Опубліковано перші результати тестів процесорів AMD Ryzen 9000X3D

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Sanьka
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Предлагаю обсудить Опубліковано перші результати тестів процесорів AMD Ryzen 9000X3D
Настав час коли з Райзеном може конкурувати тільки Райзен.
Олексій
Junior

Сообщение

Пропоную обговорити Опубліковано перші результати тестів процесорів AMD Ryzen 9000X3D

Залишилось дізнатись про енергоспоживання та ціну
Unкnown
Member
Аватара пользователя
Откуда: EU

Сообщение

Для игорей смело сидим на 78003д
анти__бот
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кропивницький

Сообщение

Цікаво, а тут будуть доводити що Інтел не гірше а навіть краще.
Додам про всяк випадок слова представника Інтел
що ми відстаємо від X3D приблизно на 5%, що дуже добре...
Volodya811
Member

Сообщение

анти__бот: 12.10.2024 11:31 Цікаво, а тут будуть доводити що Інтел не гірше а навіть краще.
Додам про всяк випадок слова представника Інтел
що ми відстаємо від X3D приблизно на 5%, що дуже добре...
Насправді, цих 5-10% чи навіть 15-20%, в деяких випадках, не є критичними. Інтел пропонує комплексне рішення, яке є кращим для більшості випадків. Починаючи від платформи Інтел, яка має менше проблем, ніж у АМД, і закінчуючи вбудованим відео з кодувальнимиками-декодувальниками, яке є кращим на ринку з дуже доброю підтримкою.
Irvin Smith
Member

Сообщение

Безкомпромісні +2% - це надзвичайно потужно.
CrypteX
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Volodya811: 12.10.2024 11:39 Насправді, цих 5-10% чи навіть 15-20%, в деяких випадках, не є критичними. Інтел пропонує комплексне рішення, яке є кращим для більшості випадків. Починаючи від платформи Інтел, яка має менше проблем, ніж у АМД, і закінчуючи вбудованим відео з кодувальнимиками-декодувальниками, яке є кращим на ринку з дуже доброю підтримкою.

Вот уже до чего дошли, а начиналось все как:
спойлер
Изображение
Vlaad13
Member
Аватара пользователя

Сообщение

уверен цена будет около 28к - в духе 9000 серии вобщем :laugh:
Lorichic
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Volodya811: 12.10.2024 11:39Інтел пропонує комплексне рішення, яке є кращим для більшості випадків. Починаючи від платформи Інтел, яка має менше проблем, ніж у АМД, і закінчуючи вбудованим відео з кодувальнимиками-декодувальниками, яке є кращим на ринку з дуже доброю підтримкою.
Это уже в прошлом, для тебя новерно будет секретом, но встройка 7000 райзенов поддерживает декодирование h.264, h.265, AV1 и кодирование первых двух, а в 8000 райзенах AV1 может писать\транслировать, что недоступно для любой интеловской встройки до выхода Core Ultra 200, читай больше информации чтоб не писать глупостей
спойлер
5.png
Насчёт комплексного решения, 7950x3d и анонсированый 9950x3d чем тебе не угодили? На последний у интела нет и не будет ответа в последующие полтора года ;)

Отправлено спустя 1 минуту 17 секунд:
Vlaad13: 12.10.2024 11:53уверен цена будет около 28к - в духе 9000 серии вобщем
Конкурент в жопе, вот и беспредельничают
CADR
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Король умер. Да здравствует король!
Phos4
Member
Аватара пользователя
Откуда: Луцьк

Сообщение

Volodya811
Та ніхто і не каже що це критично, просто в них чорна полоса і вони дуже швидко втрачають позиції, можливо вони зроблять висновки і вийдуть з цієї ситуації кращою компанією, а можливо понадіються що їх і далі нестиме вперед віра їх старих фанатів в те що власники амд по 3 бсода ловлять перед кожним увімкненням пк.
Intel74320ASuperFin+
Member
Аватара пользователя
Откуда: Intel "7" 10nm++

Сообщение

Неплохо. Скорее всего буду обновляться с 7950х3д на Зен 6.
Volodya811
Member

Сообщение

Lorichic: 12.10.2024 12:09 Это уже в прошлом, для тебя новерно будет секретом, но встройка 7000 райзенов поддерживает декодирование h.264, h.265, AV1 и кодирование первых двух, а в 8000 райзенах AV1 может писать\транслировать, что недоступно для любой интеловской встройки до выхода Core Ultra 200, читай больше информации чтоб не писать глупостей
спойлер
5.png
Насчёт комплексного решения, 7950x3d и анонсированый 9950x3d чем тебе не угодили? На последний у интела нет и не будет ответа в последующие полтора года ;)

