Вело овери?

Разговоры обо всем
Ответить
Автор
Сообщение
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

p0_x_1: 08.08.2024 22:43Панове, підкажіть, чи є сенс ставити антипрокольну стрічку між камерою та покришкою?
ні
timetron666
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Hotspur: 09.08.2024 02:24
p0_x_1: 08.08.2024 22:43Панове, підкажіть, чи є сенс ставити антипрокольну стрічку між камерою та покришкою?
ні
Теж цікаво, а чому ні? Я думав таку прикупити Стрічка антипрокольна Zefal Z, від йожиків
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

timetron666: 09.08.2024 06:05Теж цікаво, а чому ні? Я думав таку прикупити Стрічка антипрокольна Zefal Z, від йожиків
купи покришку антипрокольну. ці ленти перетирають камеру
p0_x_1
Junior

Сообщение

Hotspur: 09.08.2024 10:36
timetron666: 09.08.2024 06:05Теж цікаво, а чому ні? Я думав таку прикупити Стрічка антипрокольна Zefal Z, від йожиків
купи покришку антипрокольну. ці ленти перетирають камеру
Покришки тільки купив, panaracer. До цього на старому велі були покришки з антипроколом брав у господарському магазині колись за 400грн пару, то вони за 2 роки стерлися повністю, але ні разу не проколювались скільки б колючок не ловив.
А ось ці нові начебто теж з захистом від проколу, але по факту одна колючка вже є, накатав всього 50км по асфальту, боюсь навіть подумати що буде якщо на траву виїхати
murzik
Member

Сообщение

це ккккколи на роботі вважають тебе фахівцем в яккккійсь області , а це не такКК))
Piter Cantrope
Member
Аватара пользователя
Откуда: Калуш

Сообщение

_Andrik_: 06.08.2024 17:14 Камери з герметиком то гемор ще той і не варте уваги, тільки перехід на безкамерку має сенс. :teacher:
Та я хотів поставити, але мені сказав майстр що не вийде поставити бо щось з колесами... А більш нікого я не знайшов у себе в місті.
Купив я прості камери, словом.
murzik
Member

Сообщение

а де можна купити легке б-у покришки?
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

murzik: 11.08.2024 07:57 а де можна купити легке б-у покришки?
на ОЛХ буває і харків турист

Відправлено через 40 секунд:
p0_x_1: 09.08.2024 11:25Покришки тільки купив, panaracer. До цього на старому велі були покришки з антипроколом брав у господарському магазині колись за 400грн пару, то вони за 2 роки стерлися повністю, але ні разу не проколювались скільки б колючок не ловив.
А ось ці нові начебто теж з захистом від проколу, але по факту одна колючка вже є, накатав всього 50км по асфальту, боюсь навіть подумати що буде якщо на траву виїхати
варіант купити камеру з герметиком. такі продають вже готові
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

p0_x_1: 09.08.2024 11:25Покришки тільки купив, panaracer. До цього на старому велі були покришки з антипроколом брав у господарському магазині колись за 400грн пару, то вони за 2 роки стерлися повністю, але ні разу не проколювались скільки б колючок не ловив.
А ось ці нові начебто теж з захистом від проколу, але по факту одна колючка вже є, накатав всього 50км по асфальту, боюсь навіть подумати що буде якщо на траву виїхати
Антипрокол не панацея і він є лише на частині покришки, боковини звичайно без захисту.
І взагалі, на проколи впливає маса факторів.

Piter Cantrope: 10.08.2024 19:45Та я хотів поставити, але мені сказав майстр що не вийде поставити бо щось з колесами... А більш нікого я не знайшов у себе в місті.
Може ви не порозумілися і він мав на увазі безкамерку з герметиком?
Piter Cantrope
Member
Аватара пользователя
Откуда: Калуш

Сообщение

waryag
Та ні, все правильно. Я пішов до нього щоб поставити безкамерку з герметиком, а він сказав, що не зможе. А більше я тут нікого не знайшов у місті.
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

Piter Cantrope: 12.08.2024 09:52 Та ні, все правильно. Я пішов до нього щоб поставити безкамерку з герметиком, а він сказав, що не зможе. А більше я тут нікого не знайшов у місті.
Під безкамерку бажано сумісні обода. Роблять і на звичайних, але з нюансами.
Також бажано мати компресор, щоб надути без костилів.
murzik
Member

Сообщение

коли є сенс міняти покришки?
читаю прикол
Загалом, ви можете очікувати від стандартної покришки Schwalbe пробіг від 2000 до 5000 кілометрів. На покришках сімейства Marathon можна проїхати від 6000 до 12000 км.
а у мене NYLON якийсь до сих пір живий. може ну його ті брендовані?
Последний раз редактировалось murzik 17.08.2024 18:39, всего редактировалось 1 раз.
Filabatya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Івано-Франківськ

Сообщение

коли є бабки)
_VlaD_
Member

Сообщение

p0_x_1: 08.08.2024 22:43 підкажіть, чи є сенс ставити антипрокольну стрічку між камерою та покришкою? З варіантів як зберегти собі час від власноруч поклейки камери після кожної покатушки бачу лише або герметик в камеру лити, або стрічку цю спробувати
Существуют безвоздушные шины. Не путать с безкамерными. Это такая сплошная колбаса, которая одевается на обод. Там нет воздуха, сплошной материал. Можно пробивать, сверлить - спускать нечему. Но, то что у меня было - очень жесткое. Если по грунтовкам ездить и по кирцам - самое то. Можно врагов звать на покатушки и заводить их в самое "кирцовое" место.
dead_rat
Member
Аватара пользователя
Откуда: Берлін

