Sony анонсувала The Last of Us Part II Remastered

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Пропоную обговорити Sony анонсувала The Last of Us Part II Remastered

Приготуйте ваші 8ми гігові ВК :D
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

daesz: 18.11.2023 13:26 Пропоную обговорити Sony анонсувала The Last of Us Part II Remastered

Приготуйте ваші 8ми гігові ВК :D
Не зважаючи ні про що сама красива гра цього року, пройшов на виході на середньо високих з нульвим патчем на 2070S та 3600 2 вильоти за 10 годин :banan:
KimRomik
Member
Аватара пользователя

Сообщение

почекайте, я в ще в першу частину не грав, а ви вже ремастер на другу частину робите??
dret09
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Не встигло вийти - вже застаріло....
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Donate: 18.11.2023 13:29
daesz: 18.11.2023 13:26 Пропоную обговорити Sony анонсувала The Last of Us Part II Remastered

Приготуйте ваші 8ми гігові ВК :D
Не зважаючи ні про що сама красива гра цього року, пройшов на виході на середньо високих з нульвим патчем на 2070S та 3600 2 вильоти за 10 годин :banan:
Я на ПК так і не спробував, але от друга частина казали "воук/повісочка" вже :-/
Серіал сподобався, незважаючи на доволі слабку гру у актриси на Еллі - чи не найзнаковіший серіал 23 року (-3 епізод :down: )
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

daesz: 18.11.2023 13:38
Donate: 18.11.2023 13:29

Не зважаючи ні про що сама красива гра цього року, пройшов на виході на середньо високих з нульвим патчем на 2070S та 3600 2 вильоти за 10 годин :banan:
Я на ПК так і не спробував, але от друга частина казали "воук/повісочка" вже :-/
Серіал сподобався, незважаючи на доволі слабку гру у актриси на Еллі - чи не найзнаковіший серіал 23 року (-3 епізод :down: )
Друга частина про сіру мораль :rotate: Хоча хейтили її ради хейту не більше :laugh:
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Donate: 18.11.2023 13:41
daesz: 18.11.2023 13:38
Я на ПК так і не спробував, але от друга частина казали "воук/повісочка" вже :-/
Серіал сподобався, незважаючи на доволі слабку гру у актриси на Еллі - чи не найзнаковіший серіал 23 року (-3 епізод :down: )
Друга частина про сіру мораль :rotate: Хоча хейтили її ради хейту не більше :laugh:
Я першу частину дуже-дуже давно грав на пс3 (купляв б/в щоб пройти і після того перепродав в ту ж ціну), потім "перепройшов" іще раз на трубі, а цього року ще й серіал глянув, тому бажання грати в ремастер якось не виникало. А от другу ні дивився, ні грав :)
GulmanMAD
Junior
Аватара пользователя

Сообщение

Круто, в це буду грати обов'язково. Проходив ps4 версію на ps5, 60 стабільних кадрів і гарна графіка, ремастер має бути бездоганним.
MetalistForever
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков

Сообщение

Donate: 18.11.2023 13:41
daesz: 18.11.2023 13:38
Я на ПК так і не спробував, але от друга частина казали "воук/повісочка" вже :-/
Серіал сподобався, незважаючи на доволі слабку гру у актриси на Еллі - чи не найзнаковіший серіал 23 року (-3 епізод :down: )
Друга частина про сіру мораль :rotate: Хоча хейтили її ради хейту не більше :laugh:
Мужененавистническая игра с Калифорнийской и Сиэтловской ЛГБТ повесткой залито зрителю прямо в горло , на.уй такую игру . Единственный ее плюс шикарный захват движения персонажей . Это игра не про серую мораль, а про отсутствие логики и принятия ЛГБТ повестки уже не как повестки , а как "веры" какой то
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

Donate: 18.11.2023 13:29 Не зважаючи ні про що сама красива гра цього року
Імхо, в плані графіки, найгарніша коридорка ever
Donate
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Геральт: 18.11.2023 13:58
Donate: 18.11.2023 13:29 Не зважаючи ні про що сама красива гра цього року
Імхо, в плані графіки, найгарніша коридорка ever
Що було краще в 23 році? Просто цікаво де я можу побачити графон :shuffle: (Окрім BG3 офк)