Отправлено спустя 1 минуту 17 секунд:
Vlaad13: 12.10.2024 11:53уверен цена будет около 28к - в духе 9000 серии вобщем
Конкурент в жопе, вот и беспредельничают
:) Чого ж Ви в ОБС не поставили кодувальник AV1, а юзаєте h.264 і h.265?
Розкрию Вам таємницю. У мене досвід кодування відео виміряється ТИСЯЧАМИ з 2014 року. Починав я з апаратного кодувальника h.264 в АМД Радеон 7850. Коли у 2015 році у Радеона відвалився чип, я перейшов на Джефорс 960 2 Гб. І я став щасливим. Адже, жодного розсинхрону аудіо та відео, нормальна підтримка програм кодування відео. І мені уже не треба було "курити" форуми і ліпити костилі до напів-апаратного кодувальника AMD VCE. Тому, я зовсім не здивований, чому на тому ж Твічі майже у 100% стрімерів карти Нвідіа.

Зараз, люди для роботи активно купують Інтел А380, адже його медіа кодувальник кращий за Нвідіа, і має таку ж потужну підтримку у програмах. І, навіть, кращу підтримку у Адоб Прем'єр Про. В кодуванні відео АМД не є конкурентом для Нвідіа та Інтела, оскільки у них немає софту. І я не вірю, що буде. У АМД немає ресурсів для програмної підтримки своєї інфраструктури. Тому, вона вимушена користуватися ПЗ Інтела. А от для медіа кодека ПЗ від Інтела для АМД не підходить. Тому, ніяких перспектив у кодувальник відео від АМД - немає. АМД сама це знає, тому не розвивала кодувальники h.264 і h.265, які залишилися напів-апаратними, без нормальної підтримки сучасних форматів відео, особливо - високої якості.
Vlaad13
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Volodya811: 12.10.2024 12:29
Lorichic: 12.10.2024 12:09 Это уже в прошлом, для тебя новерно будет секретом, но встройка 7000 райзенов поддерживает декодирование h.264, h.265, AV1 и кодирование первых двух, а в 8000 райзенах AV1 может писать\транслировать, что недоступно для любой интеловской встройки до выхода Core Ultra 200, читай больше информации чтоб не писать глупостей
спойлер
5.png
Насчёт комплексного решения, 7950x3d и анонсированый 9950x3d чем тебе не угодили? На последний у интела нет и не будет ответа в последующие полтора года ;)

Отправлено спустя 1 минуту 17 секунд:

Конкурент в жопе, вот и беспредельничают
:) Чого ж Ви в ОБС не поставили кодувальник AV1, а юзаєте h.264 і h.265?
Розкрию Вам таємницю. У мене досвід кодування відео виміряється ТИСЯЧАМИ з 2014 року. Починав я з апаратного кодувальника h.264 в АМД Радеон 7850. Коли у 2015 році у Радеона відвалився чип, я перейшов на Джефорс 960 2 Гб. І я став щасливим. Адже, жодного розсинхрону аудіо та відео, нормальна підтримка програм кодування відео. І мені уже не треба було "курити" форуми і ліпити костилі до напів-апаратного кодувальника AMD VCE. Тому, я зовсім не здивований, чому на тому ж Твічі майже у 100% стрімерів карти Нвідіа.

Зараз, люди для роботи активно купують Інтел А380, адже його медіа кодувальник кращий за Нвідіа, і має таку ж потужну підтримку у програмах. І, навіть, кращу підтримку у Адоб Прем'єр Про. В кодуванні відео АМД не є конкурентом для Нвідіа та Інтела, оскільки у них немає софту. І я не вірю, що буде. У АМД немає ресурсів для програмної підтримки своєї інфраструктури. Тому, вона вимушена користуватися ПЗ Інтела. А от для медіа кодека ПЗ від Інтела для АМД не підходить. Тому, ніяких перспектив у кодувальник відео від АМД - немає. АМД сама це знає, тому не розвивала кодувальники h.264 і h.265, які залишилися напів-апаратними, без нормальної підтримки сучасних форматів відео, особливо - високої якості.
та червоним фанатикам ви ніколи і нічого не доведете :dontknow:
вони все знають і все вміють - навіть якщо цим ніколи не займалися :lol:
Lorichic
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Volodya811: 12.10.2024 12:29 Чого ж Ви в ОБС не поставили кодувальник AV1, а юзаєте h.264 і h.265?
Встройка 7000 не поддерживает кодинг AV1, только декодирование, я выше об этом написал, а встройка 8000 райзенов поддерживает
У меня в мультимедийном компе 8500G
download/file.php?id=367358&mode=view
Volodya811
Member

