Анонсовано другий сезон аніме Cyberpunk: Edgerunners

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Kashtan
Member
Аватара пользователя
Откуда: Яготин

Сообщение

Пропоную обговорити Анонсовано другий сезон аніме Cyberpunk: Edgerunners

Перший сезон оцінив. Сподіваюсь другий буде не слабшим.
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

Netflix+2077? Отже про толерантних.
Це ми пропускаємо.
Telcontar
Member
Аватара пользователя
Откуда: Чернiгiв

Сообщение

Геральт: 06.07.2025 10:01 Netflix+2077? Отже про толерантних.
Це ми пропускаємо.
Не читав дивився, але засуджую?
Перший сезон був дуже толерантним?
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Перший сезон:
Набрали топових хлопців
Изображение
Другий сезон:
Набрали гавриків без досвіду роботи на ролях, режиссера с дебютною роботою навідь ніхто підстраховувати не буде
Изображение
Ну ото цікаво буде подивитись на якість продукту :rotate:
Kanjo
Member

Сообщение

Чисто оверклок новости :laugh:
lktnv
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Donate: 06.07.2025 10:26 Перший сезон:
Набрали топових хлопців
Изображение
Другий сезон:
Набрали гавриків без досвіду роботи на ролях, режиссера с дебютною роботою навідь ніхто підстраховувати не буде
Изображение
Ну ото цікаво буде подивитись на якість продукту :rotate:
А у первого сезона было какое-то запредельное качество? Рисовка была максимально дешёвой со статичными задниками и буквально статичной массовкой. В этом плане недавний DmC отрисован был гораздо лучше.
MqM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Однозначно чекаємо, перший сезон серія за серію легко йшов:)

Відправлено через 1 хвилину 6 секунд:
Геральт: 06.07.2025 10:01 Netflix+2077? Отже про толерантних.
Це ми пропускаємо.
А ще в оригінальному Кіберпанк були трансгендери та купа фетишів)
Гру принципово обходили чи ні?)

Відправлено через 57 секунд:
Donate: 06.07.2025 10:26 Перший сезон:
Набрали топових хлопців
Изображение
Другий сезон:
Набрали гавриків без досвіду роботи на ролях, режиссера с дебютною роботою навідь ніхто підстраховувати не буде
Изображение
Ну ото цікаво буде подивитись на якість продукту :rotate:
Чому ї так тягне на економію. Як зроблять якісно, то обовязково жадібність себе пізніше проявить
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

lktnv: 06.07.2025 12:01
Donate: 06.07.2025 10:26 Перший сезон:
Набрали топових хлопців
Изображение
Другий сезон:
Набрали гавриків без досвіду роботи на ролях, режиссера с дебютною роботою навідь ніхто підстраховувати не буде
Изображение
Ну ото цікаво буде подивитись на якість продукту :rotate:
А у первого сезона было какое-то запредельное качество? Рисовка была максимально дешёвой со статичными задниками и буквально статичной массовкой. В этом плане недавний DmC отрисован был гораздо лучше.
Тобто якість ми будемо оцінювати по фонам та по тому що ніхто масовку не анімував? :weep:

Added in 3 minutes 18 seconds:
MqM: 06.07.2025 12:06 Чому ї так тягне на економію. Як зроблять якісно, то обовязково жадібність себе пізніше проявить
Да тут питання багато в чому. Прийшли та кинули нереалістичні сроки, захотіли зробити аніме подешевше, не зійшлися просто зі старою коммандою і т.п.

Там ось багато чого може бути ось в Tower of God корейці захотіли зробити другий сезон напевно за ті ж самі гроші але на 24 серії, телеком офк сказали що це нереально. Корейці пішли до студії яка це зробить подешевше і після першого який виглядав як цукерочка, другий виглядає мяко кажучі "дроп на нульвої" зате 24 серії...
lktnv
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Donate: 06.07.2025 12:52
Тобто якість ми будемо оцінювати по фонам та по тому що ніхто масовку не анімував? :weep:
Это анимационное произведение, не комикс, поэтому да. Наличие (что само по себе смешно в данном контексте) и качество анимации в анимационном произведении это один из критериев для оценки.

Поэтому не думаю, что смена аниматоров как-то критически навредит этому проекту.
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

MqM: 06.07.2025 12:06А ще в оригінальному Кіберпанк були трансгендери та купа фетишів)
Гру принципово обходили чи ні?)
КП77 показав відносно лайтові фетиші і збочення. Сеттинг дозволяє і має на увазі зовсім інший рівень.

Відправлено через 8 хвилин 26 секунд:
MqM: 06.07.2025 12:06 Чому ї так тягне на економію. Як зроблять якісно, то обовязково жадібність себе пізніше проявить
Є багато варіантів:
- економимо на одному, бо бюджет обмежений, а ми хочемо зробити круто інше
- зіркова команда минулої частини не повністю виправдала очікування. На це натякає польский сценарист
- вона банально зайнята на інших тайтлах, а випускати щось треба
- у команді можливі зміни і розширення. Вас не бентежить 3 працівника замість 7 на скріні 1 частини?
Последний раз редактировалось waryag 06.07.2025 14:49, всего редактировалось 1 раз.
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

waryag: 06.07.2025 14:47 - у команді можливі зміни і розширення. Вас не бентежить 3 працівника замість 7 на скріні 1 частини?
Тому що інших не анонсовано. Що було в новині то й додали :rotate:
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

Donate: 06.07.2025 14:48 Тому що інших не анонсовано. Що було в новині то й додали :rotate:
Це не значить, що їх не буде.
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

lktnv: 06.07.2025 14:36
Это анимационное произведение, не комикс, поэтому да. Наличие (что само по себе смешно в данном контексте) и качество анимации в анимационном произведении это один из критериев для оценки.



