Новости
Последние статьи и обзоры
Змагаймось в нашій команді Folding@Home!
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Откуда: Київ
че ет мне 2 задания не защитали 
-
Artistus
Digital Artist
- Откуда: West
Runax
В такому разі встав той Лінукс у віртуалку і буде макс ППД на звичайних задачах - біля 18-20 К.
В мене знов 6904 прийшло - знов 4 дні чекати на 360000 очок.
В такому разі встав той Лінукс у віртуалку і буде макс ППД на звичайних задачах - біля 18-20 К.
В мене знов 6904 прийшло - знов 4 дні чекати на 360000 очок.
-
Runax
Member
Artistus
А что за несправедливость, почему одни задания дают 7к в сутки, а другие могут 70к? Те которые мало очей дают, не сильно чтоль полезны для профессоров?
А что за несправедливость, почему одни задания дают 7к в сутки, а другие могут 70к? Те которые мало очей дают, не сильно чтоль полезны для профессоров?
-
Artistus
Digital Artist
- Откуда: West
Нууу.. чим більше роботи на завдання, тим більше очок. А чим скорше ти його виконуєш до дедлайна, тим вищий бонус. Тому в мене на 2600К на 4,6 ГГц у віртуальному лінуксі на 8 потоках встигає розраховуватись задача, розрахована на 12-ядерний проц (там є хитрість, описана в останньому ФАКу).
От тому в мене і виходить при такому розкладі на 6904 (найбільше для 12-ядерних) найвищий ППД (біля 75К). На 6903 (при ходить для 12 ядер найчастіше) - 65-68КППД.
На 2500К на 4,6 ГГц не встигало до дедлайна 6904 (вірніше було дуже впритик, чи що...), а тут маю запас біля 15-20 годин.
От тому в мене і виходить при такому розкладі на 6904 (найбільше для 12-ядерних) найвищий ППД (біля 75К). На 6903 (при ходить для 12 ядер найчастіше) - 65-68КППД.
На 2500К на 4,6 ГГц не встигало до дедлайна 6904 (вірніше було дуже впритик, чи що...), а тут маю запас біля 15-20 годин.
-
ronemun
Advanced Member
-Alexsandr- 9.000.000