Сообщение

Phos4: 12.10.2024 12:25 Volodya811
Та ніхто і не каже що це критично, просто в них чорна полоса і вони дуже швидко втрачають позиції, можливо вони зроблять висновки і вийдуть з цієї ситуації кращою компанією, а можливо понадіються що їх і далі нестиме вперед віра їх старих фанатів в те що власники амд по 3 бсода ловлять перед кожним увімкненням пк.
Розумієте, у чому справа. х86 - це архітектура Інтела. І Інтел цю архітектуру підтримує. Працює понад 10 тис. програмістів. АМД завжди робила клони х86, які, в певні періоди, могли бути кращими за "оригінал". Але, це не відміняє того, що АМД до сьогоднішнього дня не має, навіть, свого компілятора під цю архітектуру, і далі залишається компанією другого ешелону, стратегія якої - "урвати частину ринку від компанії першого ешелону". Так, АМД запропонувала Х86-64, але на цьому все. Якщо Інтел - ляже, то і АМД ляже миттєво.
Це розуміють усі на ринку. Тому, навіть, якщо, у Інтела в певний період часу будуть за деякими характеристиками гірші процесори, то більшість буде купувати Інтел всерівно. Як мінімум тому, що з оригіналом завжди менше проблем, ніж з клоном.
Захар Беркут
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Volodya811: 12.10.2024 12:43
Phos4: 12.10.2024 12:25 Volodya811
Та ніхто і не каже що це критично, просто в них чорна полоса і вони дуже швидко втрачають позиції, можливо вони зроблять висновки і вийдуть з цієї ситуації кращою компанією, а можливо понадіються що їх і далі нестиме вперед віра їх старих фанатів в те що власники амд по 3 бсода ловлять перед кожним увімкненням пк.
Розумієте, у чому справа. х86 - це архітектура Інтела. І Інтел цю архітектуру підтримує. Працює понад 10 тис. програмістів. АМД завжди робила клони х86, які, в певні періоди, могли бути кращими за "оригінал". Але, це не відміняє того, що АМД до сьогоднішнього дня не має, навіть, свого компілятора під цю архітектуру, і далі залишається компанією другого ешелону, стратегія якої - "урвати частину ринку від компанії першого ешелону". Так, АМД запропонувала Х86-64, але на цьому все. Якщо Інтел - ляже, то і АМД ляже миттєво.
Це розуміють усі на ринку. Тому, навіть, якщо, у Інтела в певний період часу будуть за деякими характеристиками гірші процесори, то більшість буде купувати Інтел всерівно. Як мінімум тому, що з оригіналом завжди менше проблем, ніж з клоном.
Та ти що, що насправді?
От халепа, ну якщо так примітивно, за вашою же логікою, АМД тоді це увесь масив х64, що є на зараз 80%+ масиву, баз, ПЗ та АС.
Volodya811
Member

Сообщение

Vlaad13: 12.10.2024 12:32
та червоним фанатикам ви ніколи і нічого не доведете :dontknow:
вони все знають і все вміють - навіть якщо цим ніколи не займалися :lol:
Те, що у АМД такі агресивні фанати - це нормально. Суспільство влаштоване так, що його частина завжди хоче бути "особливою", виділитися серез "натовпу". Наприклад, купити АМД замість Інтела, і відчувати свою "зверхність" над "тупими", які переплачують за бренд. І це не лише, через те, що фанати АМД мають менші достатки і не можуть собі дозволити "бренд і оригінал". Насправді, є люди, які реально мають гроші, але через почуття жалю до компанії другого ешелону, вони купують її продукцію. Таким чином, вони підсвідомо вважають, що "допомогли конкурентній боротьбі".
Такі люди потрібні, бо хто би інакше купував той треш від АМД, наприклад, з 2011 по 2017 рік? Завдяки таким людям, компанії другого ешелону виживають, і ми має конкуренцію. Інтел починає трохи ворушитися.
Avenger80
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков

Сообщение

Volodya811
Но и фанатом Интел тоже оголтелым не надо быть. У меня сейчас два компа от Интел и от AMD - у каждого свои особенности. Вот у вас были компы от AMD?
Последний раз редактировалось Avenger80 12.10.2024 12:58, всего редактировалось 1 раз.
Ответить