Поэтому не думаю, что смена аниматоров как-то критически навредит этому проекту.
1. Якість анімації вирівнювати по статичним фонам немає сенсу, це викинуті гроші ради нічого. Хочете щоб все було як в житті ідіть дивіться фільми... А взагалі стиль Trigger часто використовує навмисне спрощення, обмежену анімацію статичних елементів та фонів, щоб сконцентрувати бюджет і зусилля на ключових, гіпердинамічних екшн-сценах. Тому їх роботи зазвичай видно за версту.

2. Ну так ти подивився і побачив там фігу. Зміна РЕЖИССЕРА і Дизайнера персонажів ВЖЕ відома. А якщо змінюють режиссера ото питання, якщо кидають нового

Added in 40 seconds:
waryag: 06.07.2025 14:50
Donate: 06.07.2025 14:48 Тому що інших не анонсовано. Що було в новині то й додали :rotate:
Це не значить, що їх не буде.
Режиссера то анонсували :rotate: А його не змінять :rotate:
анти__бот
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кропивницький

Сообщение

Kanjo
тю, мене якраз тут і ознайомили з аніме
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

Donate: 06.07.2025 14:56 Режиссера то анонсували :rotate: А його не змінять :rotate:
Все може бути. У мене відчуття, що КП хочуть наблизити аніме до гри, а зіркові японці були занадто незалежними.
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

waryag: 06.07.2025 15:08
Donate: 06.07.2025 14:56 Режиссера то анонсували :rotate: А його не змінять :rotate:
Все може бути. У мене відчуття, що КП хочуть наблизити аніме до гри, а зіркові японці були занадто незалежними.
Трігерів то навіщо тоді взяли? Вони як знімали гуррен лаган 15 років тому так і знімають. Що візуально, що сценарно. Нічого не зміниться... Хочеться щось інше...
Є інші студії... Але чогось знову трігери, тільки зараз зі стафом який буде менше гнути своє бачення напевно :laugh: Я розумію що з минулим було важкувато, але ж зробили :rotate: Ось там і ще один мінус, що другий буде не результатом компромісів обоїх сторні, а те що побажали CDPR а вони захочать вестернізацію, а вестернізація в аніме це лайно в більшості випадків.

Тому тут навідь питання не в тому чи впорається нова команда, а в тому, чи дозволять комманді створити щось своє, чи вона стане лише виконавцем чужої волі? Історія індустрії розваг, на жаль, дає невтішну відповідь у більшості подібних випадків. :horror:
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

Donate: 06.07.2025 15:27Трігерів то навіщо тоді взяли? Вони як знімали гуррен лаган 15 років тому так і знімають. Що візуально, що сценарно. Нічого не зміниться... Хочеться щось інше...
Заради імені. Та й знімають вони добре, майже всю їх творчість можна дивитися на одному диханні.
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

MqM: 06.07.2025 12:06 А ще в оригінальному Кіберпанк були трансгендери
Сюжетні? Бо щось не пригадую.
XAMCTBO
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Геральт: 06.07.2025 19:56
MqM: 06.07.2025 12:06 А ще в оригінальному Кіберпанк були трансгендери
Сюжетні? Бо щось не пригадую.
Транси десь були, але точно не у головній лінії. А от чпокнутися із Керрі, якщо гг чоловік, можна, ну і з Джуді, якщо гг жінка, із відповідними відеовставками.

Отправлено спустя 2 минуты 42 секунды:
Що до серіалу, то серіал норм. Але відбілювання і романтизація бандитів і ворів залишає неприємний післясмак, автори все ж намагалися нав'язати симпатію і жалість до долі героїв.
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Я, чесно кажучи, не надіявся бо *спойлер* всі крім Люсі вмерли в першому сезоні. But ill take it. Відколи Psychopass закінчився (не рахуючи повнометражку в 2022, хоча й 3 сезон були доволі mehh) - нічого в жанрі сайберпанку й не виходило..

Donate
це ж нетфлікс, випускають 1-2 нормальні сезони, а потім, таке враження, що впеціально хочуть всрати серіал/анімешку, щоб кенсельнути :lol:
Я боявся за аркєйн, але він закінчився після 2 сезонів (чув райоти співпрацюють із нетфліксом по ще 2 серіалах на основі ліги - один буде у Фрелйорді, другий в Ноксусі, тож обидва мають бути бомбічними :lick: ).


Геральт: 06.07.2025 19:56
MqM: 06.07.2025 12:06 А ще в оригінальному Кіберпанк були трансгендери
Сюжетні? Бо щось не пригадую.
Гей (Кері), лезбі (Джуді та Евелін), транс (Клер).
Ответить