Embracer Group закрила студію Piranha Bytes — розробників Gothic, Risen і Elex

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

Enjthesilence: 08.07.2024 21:53 та нормально там все у геймпасі, останній xbox showcase все показав.
Друга Зенуа показала, що системні проблеми з контролем якості ігор навіть не почали вирішуватися.
Графоній топовий, але більше нічого немає. Задумку, що продала оригінальну гру, втратили, і не зробили нічого на заміну: сюжет, геймплей, все посереднє, ще й надзвичайно коротке. І це вже у нормальному бюджеті.
Барбарис
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

avuremybe: 08.07.2024 18:31 Але ж піранії - це останні з могікан, які мали якусь індивідуальність, своє бачення і ні під кого не прогинались. Саме тому і жаль.
Не прогинались в тому, щоб спробувати нове, а склепали 5 - 6 повторів однієї гри?
avuremybe
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Барбарис: 09.07.2024 06:55
avuremybe: 08.07.2024 18:31 Але ж піранії - це останні з могікан, які мали якусь індивідуальність, своє бачення і ні під кого не прогинались. Саме тому і жаль.
Не прогинались в тому, щоб спробувати нове, а склепали 5 - 6 повторів однієї гри?
Не прогинались в тому щоб клепати бездушну конвеєрну попсу з трансніграми замість ігор.
KYDRAM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Де помирає вата

Сообщение

Я пам'ятаю, з якими палаючими очами одноклассник розповідав про першу частину, коли я грав у морровінд :super:
А потім я спробував Готівку, і це був відвал голови :beer:
ТЕС так не заходила навіть з облівіаном і скайрімом, як перва :super:
Від першого Райзену майже тіж емоції отримував :weep:
Impulse101
Member

Сообщение

waryag: 08.07.2024 18:02 Shaolin_Style
Навряд чи.
Майкам і з тим, що вже накупили, роботи на роки. Та й взагалі, вони (і майже вся індустрія) зараз на етапі різання затрат, ще викидати гроші на авторів посередніх ігор...
Ігри, деяким з яких по 20+ років, і в котрі до сих пір грають, є живе комьніті яке пилить моди - посередні? Ок, будемо знати :lol:
nochnik89
Member
Аватара пользователя
Откуда: Планета Земля

Сообщение

KYDRAM: 09.07.2024 07:27Від першого Райзену майже тіж емоції отримував :weep:
Пройден много раз, за разные фракции, разными билдами. Необычная игра была.
Время беспощадно. Они не вписались в окружающий мир игростроения и не смогли выдать качественный современный продукт. Вот и все. Элексы мне не понравились
Барбарис
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

avuremybe: 09.07.2024 07:17 Не прогинались в тому щоб клепати бездушну конвеєрну попсу з трансніграми замість ігор.
Натомість клепали бездушну конвеєрну попсу з повторів Готики.
Ostin
Member

Сообщение

Суб'єктивно, мені шкода, бо маю гарні спогади про перші готики і різен. Навіть перший Елекс мені був до вподоби, як мінімум гарний середняк за власною системою оцінок.
Об'єктивно, остання гра була ну дуже вже вбогою, особливо якщо порівнювати з їх старими проектами.

Відправлено через 43 секунди:
Барбарис: 09.07.2024 07:57Натомість клепали бездушну конвеєрну попсу з повторів Готики.
Якщо брати останній елекс - це так. Якщо брати перший елекс або перший різен, або навіть другий різен - це не так. Самоповтори були. Бездушної конвеєрної попси не було, бо проекти були завжди унікальними. У них був свій неповторний стиль та атмосфера, за що і любили. Хоча якість цього всього не завжди була високого рівня, звісно.
Барбарис
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

Ostin, фракції схожі у всіх іграх, сюжетна лінія ± та ж, механіки такі ж, атмосфера та ж. Де там що неповторне?
Ostin
Member

Сообщение

Барбарис
Унікальне в рамках ігрової індустрії. Свої самоповтори у них стабільні. Але це далеко не головний мінус ігор цієї студії.
LordTornado
Member
Откуда: Одесса

Сообщение

Первый Райзен был неплох. Второй и третий Райзен были лютым гoвнищeм. Элекс поначалу нравился, но когда я поймал критические баги, (при штурме застав Альбов главный клирик появлялся на финальной заставе уже трупом, восстание в купольном городе завершалось перебив всех ключевых НПС ещё до того, как я успевал вернуться туда), а также то, что финальный выбор делают за тебя в зависимости от твоего уровня эмоциональности, - всё это сильно испортило общее впечатление. Настолько, что второй Элекс я даже не захотел проходить... Так что их не жалко.
Alex646
Member

Сообщение

Ну і добре, що закрили. Все одно останнім часом лише трешак гнали.
Sailor Popeye
Member
Аватара пользователя
Откуда: Ужгород

Сообщение

Сумно звісно, пішла ціла єпоха. Враження, що ось недавно читав статті в МИК по іграм Piranha Bytes, а це вже стільки часу минуло.

Найбільша проблема, що так нічого нового гравцям не змогли запропонувати крім геймплею перших готик. Якщо це ще більш менш працювало на початку нульових, то зараз остаточно cтало не актуально і загубилось серед інших ігр
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

Пробував ті всі готики/райзени/елекси. Жодну так і не пройшов. При тому, що РПГ один з улюблених жанрів.
Для ТЕS то ніякий не конкурент
avuremybe
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Геральт: 09.07.2024 09:23 Пробував ті всі готики/райзени/елекси. Жодну так і не пройшов. При тому, що РПГ один з улюблених жанрів.
Для ТЕS то ніякий не конкурент
Для дерев'яного ТЕСа з процедурною генерацією однакових квестів конкурентів взагалі не існує.
Решта рпг за 30 років так і не змогли опуститись до його рівня.
der_meister
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кропивницький

Сообщение

готика с немецкой озвучкой была просто шикарна, очень гармонично
Spiryt
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Вполне ожидаемый результат. Развитие студии остановилось в 2002 года, а за последние 15 лет и воовсе ничего достойного не смогли выпустить
Lekrs
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Читав новину, що старічки з пірань заснували нову студію ;)
avuremybe
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Lekrs: 09.07.2024 10:06 Читав новину, що старічки з пірань заснували нову студію ;)
Ту новину де Панкрац з жінкою хоче інді ігри робити?
Це трішки не те, на що всі тут сподіваються :rotate:
fantomrulezz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

Дуже сумно.
Піраньї робили далеко не ідеальні, бюджетні і кострубаті ігри, проте цікаві і самобутні.
Симуляція життя NPC першої Готики досі краще за більшість сучасних RPG.
Ответить