. Навіть PBO +200 мгрц не вивозить
Новости
Последние статьи и обзоры
Процесор Ryzen 7 9850X3D розігнали до 5,75 ГГц. Офіційні продажі CPU почнуться 29 січня
-
aaleksandrenko
Member
- Откуда: Житомир
Пропоную обговорити Процесор Ryzen 7 9850X3D розігнали до 5,75 ГГц. Офіційні продажі CPU почнуться 29 січня
З заводу вижали практично все. Навіть PBO +200 мгрц не вивозить
З заводу вижали практично все. Навіть PBO +200 мгрц не вивозить
-
alexeygalas
Member
- Откуда: Khmelnytskyi
FX-9590aaleksandrenko: ↑ 19.01.2026 14:21З заводу вижали практично все
-
Олег963
Member
- Откуда: Львів
Так але хто їм заборонить, і запропонує щось краще, і розгін давно вже перетворився на те щоб "курва"- проц був холодніший за туж потужність з коробки.aaleksandrenko: ↑ 19.01.2026 14:21 Пропоную обговорити Процесор Ryzen 7 9850X3D розігнали до 5,75 ГГц. Офіційні продажі CPU почнуться 29 січня
З заводу вижали практично все. Навіть PBO +200 мгрц не вивозить![]()
-
Afit
Member
- Откуда: Запоріжжя
Ага) Я сам за стабильный андервольт, с удержанием заявленых характеристикОлег963: ↑ 19.01.2026 16:50Так але хто їм заборонить, і запропонує щось краще, і розгін давно вже перетворився на те щоб "курва"- проц був холодніший за туж потужність з коробки.aaleksandrenko: ↑ 19.01.2026 14:21 Пропоную обговорити Процесор Ryzen 7 9850X3D розігнали до 5,75 ГГц. Офіційні продажі CPU почнуться 29 січня
З заводу вижали практично все. Навіть PBO +200 мгрц не вивозить![]()
-
Геральт
Member
- Откуда: з Рівії
тру овер жене опорну частотуОлег963: ↑ 19.01.2026 16:50 і розгін давно вже перетворився на те щоб "курва"- проц був холодніший за туж потужність з коробки.
-
n+gibat[]r
Member
- Откуда: Spain
Люто плюсую, кто понял тот поймётalexeygalas: ↑ 19.01.2026 16:17FX-9590aaleksandrenko: ↑ 19.01.2026 14:21З заводу вижали практично все![]()
-
longaro
Member
У Дер8ауера как раз было 5.6 на 9800Х3Д , на прямом контакте .. Наверное 5.8 попробует , но это уже придел для этого чипа , хавает не пропорционально много , та и риски есть прожечь что-то 
-
AK_47
Member
Спасибо, мне хватит 5.3 на 9800x3d не под всрачку еще, с запасом по вольтажу и температурам.
-
yuriy_dd
Member
файно горіти буде?
-
cspp
Member
С учётом неработающего отопления, руки прогреть над корпусом самое то. Печки cpu как раз для наших реалий
-
HREN
Member
- Откуда: Польша
Заголовок и начало статьи противоречит содержанию. О каком увеличенном кэше идет речь? Там все одинаково кроме частоты