Новости
Последние статьи и обзоры
Valve згорнула випуск найдоступнішого варіанта Steam Deck. У продажу залишиться тільки OLED-версія
-
hohlid19
Member
Пропоную обговорити Valve згорнула випуск найдоступнішого варіанта Steam Deck. У продажу залишиться тільки OLED-версія
Гои заплатят
Гои заплатят
-
Demedik
Member
- Откуда: Харків
Ну как бы логично... Оператива дорогая, маржа на этом девайсе была ниже, чем у олед версии... + нужны производственные линии для новых продуктов. Жалко, что пострадают бюджетные геймеры...
-
erkins007
Member
Пока Лорд Габен не пришел гои платили по 1000$ за китайские портативки без софта и поддержки и не жаловалисьhohlid19: ↑ 21.12.2025 14:04Гои заплатят
-
KimRomik
Member
А причина яка? Тільки чесно
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
Все 3,5 гоя? Продажи были ничтожными.erkins007: ↑ 21.12.2025 15:05 Пока Лорд Габен не пришел гои платили по 1000$ за китайские портативки без софта и поддержки и не жаловались
-
yariksom
Member
Зараз немає бюджетних геймерів, все овербюджетDemedik: ↑ 21.12.2025 14:39 Ну как бы логично... Оператива дорогая, маржа на этом девайсе была ниже, чем у олед версии... + нужны производственные линии для новых продуктов. Жалко, что пострадают бюджетные геймеры...
Отправлено спустя 1 минуту 23 секунды:
Не знаю цієї історії, можеш поділитися?erkins007: ↑ 21.12.2025 15:05Пока Лорд Габен не пришел гои платили по 1000$ за китайские портативки без софта и поддержки и не жаловалисьhohlid19: ↑ 21.12.2025 14:04Гои заплатят
-
erkins007
Member
Ваша плохое знание общеизвестных фактов и бан в Гугле это не моя заботаyariksom: ↑ 21.12.2025 20:24Не знаю цієї історії, можеш поділитися?
-
yuriy_dd
Member
потрібно переходити на свої АРМ проци - це суттєво знизить ціну
так вже роблять Apple, Google, Amazon, Microsoft, Nividia і ще багато хто скоро оголосить
так вже роблять Apple, Google, Amazon, Microsoft, Nividia і ще багато хто скоро оголосить
-
yariksom
Member
Поганий тон посилати в гугл, відповім симетрично - йди ти в гугл.erkins007: ↑ 21.12.2025 22:47Ваша плохое знание общеизвестных фактов и бан в Гугле это не моя заботаyariksom: ↑ 21.12.2025 20:24Не знаю цієї історії, можеш поділитися?
-
AntonyKandaurov
Member
- Откуда: Славетне місто Запоріжжя
В списку самі виробники консолей. Треба їм сказатиyuriy_dd: ↑ 21.12.2025 22:50так вже роблять Apple, Google, Amazon, Microsoft, Nividia і ще багато хто скоро оголосить
-
tornadox
Member
- Откуда: мені знати що ти не дивак?
AntonyKandaurov
у вас була одна задача, тримати пацієнта в спец вітці, і то не справилися!

у вас була одна задача, тримати пацієнта в спец вітці, і то не справилися!
-
dead_rat
Member
- Откуда: Берлін
Повністю підтримуюyuriy_dd: ↑ 21.12.2025 22:50 потрібно переходити на свої АРМ проци - це суттєво знизить ціну
так вже роблять Apple, Google, Amazon, Microsoft, Nividia і ще багато хто скоро оголосить
Кожному власний арм, надрукований на власному 3д принтері! І відкрити курси «як виготовити ддр4 в польових умовах»
-
AntonyKandaurov
Member
- Откуда: Славетне місто Запоріжжя
tornadox
Він якось умудряється вистрибувати з рубашки
Він якось умудряється вистрибувати з рубашки
-
Telcontar
Member
- Откуда: Чернiгiв
Знизить ціну для кого? Точно не для кінцевого споживачаyuriy_dd: ↑ 21.12.2025 22:50 потрібно переходити на свої АРМ проци - це суттєво знизить ціну
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
Там особливо нічим ділитися. Називалося щось типу aya neo, тиражі маленькі, ціна висока, підтримки ніякої та й масові АМДшні АПУ тоді не дуже підходили по конфігурації.yariksom: ↑ 21.12.2025 20:24 Не знаю цієї історії, можеш поділитися?
А потім вийшов стімдек по адекватній ціні, з екосистемою і на чипі для окулярів доповненої реальності, і створив нову нішу.
Відправлено через 3 хвилини 43 секунди:
yuriy_dd: ↑ 21.12.2025 22:50потрібно переходити на свої АРМ проци - це суттєво знизить ціну
А хто оплатить бенкет (створення ігрової АРМ екосистеми)?
Розробники заліза не поспішають вкладатися, навіть у епл все обмежується точковими портами.
-
yuriy_dd
Member
АРМ проци сильно дешевші так що якраз для кінцевого споживача ціна знизитьсяTelcontar: ↑ 22.12.2025 09:04Знизить ціну для кого? Точно не для кінцевого споживача
-
Telcontar
Member
- Откуда: Чернiгiв
Де про це можна почитати? З реальними прикладами, бо чомусь техніка Apple дешевшою не стає.yuriy_dd: ↑ 22.12.2025 09:14 АРМ проци сильно дешевші так що якраз для кінцевого споживача ціна знизиться
https://www.refurb.me/stats/macbook-pro
-
yuriy_dd
Member
смарти з Снеп 8 Ген 4 по $200Telcontar: ↑ 22.12.2025 09:36Де про це можна почитати?
знижки по $300 на MacBook pro m5Telcontar: ↑ 22.12.2025 09:36бо чомусь техніка Apple дешевшою не стає
-
Telcontar
Member
- Откуда: Чернiгiв
До чого тут знижки? Знижки є у всіх. Ми ж за MSRP говоримо, а не за тимчасові маркетингові кампанії.yuriy_dd: ↑ 22.12.2025 10:56 знижки по $300 на MacBook pro m5
-
AntonyKandaurov
Member
- Откуда: Славетне місто Запоріжжя
З аліхламу якийсь китайфон з китайською прошивкою. ще й купончика треба мати аби його купити за 212 баксів, звісно купончики були лише на якийсь розпродаж типу чорної п'ятниці.yuriy_dd: ↑ 22.12.2025 10:56смарти з Снеп 8 Ген 4 по $200
Давай посилання, який купон там треба у китайця випрохати аби його купити зі знижкою:Dyuriy_dd: ↑ 22.12.2025 10:56знижки по $300 на MacBook pro m5
Последний раз редактировалось AntonyKandaurov 22.12.2025 11:07, всего редактировалось 1 раз.