Опубліковано новий великий трейлер серіалу Fallout

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
docentlx
Member

Сообщение

Предлагаю обсудить Опубліковано новий великий трейлер серіалу Fallout

Як фанат серії, - дуже чекаю на цей серіал. Розумію що очікування надто завищені через те що пройшов усі фоличі які є. Щодо трейлеру - то виникає багато запитань - де в біса супермутанти? -)) де дикі гулі? де відчуття смерті та апокаліпсису? Схоже що це буде "лагідний" і толернтний сереальчик для 12+ але всеодно скоро зацінемо......
Scoffer
Member
Аватара пользователя

Сообщение

docentlx: 08.03.2024 09:13Як фанат серії, - дуже чекаю на цей серіал.
Як фанат серії TES, сподіваюсь шо по ній ніколи не випустять ніяких серіалів :laugh:
KYDRAM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Де помирає вата

Сообщение

Ну чо, виглядає цікаво...
Здається шо історія Уолтона Гогінза буде цікавішою за митарства героїні....
YumaX
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вараш

Сообщение

Де в біса ГЕКК?
Rederst
Member
Откуда: Земля

Сообщение

Українська очікується?
V1ncenZo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Без голосу Перлмана - не те(
Mixx
Member
Аватара пользователя
Откуда: Чернигов

Сообщение

Scoffer
Кто не купил Скайрим - будет за баксы смотреть скайрим :gigi:
fantomrulezz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

Мда, в порівнянні з трейлером до Fallout 2 з шикарним голосом Рона Перлмана це виглядає як якісь телепузики для дошкільнят :facepalm:
https://www.youtube.com/watch?v=8RIfDYdzNIk
Mike88
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

Для аудиторії, яка почала знайомство з серією через F3, NV, F4 - повинно сподобатись :shuffle:
Skiff93
Member
Откуда: Вінницька область

Сообщение

Буде хрінь з повісточкою про сильну бабу (звісно ж лезбіянку), яка буде роздавати по шарах тупим спермобакам. Максимум кольорових персонажів (що не так то й страшно в цьому сетингу, бо це не історичний серіал), представників ЛГБТ і трансгендерів. Виглядає дійсно непогано, але на цьому все.
Це ж Амазон. Володар перснів нічого крім непоганої картинки не мав.
Paladin
Member
Аватара пользователя
Откуда: Podillya

Сообщение

War never changes... B-)
Де bloody mess? Взагалі без крові - рілі?
Де супер мутанти, які відривають кінцівки, голови і грають ними в боулінг?
Де політ від плюхи супера ту зе мун?
Де мізки? Що це за 8+ ?
Навіть гуль міг би бути набагато кращий візуально, після виходу останнього фола пройшло вже майже 10 років, відеоефекти пішли набагато далі, гулі повинні викликати відразу крапка - це живий труп - напіввисохлий, напівживий і гнилий.
Нахріна Нолан? Як є Родрігес і Гай Річі.
Відчуваю буде ванільне мило по типу лотра амазоніфського і серіалів останніх п'яти років - блм, азіати, толерасти, бінарні, небінарні, баби з ху"ом, майже всі нетрадиціної орієнтації, без чорного гумору, взагалі без гумору і один білий нормус антагоніст.
Як Вам товариство вангування?
Creature4O
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Як то кажуть, у кого що болить...
Може вам панове на русняві овери переїхати, там вас точно пидтримають.
Взагалі начхати яка там і в кого повісточка, але чомусь саме тут я про неї найбільше чую. Випадковість?!
Що до серіалу, та пофіг, треба дочекатись, подивитись кілька серій, а там вже й буде зрозуміло. З іншого боку в ютубі давно аматорські поробки є, кому було цікаво той дивився.
ramm
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Skiff93
Прямо як в будь-якій частині фоллауту? Чи у всіх стать тільки чоловіча була доступна в редакторі персонажів?
Lucas55
Member
Аватара пользователя
Откуда: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Сообщение

