Продано п'ять мільйонів копій Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
doc-oc
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Предлагаю обсудить Продано п'ять мільйонів копій Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

Мощно вырулили из крутого пике, но лучше было вообще так не обсираться :beer:
Последний раз редактировалось doc-oc 05.01.2024 14:56, всего редактировалось 1 раз.
Gelonyrum
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Пропоную обговорити Продано п'ять мільйонів копій Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

Заслужено, одне з найкращих доповнень в іграх, кайфував нереально) :-P
Sailor Popeye
Member
Аватара пользователя
Откуда: Ужгород

Сообщение

Заслужено. Взагалі дуже класні обнови останні зробили. DLC по кількості контенту вийшло шикарним
AntonyKandaurov
Member
Аватара пользователя
Откуда: Славетне місто Запоріжжя

Сообщение

Дуже вдале длц, ще й під нього доречно переробили систему прокачки. Дуже задоволений, не дивлячись на те що гру пройшов в 4 раз.
Kilo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запорожье

Сообщение

doc-oc: 05.01.2024 14:55 Предлагаю обсудить Продано п'ять мільйонів копій Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

Мощно вырулили из крутого пике, но лучше было вообще так не обсираться :beer:
А ведь этой тенденции лет 5-10..Большинство игр АА выходят сырые и допиливают на ходу.На старте игры покупать это чертова лотерея.
Gelonyrum
Member
Аватара пользователя

Сообщение

AntonyKandaurov: 05.01.2024 15:38 Дуже вдале длц, ще й під нього доречно переробили систему прокачки.
Там ще під випуск ДЛС топове аніме завезли, яке люто бустануло продажі також (Cyberpunk: Edgerunners якщо комусь цікаво)
Spiryt
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Kilo: 05.01.2024 15:42
doc-oc: 05.01.2024 14:55 Предлагаю обсудить Продано п'ять мільйонів копій Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

Мощно вырулили из крутого пике, но лучше было вообще так не обсираться :beer:
А ведь этой тенденции лет 5-10..Большинство игр АА выходят сырые и допиливают на ходу.На старте игры покупать это чертова лотерея.
Да-да, конечно. Ведь раньше все игры выходили доделанные, без багов и с хороше оптимизацией :lol:
Можно вспомнить KotOR2 и Вампиров, где игры доделывали фанаты.
Kilo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запорожье

Сообщение

Spiryt: 05.01.2024 15:55
Kilo: 05.01.2024 15:42

А ведь этой тенденции лет 5-10..Большинство игр АА выходят сырые и допиливают на ходу.На старте игры покупать это чертова лотерея.
Да-да, конечно. Ведь раньше все игры выходили доделанные, без багов и с хороше оптимизацией :lol:
Можно вспомнить KotOR2 и Вампиров, где игры доделывали фанаты.
Я не о том что раньше трава была зеленее,а о том что ситуация становиться все хуже в игроделе.
everme
Member
Аватара пользователя

Сообщение

doc-oc: 05.01.2024 14:55 Предлагаю обсудить Продано п'ять мільйонів копій Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

Мощно вырулили из крутого пике, но лучше было вообще так не обсираться :beer:
Нормальное, на разок, как и сама игра, но зато с удовольствием ;)
1234waltz
Member

Сообщение

Spiryt: 05.01.2024 15:55 Да-да, конечно. Ведь раньше все игры выходили доделанные, без багов и с хороше оптимизацией :lol:
Можно вспомнить KotOR2 и Вампиров, где игры доделывали фанаты.
Можно ще святий ТЕС Багерфол пригадати.
Marrog
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ/Бориспіль

Сообщение

Нормальное, на разок, как и сама игра, но зато с удовольствием ;)
Так, на разочок :gigi:
Вложения
Untitled-1.jpg
everme
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Marrog: 05.01.2024 16:32
Нормальное, на разок, как и сама игра, но зато с удовольствием ;)
Так, на разочок :gigi:
Ну это жестко. Я один раз прошел, интереса играть снова 0. Начал заново ради длс, прошел длс и забил
Marrog
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ/Бориспіль

