Процесор Ryzen 7 9850X3D розігнали до 5,75 ГГц. Офіційні продажі CPU почнуться 29 січня

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
aaleksandrenko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Житомир

Сообщение

Пропоную обговорити Процесор Ryzen 7 9850X3D розігнали до 5,75 ГГц. Офіційні продажі CPU почнуться 29 січня

З заводу вижали практично все. Навіть PBO +200 мгрц не вивозить :)
alexeygalas
Member
Аватара пользователя
Откуда: Khmelnytskyi

Сообщение

aaleksandrenko: 19.01.2026 14:21З заводу вижали практично все
FX-9590 :D
Олег963
Member
Аватара пользователя
Откуда: Львів

Сообщение

aaleksandrenko: 19.01.2026 14:21 Пропоную обговорити Процесор Ryzen 7 9850X3D розігнали до 5,75 ГГц. Офіційні продажі CPU почнуться 29 січня

З заводу вижали практично все. Навіть PBO +200 мгрц не вивозить :)
Так але хто їм заборонить, і запропонує щось краще, і розгін давно вже перетворився на те щоб "курва"- проц був холодніший за туж потужність з коробки.
Afit
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Олег963: 19.01.2026 16:50
aaleksandrenko: 19.01.2026 14:21 Пропоную обговорити Процесор Ryzen 7 9850X3D розігнали до 5,75 ГГц. Офіційні продажі CPU почнуться 29 січня

З заводу вижали практично все. Навіть PBO +200 мгрц не вивозить :)
Так але хто їм заборонить, і запропонує щось краще, і розгін давно вже перетворився на те щоб "курва"- проц був холодніший за туж потужність з коробки.
Ага) Я сам за стабильный андервольт, с удержанием заявленых характеристик :super:
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

Олег963: 19.01.2026 16:50 і розгін давно вже перетворився на те щоб "курва"- проц був холодніший за туж потужність з коробки.
тру овер жене опорну частоту :)
n+gibat[]r
Member
Аватара пользователя
Откуда: Spain

Сообщение

alexeygalas: 19.01.2026 16:17
aaleksandrenko: 19.01.2026 14:21З заводу вижали практично все
FX-9590 :D
Люто плюсую, кто понял тот поймёт :laugh:
longaro
Member

Сообщение

У Дер8ауера как раз было 5.6 на 9800Х3Д , на прямом контакте .. Наверное 5.8 попробует , но это уже придел для этого чипа , хавает не пропорционально много , та и риски есть прожечь что-то :rolleyes:
AK_47
Member

Сообщение

Спасибо, мне хватит 5.3 на 9800x3d не под всрачку еще, с запасом по вольтажу и температурам.
yuriy_dd
Member

Сообщение

файно горіти буде?
cspp
Member

Сообщение

С учётом неработающего отопления, руки прогреть над корпусом самое то. Печки cpu как раз для наших реалий
HREN
Member
Аватара пользователя
Откуда: Польша

Сообщение

Заголовок и начало статьи противоречит содержанию. О каком увеличенном кэше идет речь? Там все одинаково кроме частоты
Ответить