TeamGroup представила NVMe-накопичувачі T-Force GE Pro зі швидкістю до 14 Гбайт/с

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Sploit
Member
Аватара пользователя
Откуда: дровишки?— Из лесу, вестимо.

Сообщение

Скільки ж можна гнатись за цими лінійними папугами :facepalm:

Відправлено через 9 хвилин 17 секунд:
S
Для початку обговорення бажано-б щось від себе висловить… :shuffle:
kalakawa
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Sploit: 05.01.2024 12:42Скільки ж можна гнатись за цими лінійними папугами
десь вони можливо й потрібні. і впевнений, тут об'явиться той, хто скаже що саме йому і для чого конкретно.
хоча в 99+% випадків після появи SATA-SSD упор все ще десь в озу\цп\кешах, бо майже вся робота пк - це розпакування, пакування, виконання, кодування, декодування, інтерпретування і перегін даних між озу та кешами
я коли на i3-340M замінив вбитий 5400 вінчестер на новенький сата-ссд, було враження що пересів з Запорожця на Феррарі. і це на інтерфейсі сата 2.0
а коли вже на i5-11400 пересів з вбитого сата-ссд на nvme - не відчув н-і-ч-о-г-о. хоча навіть дрібноБлочка виросла разів в 6
Последний раз редактировалось kalakawa 05.01.2024 12:59, всего редактировалось 1 раз.
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

А якої температури він досяг на максимальній швидкості вони не вказали?
Sploit
Member
Аватара пользователя
Откуда: дровишки?— Из лесу, вестимо.

Сообщение

daesz: 05.01.2024 12:55 А якої температури він досяг на максимальній швидкості вони не вказали?
На виставці CES 2024 про це обов"язково повідомлять :gigi: ..., хоча - ні :(
Halo_UA
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Яка там швидкість файлів 4К QD32? Хоча б 400 мбіт буде?
спойлер
(120? :gigi: )
radeon5870
Member
Аватара пользователя

Сообщение

"В основі твердотілих накопичувачів T-Force GE Pro лежить контролер InnoGrit IG5666
..."

Мої співчуття :weep:
nikolaiii
Member
Аватара пользователя

Сообщение

radeon5870
Аргументуйте будьте ласкаві. Чим цей Інно відрізняється від аналогічного Файзона наприклад?

Відправлено через 3 хвилини 32 секунди:
Шукав по контроллеру інфу, і виявилося, що для цього ССД використовували водянку. Під катом картинка з усіма швидкостями у крісталмарк.
спойлер
Изображение
Ghody
Member
Откуда: Израиль

Сообщение

Sploit: 05.01.2024 12:42 Скільки ж можна гнатись за цими лінійними папугами :facepalm:
я думаю, что единственное применение линейной скорости в профессиональных видеокамерах - где разрешение больше 8к в raw запись. больше практически нигде линейная скорость не даёт преимущества
Alligator
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миколаїв

Сообщение

kalakawa: 05.01.2024 12:54десь вони можливо й потрібні. і впевнений, тут об'явиться той, хто скаже що саме йому і для чого конкретно.
Ага, це як з якоюсь старою лімітованою Феррарі за багато мільйонів, видає 1000 кінських сил та перемагає чемпіонат, але вони доступні тільки при температурі +20, на 541 метрах над рівнем моря, при 53% вологості, за наявності спиртового палива та вазі пілота в 64,5 кг. Бо весь інший час програє сучасному рядовому седану. Безумовно є ті кому це потрібно, але основній маці цікаво швидкість обробки 100500 малих файлів. :rotate:
erazel
Member
Аватара пользователя
Откуда: Тернопіль

Сообщение

Все питання ціною яких температур на контролері це досягнуть.
nazar-pc
Member
Аватара пользователя

Сообщение

kalakawa: 05.01.2024 12:54
Sploit: 05.01.2024 12:42Скільки ж можна гнатись за цими лінійними папугами
десь вони можливо й потрібні. і впевнений, тут об'явиться той, хто скаже що саме йому і для чого конкретно.
хоча в 99+% випадків після появи SATA-SSD упор все ще десь в озу\цп\кешах, бо майже вся робота пк - це розпакування, пакування, виконання, кодування, декодування, інтерпретування і перегін даних між озу та кешами
я коли на i3-340M замінив вбитий 5400 вінчестер на новенький сата-ссд, було враження що пересів з Запорожця на Феррарі. і це на інтерфейсі сата 2.0
а коли вже на i5-11400 пересів з вбитого сата-ссд на nvme - не відчув н-і-ч-о-г-о. хоча навіть дрібноБлочка виросла разів в 6
Залежить від задач.
Для компілювання великої купи коду, коли генерується під сотню і навіть більше гігабайтів бінарників PCIe SSD з хорошим контролером дає відчутну різницю.
В той час як слабенькі SSD сповільнюють процес, не даючи процесору розігнатися.
nikolaiii
Member
Аватара пользователя