Added in 1 minute 22 seconds:
MetalistForever: 18.11.2023 13:49
Donate: 18.11.2023 13:41
Друга частина про сіру мораль :rotate: Хоча хейтили її ради хейту не більше :laugh:
Мужененавистническая игра с Калифорнийской и Сиэтловской ЛГБТ повесткой залито зрителю прямо в горло , на.уй такую игру . Единственный ее плюс шикарный захват движения персонажей . Это игра не про серую мораль, а про отсутствие логики и принятия ЛГБТ повестки уже не как повестки , а как "веры" какой то
В чому пробачте? Що
спойлер
Джоела ото саме?
дак він в цілому теж наробив діл і це все просто до нього повернулося. Не бувають дівчаток як Еббі? Да коли я вчився в классі була одна така ж, її же б в качалочку щоб маси набрала і була 1 в 1 :laugh: я не думаю що це рідкість.
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

Donate
З коридорок: Dead Space, RE4, Returnal, AW2, Gollum. Це те, що запускав з 2023. Але всі програють ТЛОУ.
До того ще були різні там Plague, але також не дотягує
Vpupkin
Member
Откуда: Dnipro

Сообщение

daesz: 18.11.2023 13:26Приготуйте ваші 8ми гігові ВК
К отправке на помойку?
Anton_Pepper
Member
Откуда: Сумы

Сообщение

Интересно, а дисковую версию тоже можно будет обновить за 10 баксов на пс5? Думаю прикупить б/у диск
lamer02
Member

Сообщение

О , это та игра которая мемы форсила в 2020 :lol: ?
Robostyle
Member

Сообщение

daesz: 18.11.2023 13:26 Пропоную обговорити Sony анонсувала The Last of Us Part II Remastered

Приготуйте ваші 8ми гігові ВК :D
Лажа все это, патчами подтянули фпс и дропнули ВРАМ. Запустил вчера обновленную версию (ЕМНИП 1.1.2.0), ультравайд 1440р, ультра+лучи, натив, 3080Ти. Город 100 кадров, лес 50-70. Сам сначала не поверил пока не дошел до первой встречи со спорами.

Производительность значительно подтянули
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Robostyle: 18.11.2023 15:30
daesz: 18.11.2023 13:26 Пропоную обговорити Sony анонсувала The Last of Us Part II Remastered

Приготуйте ваші 8ми гігові ВК :D
Лажа все это, патчами подтянули фпс и дропнули ВРАМ. Запустил вчера обновленную версию (ЕМНИП 1.1.2.0), ультравайд 1440р, ультра+лучи, натив, 3080Ти. Город 100 кадров, лес 50-70. Сам сначала не поверил пока не дошел до первой встречи со спорами.

Производительность значительно подтянули
Трохи зайняло мені часу, але знайшов 2 теста (1080р і 2к) і в обох споживає все ще більше 8 гб врами. І другий скрін - це локація вдома, на початку гри :)
спойлер
Изображение

Изображение
Shaolin_Style
Member
Аватара пользователя
Откуда: Wakanda

Сообщение

dret09: 18.11.2023 13:31 Не встигло вийти - вже застаріло....
Без малого четыре года пройдет, на момент выхода ремастера.
Enjthesilence
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

dret09: 18.11.2023 13:31 Не встигло вийти - вже застаріло....
Будуть ремастери на кожну наступну версію пс, це ж халявні бабки, чому ні
WhiskeyInTheJar
Member

Сообщение

Это получается к концу года можно будет восторгаться физикой веревки на ПК что ли?

Відправлено через 3 хвилини 41 секунду:
daesz: 18.11.2023 15:53
Robostyle: 18.11.2023 15:30

Лажа все это, патчами подтянули фпс и дропнули ВРАМ. Запустил вчера обновленную версию (ЕМНИП 1.1.2.0), ультравайд 1440р, ультра+лучи, натив, 3080Ти. Город 100 кадров, лес 50-70. Сам сначала не поверил пока не дошел до первой встречи со спорами.

Производительность значительно подтянули
Трохи зайняло мені часу, але знайшов 2 теста (1080р і 2к) і в обох споживає все ще більше 8 гб врами. І другий скрін - це локація вдома, на початку гри :)
спойлер
Изображение

Изображение
Так на втором скрине ж видно, что зарезервировано больше 8308 МБ, а используется всего 7252 МБ. Нормальное явление, некоторые игры и больше резервировать могут, только VRAM свободную успевай подкидывать. RAM вон вообще 12,5 ГБ резервирует, при том что использует в тот момент меньше 6 ГБ.
Ответить