Опубліковано трейлер доповнення The Lake House для Alan Wake 2

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
Seraphim
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Предлагаю обсудить Опубліковано трейлер доповнення The Lake House для Alan Wake 2

SCP якийсь, тільки не зрозуміло чому Алан Вейк, то ж ближе до Контролу ?
Prescott
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

Seraphim: 25.09.2024 12:55тільки не зрозуміло чому Алан Вейк, то ж ближе до Контролу ?
Потому что это общая вселенная. Трейлер саспенса нагоняет, одназначно буду играть :super:
fleagull
Member
Аватара пользователя
Откуда: Стрий

Сообщение

Seraphim: 25.09.2024 12:55 SCP якийсь, тільки не зрозуміло чому Алан Вейк, то ж ближе до Контролу ?
Бо вони вирішили всю цю шизуху з контрол і алан вейка змішати в одному велику шизуху
1234waltz
Member

Сообщение

Seraphim: 25.09.2024 12:55 Предлагаю обсудить Опубліковано трейлер доповнення The Lake House для Alan Wake 2

SCP якийсь, тільки не зрозуміло чому Алан Вейк, то ж ближе до Контролу ?
Бо Алан Уейк неіронічно з'являється в Контрол і обидві гри пересікаються, бо знаходяться в одному художньому всесвіті в один час. DLC AWE буквально про це.
miroslav_mm
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kyiv-City

Сообщение

Блін, я так і не грав ні у Алана Вейка ні в Контрол. Всі кажуть супер. Сильно страшна гра? Бо щось останні 5 років в страшилки не люблю грати зовсім.
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

miroslav_mm: 25.09.2024 16:33 Блін, я так і не грав ні у Алана Вейка ні в Контрол. Всі кажуть супер. Сильно страшна гра? Бо щось останні 5 років в страшилки не люблю грати зовсім.
Це не хорор, це трилер ;)
Spiryt
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

От трейлера воняет душными коридорами из Control, так что можно скипнуть
1okisan
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Чудова гра, пройшов Контрол + доповненя усі, пройшов Алан Вейк 2 чекаю усі доповнення і теж буду грати, мені дуже зайшло, раджу :super:
Ответить