Сообщение

Ну это жестко. Я один раз прошел, интереса играть снова 0. Начал заново ради длс, прошел длс и забил
Кожному своє :rotate: Дехто в танки або доту по 1К годин набирає - цього мені не зрозуміти, але мають право, головне щоб задоволення приносило :beer:
Kilo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запорожье

Сообщение

Marrog: 05.01.2024 16:40
Ну это жестко. Я один раз прошел, интереса играть снова 0. Начал заново ради длс, прошел длс и забил
Кожному своє :rotate: Дехто в танки або доту по 1К годин набирає - цього мені не зрозуміти, але мають право, головне щоб задоволення приносило :beer:
Или в Батлу!
спойлер
Без имени.jpg
GreenMile
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

everme: 05.01.2024 16:35
Marrog: 05.01.2024 16:32

Так, на разочок :gigi:
Ну это жестко. Я один раз прошел, интереса играть снова 0. Начал заново ради длс, прошел длс и забил
Почав грати після виходу ДЛС (як ПК зібрав новий), це ще не грав повністю у нововведення останнього патчу (перегони). Таке рідко буває, але гра сильно мотивувала пройти різні варіанти кінцівок. Особливо від ДЛЦ згорів, коли зрозумів що "хороша" кінцівка взагалі не розкриває історію Соловії, тож довелося проходити і "погану" :D
спойлер
Screenshot 2024-01-05 165308.png
Зараз граю в БГ3, одне повне проходження, якраз на днях закінчив, зараз створив нового перса, думаю ще трохи пограти подивитись інші можливості. Хоча мушу визнати, гра трохи затянута і як на мене то це "Дівніті 3", хоч би там що казали :)
спойлер
Screenshot 2024-01-05 165832.png
А з приводу годин, в мене в Доті 3251 годин, це я забив грати 25 січня 2020 року :gigi:
спойлер
Screenshot 2024-01-05 170141.png
bumerok
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков

Сообщение

GreenMile
задротикус детектед ! :laugh:
bez5dva
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

GreenMile: 05.01.2024 17:01
взагалі не розкриває історію Соловії
що
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Marrog: 05.01.2024 16:32
Нормальное, на разок, как и сама игра, но зато с удовольствием ;)
Так, на разочок :gigi:
Изображение
Діелсі, доречі, ще не грав :gigi:

Відправлено через 2 хвилини 17 секунд:
GreenMile: 05.01.2024 17:01 А з приводу годин, в мене в Доті 3251 годин, це я забив грати 25 січня 2020 року :gigi:
спойлер
Screenshot 2024-01-05 170141.png
Хотів би я вернути +- половину цього часу назад :gigi:
Не грав з 2015 чи 16, минулого перевстановив глянути як воно і що воно (чи то під час інтернешинала, чи то після), але видалив десь після 2-3 годин :rotate:
Изображение
GreenMile
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

bez5dva: 05.01.2024 17:13
GreenMile: 05.01.2024 17:01
взагалі не розкриває історію Соловії
що
Якщо проходити за Ріда
спойлер
тобто зрадити Соловію, то на підземній базі Мілітеху трапляються видіння із минулого Соловії, як вона стала агентом, що робила до того, як її завербував Рід, плюс фінальний діалог в її "уявній" кімнаті за мить до того як вона вимикає робота. Якщо відправити її ракетою на станцію - 80% її історії просто втрачається.
Відправлено через 13 хвилин 59 секунд:
bumerok: 05.01.2024 17:11 GreenMile
задротикус детектед ! :laugh:
images.jpg
daesz: 05.01.2024 17:16 Хотів би я вернути +- половину цього часу назад :gigi:
Я б все повернув, стільки нервових клітин згоріло... :gigi:
Барбарис
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

AntonyKandaurov: 05.01.2024 15:38 Дуже вдале длц, ще й під нього доречно переробили систему прокачки. Дуже задоволений, не дивлячись на те що гру пройшов в 4 раз.
Настільки вдале, що вона взагалі не потрібна: повно стволів з високим дпс і можна патрони клепати з інвентаря. Все - імба. Качав кучу всякої фігні і не використовував, хіба броня згодилась(з нею в лою можна було майже на все, крім фінального боса). А після патчу 2.0 вони ще додали баги і вильоти.
Ответить