Офіційні тести AMD Ryzen 7 9800X3D: у середньому на 8% швидше за Ryzen 7 7800X3D в іграх

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
lewerlin
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миронівка

Сообщение

mrigi: 24.10.2024 19:23та да, багато маленьких файлів то ще той пейн_ін_зе_ес у копіюванні
А от інтел би затащив... :spy:
спойлер
Оптан B-)
Kassatka
Member
Аватара пользователя
Откуда: Курник під Києвом

Сообщение

Якщо в офіційних тестах +8%, то в звичайних незалежних тестах вийде десь точняк усіма нами так улюблені +5%. :shuffle: :laugh:
Alexsandr
Member

Сообщение

Liquidator: 24.10.2024 14:07 Нє не не треба, вистачить цього бракодєлства від АМД...... для роботи їхня платформа не канає, бо платформа АМД тупо не вміє адекватно кеш-пам'ять працювати, швидкість вигрузки інфи з кешу оперативки на ССД тупо рандомно падає у 10 разів, при цьому усе фрізить жорстко, я грьобані півтора роки намагався поборотии цей баг платформи, навіть знайшов костиль ISLC який дещо зглажує цей еффект, але особисто втомився.... розбираю збірку на 7950x3D та X670E та собираю на INTEL 14900K\KS :lol:
Скоріше в SSD закінчилось місце для кешу який імітує швидкий запис. Тоді буде. Все погано робити, бо диск дуже просідає по швидкості і робить кучу службових операцій. Звідси і ISLC працює.

Отправлено спустя 7 минут 40 секунд:
Inqizitor2022: 24.10.2024 14:59
Захар Беркут: 24.10.2024 14:55 Liquidator
Ну і? Ви показали працю дискового простору, до чого тут АМД?
На Интеле такое поведение невозможно, там нормально всё работает даже без включенного кэширования системой. Тут проблема именно с кривым чипсетом - дровами от АМД, которые в Асусе успешно пофиксили через биос.
Сколько у меня матерей сгорело на интеле. Цепляется 3+ диска, софт рейд 10 + системный диск или зеркало и система.полгода +- и в чипсеет отваливается SATA. Причем зараза збоить начинает настолько непонятно, сила и начале начинаешь ковырять диски, мол он полетели. Ну его нафиг такой Интел. Моде. Сейчас все исправлено, а может так и осталась проблема. Это он официально признавали когда-то проблему с сайта, но и платы после этого умирают при интенсивной работе с дисками.

Отправлено спустя 5 минут 31 секунду:
Liquidator: 24.10.2024 15:56
Захар Беркут: 24.10.2024 15:44

Тоді співчуваю, вам реально час міняти прокладку між монітором та стільцем...
Бо у вас прокладка - концентровано блакитна.
Не пишіть єрунди, мені особисто пофіг чи інтел чи АМД, я написав з чим я стикнувся і з чим морально так і не зміг змірится. Маючи поруч ноут на інтел і періодично (коли вимикали сівтло жорстко і надовго) працюючи на ньому і не стикаючись на ньому з такою проблемою взагалі, я себе так і не переконав в середині, шо це нормально, шо це особливість АМД і працювати з костилями це нормально;)
На ноуті теж пам'яті під 100 гіг?
Bucho
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kyiv

Сообщение

Alexsandr: 24.10.2024 20:56 На ноуті теж пам'яті під 100 гіг?
Авжеж, і 4шт SSD на додачу.
Alexsandr
Member

Сообщение

Liquidator: 24.10.2024 16:55
mavrsmart: 24.10.2024 16:27

Це ж штатна робота SLC кешу любого ССД. Коли кеш ССД заповнюється, то швидкість ССД падає.

Изображение

Потрібно не весь комп міняти, а прикупити якісні ССД
Да ти шо..... друже коли кеш SLC закінчується - то швидкість запису звичайного ССД має бути\падати 1-2 Гб\с, а не у десять раз нижче (100 Мб\с) як у звичаного харда;) Так шо тут ти не у ті ворота вдарив :-/
Буває падає в до 50мб\с ssd також іноді з нюансами, потрібно перевірити чи завантажений диск в цей час падіння швидкості.
avtoelectrik
Member
Аватара пользователя
Откуда: Рівне

Сообщение

копіював свої інстал папки більше 100гб і не бачив таких багів ,глянув профіль то там капець якийсь з тими ссд ...куди їх цей ліквідатор там навішав???? :eek:
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

avtoelectrik: 24.10.2024 22:11 копіював свої інстал папки більше 100гб і не бачив таких багів ,глянув профіль то там капець якийсь з тими ссд ...куди їх цей ліквідатор там навішав???? :eek:
https://www.asus.com/us/motherboards-co ... en-4-card/
Guest003
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ, Україна

Сообщение

Liquidator: 24.10.2024 15:03
Inqizitor2022: 24.10.2024 14:56
Заходишь в свойства накопителя, клацаешь hardware -> properties -> Policies -> Enable write caching on the device - после этого при любом объеме данных не будет таких проблем
Дружище, матплата именно асус рог герой - одна изсамых дорогих на рынке Украины и если бы все так было прсто - "включив одну галочку" все бы ождивало, то я бы об этом не писал наверное;)
На протяжении полутора года были испробованы варианты "со всеми вариациями галочек и без галочек", кучи вариаций настроек и т.д. и т.п., биосы все обновлены вплоть до последнего...... это все не работает на АМД нормально..... поэтому я решиль не играть далее "в полечи меня костылями" и тупо вернусь на интел для работы
це нагадує мені кейс мого знайомого, у якого на ssd був бракований контролер, він грішив на свій проц і материнку (11600к, материнку не пам'ятаю), а проблема була у ADATA`вському ссд.
Liquidator
Member
Аватара пользователя
Откуда: Kyiv

Сообщение

Alexsandr: 24.10.2024 20:56
На ноуті теж пам'яті під 100 гіг?
64 Гб и два ССД
Piter Cantrope
Member
Аватара пользователя
Откуда: Калуш

Сообщение

"Офіційні тести AMD Ryzen 7 9800X3D: у середньому на 8% швидше за Ryzen 7 7800X3D в іграх"
Райзен - це процесор, значить від швидший, а не швидше.
Ответить