1.37
О, десь я це вже бачив
спойлер
Изображение
спойлер
спойлер
:D
Inqizitor2022
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

Как фанат серии Фоллаут и фанат Вахи предлагаю объединиться и сжечь студию Амазона как опасных еретиков и вольнодумцев. После надругательства над Властелином колец я боялся представить, что они сотворят с Фоллаутом. Но после просмотра этого трейлера стало очевидно - надругательство над великой серией будет серьёзным. :mad:
Я бы снял Фоллаут, начиная с первой части. Собор, супермутанты, братство стали, Джанктаун и так далее. Шейди Сэндс, попытки остатков человечества жить, а не существовать. Полноценный сюжет готов.

Отправлено спустя 8 минут 57 секунд:
fantomrulezz: 08.03.2024 10:31 Мда, в порівнянні з трейлером до Fallout 2 з шикарним голосом Рона Перлмана це виглядає як якісь телепузики для дошкільнят :facepalm:
https://www.youtube.com/watch?v=8RIfDYdzNIk
Мда, зачем ты это запостил, я как раз начал 4 фоллаут проходить с кучей модов, но по сравнению с этим роликом и Фоллаутом 2 в принципе - 4 часть - как утренник в детском саду, а сериал Амазона - это фотография с утренника. :weep: В происходящее в 4 части ты просто не веришь, когда в одном городе находятся банды рейдеров, супермутантов и Добрососедство, в котором даже радио серебрянного плаща работает. В Фоллаут 2 давно туда бы прилетели анклавовцы или рейдеры всё зачистили.
А Фоллауты 1 и 2 именно что логичны, суровы, наглядно кармой и титулами демонстрируют твоё влияние на происходящее вокруг, ты веришь во всё, что происходит сразу...
Paladin
Member
Аватара пользователя
Откуда: Podillya

Сообщение

Creature4O: 08.03.2024 13:28 Як то кажуть, у кого що болить...
Може вам панове на русняві овери переїхати, там вас точно пидтримають.
Взагалі начхати яка там і в кого повісточка, але чомусь саме тут я про неї найбільше чую. Випадковість?!
Що до серіалу, та пофіг, треба дочекатись, подивитись кілька серій, а там вже й буде зрозуміло. З іншого боку в ютубі давно аматорські поробки є, кому було цікаво той дивився.
Та мені поф хто з ким і куди гатиться.
Справа не в цьому, а у просуванні цього всюди де можливо. І рафінуванні картинки по максимум, таке собі роад - смузі.
Хіба не можна було зробити по канону виходячи із першоджерел?
F3 і F4 не рахувати окрім NV.
Alex_Lord
Member

Сообщение

Rederst: 08.03.2024 09:52 Українська очікується?
Если не будет будем сидеть со словариком и переводить, других языков мы же не понимаем :)
Inqizitor2022
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

Rederst: 08.03.2024 09:52 Українська очікується?
Ну переводи в мыслях на украинский с английского, в чём вопрос-то? Ждать русский или украинский перевод я точно не буду, в оригинале посмотрю. Тут проблема в том, что сам сериал будет шляпой, к сожалению, лучше бы подождали Дональда нашего Трампа, который поганой метлой всех вот этих дураков, повесточников и бракоделов выметет из штатов и уже тогда снимали.
Bogdanp73
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Серіал дуже очікую ,теж розчарований що пішли не по іграм (фолл 2 ван лав) сподіваюсь що хоч не вимкну і не піду мити очі як після the last of us
лесбійки - норм,п....ів - на палю!
coffeeman
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Серіал не для аудиторії оригінальних ігор. Задача серіалу - максимальне охоплення. Fallout 1, 2 в сучасному світі просто не вийшов би. Люди голосують своїм гаманцем за рафінованих та шаблоних персонажів, клюють на типовий марвеловський гуморець.
Ответить