Сообщение

nazar-pc
Дешевенькі ССД навіть у звичайному домашньому компі ловлять тупняки.
erazel
Member
Аватара пользователя
Откуда: Тернопіль

Сообщение

ну тут більше порівнювати варто не з дешевенькими а з робочими коняками на PCI-E 3.0. Якимось кінгстонами хорроших серій, Ірідіум Про, Самсунгами 970 і т.д. От чи відносно них оці нові боліди дадуть приріст в повсякденному профейсійному використанні.
S
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Sploit: 05.01.2024 12:42 Для початку обговорення бажано-б щось від себе висловить… :shuffle:
там и написано "Предлагаю обсудить"
erazel: 05.01.2024 14:09 кінгстонами хорроших серій
кингстон и хорошее? :gigi:
erazel
Member
Аватара пользователя
Откуда: Тернопіль

Сообщение

S: 05.01.2024 14:17 кингстон и хорошее? :gigi:
Так, є кінгстони NV2, а є нормальні KC3000
Classique
Member

Сообщение

kalakawa: 05.01.2024 12:54
Sploit: 05.01.2024 12:42Скільки ж можна гнатись за цими лінійними папугами
десь вони можливо й потрібні. і впевнений, тут об'явиться той, хто скаже що саме йому і для чого конкретно.
хоча в 99+% випадків після появи SATA-SSD упор все ще десь в озу\цп\кешах, бо майже вся робота пк - це розпакування, пакування, виконання, кодування, декодування, інтерпретування і перегін даних між озу та кешами
я коли на i3-340M замінив вбитий 5400 вінчестер на новенький сата-ссд, було враження що пересів з Запорожця на Феррарі. і це на інтерфейсі сата 2.0
а коли вже на i5-11400 пересів з вбитого сата-ссд на nvme - не відчув н-і-ч-о-г-о. хоча навіть дрібноБлочка виросла разів в 6

Якщо хтось не грає та не тисне відео, має 16 ГБ озу та мінімально адекватний мата ссд, то середній користувач не відчує різниці між 3 поколінням та 13 інтела.

Цьому дуже допомагає і він 11, яка має незрозуміло повільний інтерфейс. Враження, що окремі реакції ГУЯ навимосно мають затримку.
Наприклад звичайний файловий менеджер.

У мене, якщо що, він11 ліцензійний заводської інсталяції на корпоративний брендовий ноут. Тобто косяки усіляких сборок відсутні . Така сама картина у багатьох.

Реально в робочому профілі нема відчуття різниці по роботі конфіга 2023 та 2014 на ссд.
Melofon
Member
Аватара пользователя
Откуда: Николаев

Сообщение

nikolaiii: 05.01.2024 13:35Аргументуйте будьте ласкаві. Чим цей Інно відрізняється від аналогічного Файзона наприклад?
Он более горячий ;)
Halo_UA
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

Classique: 05.01.2024 15:02
Якщо хтось не грає та не тисне відео, має 16 ГБ озу та мінімально адекватний мата ссд, то середній користувач не відчує різниці між 3 поколінням та 13 інтела.
Здається мені, що це надто потужна заява. Правда, не зовсім ясно, що ти вкладаєш у поняття "середній користувач", але для мене перехід із І7-7700 та сата3 на І7-11700 та м.2 псі був дуже відчутний. У всьому. Не розумію, як раніше сидів на 7700.
Melofon
Member
Аватара пользователя
Откуда: Николаев

Сообщение

Halo_UA

Ну в играх или рендерах например конечно разница между процессорами большая, а вот при загрузке игр, винды и другого софта разница между м2 и сата не чувствуется, так что заявление что разница во всём явно преувеличена или надто потужна ;) , я переходил с i7 2600к с сата ссд на R7 5750G с м2 980про ( который примерно равен i7 11700) и я не особо заметил разницы по части накопителей нигде кроме как в бенчмарках.
Ответить