ProArt
на базі гідродинамічного підшипника
ProArt
на базі гідродинамічного підшипника
Що не так?
І трохи тихіші будуть так, але цінник всі ці переваги нівелює. З приводу габаритних розмірів, вийшло щось нішеве всеодно, в ті ж itx збірки до 25mm вони не стануть так само, як і 30mm фантекси
Тому що інакше не змогли би перевершити нинішній топ по спекахdead_rat: ↑ 19.12.2025 14:54 ProArt дораха бахато, але чому 3000 рпм?
З однієї сторони так, якщо потрібно їх багато, в мому випадку потрібно тільки 1 (для ЛП кулера, тож будь-яка ціна буде прийнятною), в збірках із 67мм кліренсу - 38мм кулер (х53/іс53/іс55)+28=66мм, тут от погоджусь, виглядає гірше на фоні нокти/арктика які 25мм, тож загальна висота буде 63мм..7mindfields: ↑ 19.12.2025 14:57І трохи тихіші будуть так, але цінник всі ці переваги нівелює.
Для охолодження професійних пічок!dead_rat: ↑ 19.12.2025 14:54ProArt дораха бахато, але чому 3000 рпм?
Навіщо шукати, якщо може бути лише дорого і дуже дорого?
Для того чтобы в пике система врубила все 3000 и быстро сбила температуру. По той же причине у асуса у новых водянок 4000 на помпе - при внезапной полной нагрузке это позволяет моментально сбить температуру. Причем в обычном использовании там обороты на уровне 2400-2700 и не слышныAfit: ↑ 20.12.2025 00:22Тут многие не понимают зачем 3000 оборотов.
Знаючи асус - буде добре, якщо в 4-5. Р12 прошки зараз по 307грн.Voozy: ↑ 20.12.2025 05:13в 2 раза дороже
Якщо вентиль розраховано на 3000 це не факт, що він буде нормально працювати на 600-800. Є мінімальна напруга і оберти для старта, бувають що на занизьких обертах підшипник стучить, хоч за зазвичай у шарикопідшипниках.Afit: ↑ 20.12.2025 00:22 Тут многие не понимают зачем 3000 оборотов. Никогда не видел проблемы настроить сколько надо. Запас по возможностям ничем не ограничивает и не отягощает васВозможность - это всегда +
Якщо 2700 не чути то або ти живеш на заводі в цеху, або варто записатись до отоларинголога. Без жартів.erkins007: ↑ 20.12.2025 04:40Причем в обычном использовании там обороты на уровне 2400-2700 и не слышны
Сильно зависит от помпы. Неслышно совсемScoffer: ↑ 20.12.2025 13:40Якщо 2700 не чути