Сообщение

_VlaD_: 17.08.2024 20:12
p0_x_1: 08.08.2024 22:43 підкажіть, чи є сенс ставити антипрокольну стрічку між камерою та покришкою? З варіантів як зберегти собі час від власноруч поклейки камери після кожної покатушки бачу лише або герметик в камеру лити, або стрічку цю спробувати
Существуют безвоздушные шины. Не путать с безкамерными. Это такая сплошная колбаса, которая одевается на обод. Там нет воздуха, сплошной материал. Можно пробивать, сверлить - спускать нечему. Но, то что у меня было - очень жесткое. Если по грунтовкам ездить и по кирцам - самое то. Можно врагов звать на покатушки и заводить их в самое "кирцовое" место.
Сам як гадаєш, чому цей геніальний витвір не прижився ні в авто ні в вєло?

Відправлено через 1 хвилину 53 секунди:
murzik: 17.08.2024 18:37 а у мене NYLON якийсь до сих пір живий. може ну його ті брендовані?
З тим скільки ти катаєш, покришка скоріше розсиплеться від старості ніж зноситься, тож не переймайся.

Я поміняв свої Continental gp5000 після десь 7-8к, але можна було ще катати
_VlaD_
Member

Сообщение

dead_rat: 17.08.2024 20:42Сам як гадаєш, чому цей геніальний витвір не прижився ні в авто ні в вєло?
Зависит от условий. Где-то на нуле такие шины будут плюсом, ибо на спущенной далеко не уедешь, а заменить колесо тебе не дадут. Ну и на веле если ты собрался ездить по .овнам, тоже вариант. Да и я бы себе такие поставил, будь вел на нормальных амортизаторах. А у меня все жестко и даже стык на плитке чувствуется.

P.S. Недавно пробил колесо куском стекла. При том, что у меня две покрышки натянуто. Пробило две покрышки и камеру с двух сторон. Та часть что на ободе тоже продырявилась. Пришлось две латки ставить с внешней и внутренней стороны камеры. И в прошлом году точно такая ситуация была.
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

_VlaD_: 17.08.2024 21:00Зависит от условий. Где-то на нуле такие шины будут плюсом, ибо на спущенной далеко не уедешь, а заменить колесо тебе не дадут. Ну и на веле если ты собрался ездить по .овнам, тоже вариант. Да и я бы себе такие поставил, будь вел на нормальных амортизаторах. А у меня все жестко и даже стык на плитке чувствуется.
Они не едут. Вообще. И особенно не едут на ручном (ножном) приводе.
В армейских машинах что-то подобное могут ставить внутрь покрышки, получается аварийная докатка

Відправлено через 5 хвилин 7 секунд:
_VlaD_: 17.08.2024 21:00P.S. Недавно пробил колесо куском стекла. При том, что у меня две покрышки натянуто. Пробило две покрышки и камеру с двух сторон. Та часть что на ободе тоже продырявилась. Пришлось две латки ставить с внешней и внутренней стороны камеры. И в прошлом году точно такая ситуация была.
Почему не купить условный гаторскин?
Piter Cantrope
Member
Аватара пользователя
Откуда: Калуш

Сообщение

waryag: 12.08.2024 10:14
Piter Cantrope: 12.08.2024 09:52 Та ні, все правильно. Я пішов до нього щоб поставити безкамерку з герметиком, а він сказав, що не зможе. А більше я тут нікого не знайшов у місті.
Під безкамерку бажано сумісні обода. Роблять і на звичайних, але з нюансами.
Також бажано мати компресор, щоб надути без костилів.
В мене рафки (ободи) tubeless ready. Але він сказав, що не буде робити чомусь. Сам я не буду пробувати, бо в мене якраз нема такого компресора щоб накачати, і ніколи цим не займався. Та й не хочу, я не з тих людей які абсолютно все роблять своїми руками, від покришок на ровері до проводки в хаті. Хочу просто віддати майстрові і забрати за кілька годин готове. Але це хіба у Франківську зроблю. Тільки от не буду ж я везти ровер задля цього в інше місто...
Словом, купив просто камери та й поставив.
_VlaD_
Member

Сообщение

waryag: 18.08.2024 15:04Они не едут. Вообще. И особенно не едут на ручном (ножном) приводе.
Почему не едут? Не заметил такого.

Отправлено спустя 2 минуты 51 секунду:
waryag: 18.08.2024 15:04Почему не купить условный гаторскин?
А что это такое?
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

Piter Cantrope: 18.08.2024 15:34В мене рафки (ободи) tubeless ready. Але він сказав, що не буде робити чомусь. Сам я не буду пробувати, бо в мене якраз нема такого компресора щоб накачати, і ніколи цим не займався. Та й не хочу, я не з тих людей які абсолютно все роблять своїми руками, від покришок на ровері до проводки в хаті. Хочу просто віддати майстрові і забрати за кілька годин готове. Але це хіба у Франківську зроблю. Тільки от не буду ж я везти ровер задля цього в інше місто...
Словом, купив просто камери та й поставив.
Там немає нічого складного: подивіться відео, купіть необхідне (ніпеля, герметик, при потребі - лопатки, стрічку і перехідник преста-шредер), зберіть колеса і надуйте на будь-якому шиномонтажі.
_VlaD_: 18.08.2024 16:09 Почему не едут? Не заметил такого.
Їдуть, але погано. 10 хвилин на роботу ще якось, далі - пекельні борошна.
_VlaD_: 18.08.2024 16:09 А что это такое?
continental gatorskin. Хвалять в плані стійкості.
Ответить