GeForce RTX 3060: теперь и с 8-гигайбайтным видеобуфером

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
afhpwnd
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

Предлагаю обсудить GeForce RTX 3060: теперь и с 8-гигайбайтным видеобуфером

3050ti не судьба?
Очередные подмены понятий
Gelonyrum
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Профітніше вже буде взяти RTX 2060 на 12ГБ, вона якраз в проміжку по цінах між 3050 та 3060 нормальною і шина не порізана в дно.
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

Я сподіваюся, ціну залишили стару?
Skiff93
Member
Откуда: Вінницька область

Сообщение

З 4080 на 12Гб одумались хоч...
А цей незбалансований обрубок буде ближче до 3050 в багатьох випадках.
Нормальна така підстава для не сильно "шарящих", типу "нахіба мені переплачувати за 12Гб для FullHD чи, навіть 2К монітора"
Polaris
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харьков

Сообщение

afhpwnd: 25.10.2022 16:51 Предлагаю обсудить GeForce RTX 3060: теперь и с 8-гигайбайтным видеобуфером

3050ti не судьба?
Очередные подмены понятий
Этот ответ на 6600 , того и 3060 маркетинг жи
ДядяСаша
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

3050ті ще попереду з 6ГБ GDDR6X. :D
Lucas55
Member
Аватара пользователя
Откуда: Сверхскопление Ланиакея Местная группа галактик Млечный Путь Солнечная система планета Земля

Сообщение

да, теперь еще осталось выпустить 2060 на 16 Гб :)
Grindeath
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Да уж, наплодили версий. Кручу-верчу, запутать хочу.. Ti, Super, Обычные версии, с разницей в 3-5 процентов (привет 3080 с 10гб и 12гб), разные типы памяти...
Classique
Member

Сообщение

Когда-то я перестал покупать телефоны Самсунг поскольку за брендом Галакси стало много мусора, в котором ковыряться я просто не хочу. Онанизм с наименованиями видеокарт идёт по тому же пути - вывеска одна , под капотом иное, работает как третье. Дайте простую классификацию - в 3 или 5 рангов и если очень надо, то расширяйте линейку понятно, а так получается полная каша и энтузиасты разбируться, а массовый покупатель забьет. ИМХО
alex_dey
Member
Аватара пользователя
Откуда: Днепр

Сообщение

Gelonyrum
нашо таке збочення.
RX 6600. Дешевша, 100Вт ТДП, майже така ж за продуктивністю як 3060\12. Або 6600ХТ, 130Вт, та щей швидша за 3060\12
SKYJAKER
Member
Аватара пользователя
Откуда: м Камянське

Сообщение

це мабуть конкурет NAVI31 :laugh:
walker_ua
Junior
Откуда: Херсон

Сообщение

Skiff93: 25.10.2022 17:21 З 4080 на 12Гб одумались хоч...
А цей незбалансований обрубок буде ближче до 3050 в багатьох випадках.
Нормальна така підстава для не сильно "шарящих", типу "нахіба мені переплачувати за 12Гб для FullHD чи, навіть 2К монітора"
Можно было представить как 3050ти.
Nemo4k
Member

Сообщение

Цікаво яка ціна чи не буде завишена за ddr6x.
my4a4oc
Member
Аватара пользователя
Откуда: Полтава

Сообщение

Nemo4k: 25.10.2022 19:38 Цікаво яка ціна чи не буде завишена за ddr6x.
Там обычные ддр6, а цена на баксов 10-15 дешевле, в солнечную погоду
Скоротриндець
Member
Откуда: Мідгард

Сообщение

На кожен товар є свій покупець

Мені здається що зараз відсоток, тих які беруть за рекомендацією продавця, вже достатньо замалий щоб перейматися про назви.
На крайній випадок питають який фпс в х грі... Майже зникли батьки які не знають до чого відеокарта ПК :rotate:
Nemo4k
Member

Сообщение

Це якось тупо робити на ддр6 якщо вже перейшли на ддр6х як ми памятаємо в попередніх версія. мікрон 3050 якось дивно що знову перейшли на ддр6 ?

Відправлено через 5 хвилин 42 секунди:
Співчуваю тим хто купив вже 3050. Тут така підлянка з 3060 8 гб.
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

Скоротриндець: 25.10.2022 19:48 Майже зникли батьки які не знають до чого відеокарта ПК :rotate:
Вже нове покоління батьків, хто й не розуміє що це за мутант такий - ПК і чому не взяти телефон, планшет чи хоч ноутбук
Yaroslav
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

alex_dey: нашо таке збочення.
RX 6600. Дешевша, 100Вт ТДП, майже така ж за продуктивністю як 3060\12. Або 6600ХТ, 130Вт, та щей швидша за 3060\12
А якщо треба промені? 3060 в FHD цілком справляється. В променевих іграх 3060 ~ 6700XT

Власне сабж дивний - могли хоча-б G6X поставити, щоб скомпенсувати ПСП, та й ROP-и напевне, під ніж пішли.
l-m
Member

Сообщение

Ця модель виглядає як помста Хунга за скасування 4080 12ГБ :D
Схоже, курс Нвідії зрозумілий — намагатись заплутувати й дурити пересічних своїм неймінгом моделей.
ronemun
Advanced Member

Сообщение

після такої тривалої і масивної епідемії з майнінгом у Нвідії і АМД залишилось стільки всілякої відбраковки що вони взагалі не знають куди і як їх сплавити.
А ще врахувати відяхи після майнінгу, перепаяні чіпи з ноутів, ну і нові які тільки мають появитись, але вже ціна захмарна.
ВАжко відвикнути від відвантаження відях вагонами прямо з заводу, фактично без гарантії, з націнкою 300%, навіть обмеження в драйвер прийшлось вводити, щоб дві-три брали замість одної, коли один майнер забирав самих дорогих відях більше ніж раніше купляв цілий район дешевих, я вже мовчу про сміття для ОЕМ за копійки.
Як вони тепер будуть викручуватись - не представляю. Ще й інфляція шалена, люди економлять, зріст цін на енергію і логістику, компонети подоржали в 5-10 раз, що відчутно для дешевих відеокарт, політика що до виробників електроніки з Китаю, заборона продавати туди швидкі чіпи, акції падають
Ответить