Огляд та тестування ігрового 27″ WQHD-монітора MSI G274QPF-QD

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
ZSX
Member

Сообщение

Пропоную обговорити Огляд та тестування ігрового 27″ WQHD-монітора MSI G274QPF-QD

От було б добре якби довжину усіх комплектних кабелів вказували. Є багато скарг на довжину кабелів, али ніхто її не наводить. От і плануй собі розміщення "кирпича" та блоку під столом...
Vpupkin
Member
Откуда: Dnipro

Сообщение

ZSX
Купите себе отдельно кабели нужной длинны, в чём проблема?
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

ZSX: 03.10.2023 15:13 Пропоную обговорити Огляд та тестування ігрового 27″ WQHD-монітора MSI G274QPF-QD

От було б добре якби довжину усіх комплектних кабелів вказували. Є багато скарг на довжину кабелів, али ніхто її не наводить. От і плануй собі розміщення "кирпича" та блоку під столом...
Маю 2 різні дисплеї з різницею у віці 7-8 років, обидва iiyama, в обидвох кабель 0.9м :-/
Нещодавно купив 3М з алі, бо то якийсь зашквар з довжиною комплектних :insane:
j3s0n
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Vpupkin
для блоку живлення досить специфічні і у кожного монітора свій, DP або HDMI то зрозуміло там 3м 8-15 доларів, а от блок живлення можна звісно і виміряти.
Vpupkin
Member
Откуда: Dnipro

Сообщение

j3s0n
А вы посмотрите внимательно на фото, там обычный кабель как у любого БП.
Stray
Member

Сообщение

Vpupkin: 03.10.2023 17:37 j3s0n
А вы посмотрите внимательно на фото, там обычный кабель как у любого БП.
у мого мона майже 2 метровий кабель (від блока живлення до монітора) - на око, у тестового кабелю буде десь метр

*купити десь подовжувач звісно можна, проте мене сам факт зовнішнього бп вже трошки напрягає - але багато у кого ці блоки тупо висять і люди не паряться
taras_cs
Member
Аватара пользователя
Откуда: Варшава-Київ-Дніпро

Сообщение

ZSX: 03.10.2023 15:13 От було б добре якби довжину усіх комплектних кабелів вказували. Є багато скарг на довжину кабелів, али ніхто її не наводить. От і плануй собі розміщення "кирпича" та блоку під столом...
Ви хіба не купуєте одразу преміальні кабелі (дорожчі за монітор)?
При цьому вони не пишуть, яка товщина міді. Платити маємо за дивні технології та гарні назви
спойлер
Изображение
Изображение
Изображение
Alligator
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миколаїв

Сообщение

Stray: 03.10.2023 18:09*купити десь подовжувач звісно можна, проте мене сам факт зовнішнього бп вже трошки напрягає - але багато у кого ці блоки тупо висять і люди не паряться
Чому? Навпаки додаткове відведення тепла від пристрою, зменшення товщини пристрою, завів кабель під стіл та не паришся.
1. Специфікації можуть відрізнятися залежно від регіону. Компанія MSI залишає за собою право змінювати іх без попереднього повідомлення. Будь ласка, уточніть конкретні характеристики у місцевих дилерів.
залежно від постачальника в регіонах довжин кабелів живлення різних типів вилом можуть бути різні, декілька партій й т.д. й т.п тому їх не вказують, але якщо потрібно то на оффсайті телефони підтримки є.
Рак
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Хочу оновити собі монік, зара древній філіпс, в основному для ігор 27 дюймів до 15 к ще підключаю пс5 до моніка, що обрати ?
Дивлюсь на цей самсунг https://hard.rozetka.com.ua/ua/samsung_ ... 332833354/
Stray
Member

Сообщение

Alligator: 03.10.2023 18:30 Чому? Навпаки додаткове відведення тепла від пристрою, зменшення товщини пристрою, завів кабель під стіл та не паришся.
ага, тільки це не кабель живлення до монітору, а кабель з блоком живлення (ще з додатковим кабелем) який треба буде якось ховати або шукати йому місце - чомусь apple у своєму тонкому imac змогла зробити і монітор і начинку і бп - таким чином підходить один кабель

*та й раніше всі виробники мали вбудовані бп, а тепер раптом почали розповідати про нагрів, а по факту банальна уніфікація/спрощення конструкції заради здешевлення виробництва

**але це знов таки питання смаку - як і шум, якщо що :gigi:
Nikolay Yeryomenko
Member

Сообщение

Рак: 03.10.2023 19:09Хочу оновити собі монік
ZSX
Member

Сообщение

Vpupkin: 03.10.2023 15:30 ZSX
Купите себе отдельно кабели нужной длинны, в чём проблема?
А как вы думаете? Я купил монитор и должен его поставить так как мне хочется, но не хватает длинны кабеля. Просто у меня стол в проекте и хотелось бы сразу знать подойдет ли мне комплектный кабель (95% что нет) или купить сразу на 2-3м. Цена вопроса тоже играет роль, т.к. планирую M27U или M28U и к нему HDMI 48Gb, т.к. AMD и Gigabyte обещают цветопередачу 4:4:4.

Відправлено через 5 хвилин 38 секунд:
taras_cs: 03.10.2023 18:11
ZSX: 03.10.2023 15:13 От було б добре якби довжину усіх комплектних кабелів вказували. Є багато скарг на довжину кабелів, али ніхто її не наводить. От і плануй собі розміщення "кирпича" та блоку під столом...
Ви хіба не купуєте одразу преміальні кабелі (дорожчі за монітор)?
При цьому вони не пишуть, яка товщина міді. Платити маємо за дивні технології та гарні назви
спойлер
Изображение
Изображение
Изображение
Що за маячня? Для 1080р я купив кабель за 300 грн., як запасний, якщо по DP-DVI перехіднику не заведеться. Для 4К я планую купити відповідний кабель.

Відправлено через 3 хвилини 8 секунд:
Alligator
Та хоча б приблизно знати яка довжина для UA регіону для DP та HDMI кабелів. У мене купа старих DVI та D-Sub всі різної довжини :insane:
У меня зараз за столом майже 2 десятки кабелів, тому так, я парюсь :mad:
heidfeld
Member
Аватара пользователя
Откуда: деревня скрытая в листве

Сообщение

Рак: 03.10.2023 19:09 Хочу оновити собі монік, зара древній філіпс, в основному для ігор 27 дюймів до 15 к ще підключаю пс5 до моніка, що обрати ?
Дивлюсь на цей самсунг https://hard.rozetka.com.ua/ua/samsung_ ... 332833354/
на сасунги лучше не смотреть. это помойка
Artem_M
Member

Сообщение

Рак: 03.10.2023 19:09 Хочу оновити собі монік, зара древній філіпс, в основному для ігор 27 дюймів до 15 к ще підключаю пс5 до моніка, що обрати ?
Дивлюсь на цей самсунг https://hard.rozetka.com.ua/ua/samsung_ ... 332833354/
До 15к +/- все однакове.
G5 у тому числі.
G7 кажуть норм, але він трохи дорожчий.
taras_cs
Member
Аватара пользователя
Откуда: Варшава-Київ-Дніпро

Сообщение

Artem_M: 03.10.2023 21:33G7 кажуть норм, але він трохи дорожчий.
В дружини G7 (в профайлі модель). На 7-й місяць зламався. Місяць пригод і виробник його полагодив. Зараз працює, але HDR там тільки на папері. Ще 5 місяців за нього платити розстрочку.
Але дружині подобається. Швидка матриця, кольори гарні, VRR (FreeSync) корисна штука.
S
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Artem_M: 03.10.2023 21:33 До 15к +/- все однакове.
Оно всё плюс минус одинаковое кроме OLED.
Input_Lag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Zaporizhzhya

Сообщение

А где 1000 зон локального затемнения. Или почему не ОЛЕД. Таким монитором сейчас даже школьника не удивишь.
firestarter256
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дэнвер

Сообщение

Stray
Блин там стандартный кабель тебе пучок за гривну дадут
uncle_doc
Member
Откуда: Днепр

Сообщение

Рак: 03.10.2023 19:09 Хочу оновити собі монік, зара древній філіпс, в основному для ігор 27 дюймів до 15 к ще підключаю пс5 до моніка, що обрати ?
Дивлюсь на цей самсунг https://hard.rozetka.com.ua/ua/samsung_ ... 332833354/
купил себе такой пару недель назад - честно - ожидал большего, своему малому отдал то что было раньше msi mag271cqr. могу сказать следующее:
1. к кривому монитору уже привык, плоский теперь кривым кажется
2. цвета у msi приятнее смотрелись
3. разницы между 144 и 165 гц - нет
Alligator
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миколаїв

Сообщение

Stray: 03.10.2023 19:36
Alligator: 03.10.2023 18:30 Чому? Навпаки додаткове відведення тепла від пристрою, зменшення товщини пристрою, завів кабель під стіл та не паришся.
ага, тільки це не кабель живлення до монітору, а кабель з блоком живлення (ще з додатковим кабелем) який треба буде якось ховати або шукати йому місце - чомусь apple у своєму тонкому imac змогла зробити і монітор і начинку і бп - таким чином підходить один кабель

*та й раніше всі виробники мали вбудовані бп, а тепер раптом почали розповідати про нагрів, а по факту банальна уніфікація/спрощення конструкції заради здешевлення виробництва

**але це знов таки питання смаку - як і шум, якщо що :gigi:
Хочете прикол? Новий iMac - зовнішній блок живлення :lol:
спойлер
Изображение
А ви подивіться скільки треба було ват з амперами раніше та скільки зараз, у мене зараз робочий тонкий моноблок 27" + тонкий монітор 27", обидва мають величезні зовнішні БП які прекрасно валяються під столом і це ліпше чим "без БП" але з х3 товщиною. ;)
P.S. а який шум? Від чого? В моніторі все пасивне охолодження.
Ответить