Artistus 3.000.000

JuiZZZe i aliasray 250WU
lamo21 25WU
Добавлено через 2 часа 36 минут 57 секунд:
blessrost - вітаємо
Добавлено через 42 минуты 4 секунды:
Runax
при однакових умовах кількість очок за добу (ППД) не прямопропорційна потужності компа, а у степені 1,5, тобто у 4 рази сильніший комп отримає у 8 раз більше очок (але не за задачу, а за добу, за задачу отримає у 2 рази більше, тобто 4 у степені 0,5).
Також, задачі, при рівних умовах приносять за той же час різну кількість очок. Це тому що є бонус.
Якщо взяти за основу задачу 7024, то задачі 80хх і 72хх приносять майже у 2,7 рази меньше, 7610 у 2,3 рази меньше, 7611, 804х, 609х і 75хх у 1,8 рази меньше (задачі 75хх мають великий розкид, більшість дають у 2,5 рази меньше), задачі 7000-7028 і 10083-1084, 10090 в більшості так само як 7024, але деякі - все таки меньше, деколи у 1,5 рази (7000-7002). І у 70хх задач більше очок не тому що вони триваліші, а тобу що за них більше бонусів. По тривалості від 8009-8010, з дуже коротким кроком, 8042-у 2,5 рази довші, 70хх десь у 3.5 раз, 76хх - у 12 раз, 609х -у 16 раз, 72хх у 30 раз. Загалом тривалість кроку майже пропорційна базовій кількості очок. (крім випадків, коли важливу роль починає грати оптимізація задачі під велику кількість потоків, і залежність задачі від швидкості памяті).
Це все прості задачі, т.зв smp, вони легко самі ідуть у клієнтах для вінди і лінукса. Але є ще великі задачі, т.зв. БЖ (бігжаба від слова big job), з обрахунком величезної кількості молекул (1-2,5 млн.). Вони дають ППд відносно 7024: 6901 у 0,85 рази більше, 6903 у 1,1 рази, 6904 - 1,2 рази для простих систем (при великій кількості ядер 6903 дає у 1,5 рази більше , 6904 - у 2 рази). БЖ вимагають:
1. Лінукс і тільки. І мінімум 12 поточної машини (є скрипт, який дозволяє це обходити).
2. вкластись у визначений час: 4 доби для задачі 6901, 5 діб для 6903, 5,6 діб для 6904). Інакше бонуси не зарахуються - тільки базова ставка, а заради неї рахувати не варто.
3. потужну систему. 4 ядра SandyBridge без гіпертрейдінгу (він дає +25% швидкості) мають мати 2,75ГГц для задачі 6901, 4,1 для 6903 і біля 5 ГГц для 6904.
4. 1,5-2 ГБ вільної памяті.
5. непоганий інет - завдання тягне з інету 25МБайт для 6901 і 50МБ для 6903-6904, і при здачі резільтатів розрахунку ввіддає 100-250МБайт (залежно від задачі і стиснення). Затягування з цим впливає на загальну тривалість задачі, а отже на бонуси.
Щодо розрахунку у 6-му клієнті у Віндовсі. Задачі, які приходять на нього, залежать більше від параметру bigpackets (це окрема стрічка у файлі конфігурації): якщо параметр пустий (це аналог значення normal, тобто по замовчуванню), або якщо рівний big, то будуть йти задачі 609х. Але це якщо в стрічці extra_parms не стоїть -betateam чи bigbeta. Тобто, для отримання задач 609х хватає залишити параметри по замовчуванню, крім як у стрічку extra_parms тре обовязково вписати -smp (це означає, що система багатопоточна, інакше будуть скачуватись однопоточні задачі для одного ядра. кількість потоків клієнт вкаже сам, без помилок). наприклад
bigpackets=big
extra_parms=-smp
ці рядки тре вставити у файл конфігурації один за одним, якщо їх нема. Якщо є, тре відредагувати їх значення після знаку =
До речі, так само у 6-му клієнті для Лінукса, але Лінукс, навіть через віртуалку, дає на 10-15% більший ППД, а без віртуалки - ще більше (це особливо важливо для проців АМД - там приріст може складати 35%).
Лінукса не тре боятись, його не тре повністю з нуля ставити - є вже готовий образ, скачав і вказав віртуал плеєру і нажав запустити - і все готово.
Якщо клієнт буде віндовий, раджу встановити його як сервіс і поставити на автозагрузку - тоді він запускатиметься сам, навіть без заходу у профіль. Також тоді його легше перезавантажувати, зупиняти чи запускати вручну простим батником, використовуючи команду управління сервісами sc, наприклад
set service="Folding@home Client"
sc start %service%
де service - це змінна, яка задає назву сервісу. Тут Folding@home Client - назва сервісу, яку задає 7-й клієнт, для 6-го вона інша тре дивитись у служби, але можна самому перейменувати тою ж командою sc.
Але якщо будеш використовувати 7-й клієнт і для проца, і для відеокарти, то, можливо, обрахунки на відеокарті не підуть (правда, це більше стосується карт Нвідії - там часто PhysX не хоче запускатись з під сервісу, хоча з останніми версіями клієнта і драйверів вдавалось запустити, але обрахунки злітали при заході у віндовс (на Робочий стіл)
Добавлено через 38 минут 3 секунды:

Добавлено через 2 часа 33 минуты 3 секунды:
zpmax - вітаємо
Добавлено через 4 часа 52 минуты 55 секунд:
Lucky9 4.000WU

Artistus 3.000.000
JuiZZZe i aliasray 250WU
lamo21 25WU
Добавлено через 2 часа 36 минут 57 секунд:
blessrost - вітаємо
Добавлено через 42 минуты 4 секунды:
Runax
при однакових умовах кількість очок за добу (ППД) не прямопропорційна потужності компа, а у степені 1,5, тобто у 4 рази сильніший комп отримає у 8 раз більше очок (але не за задачу, а за добу, за задачу отримає у 2 рази більше, тобто 4 у степені 0,5).
Також, задачі, при рівних умовах приносять за той же час різну кількість очок. Це тому що є бонус.
Якщо взяти за основу задачу 7024, то задачі 80хх і 72хх приносять майже у 2,7 рази меньше, 7610 у 2,3 рази меньше, 7611, 804х, 609х і 75хх у 1,8 рази меньше (задачі 75хх мають великий розкид, більшість дають у 2,5 рази меньше), задачі 7000-7028 і 10083-1084, 10090 в більшості так само як 7024, але деякі - все таки меньше, деколи у 1,5 рази (7000-7002). І у 70хх задач більше очок не тому що вони триваліші, а тобу що за них більше бонусів. По тривалості від 8009-8010, з дуже коротким кроком, 8042-у 2,5 рази довші, 70хх десь у 3.5 раз, 76хх - у 12 раз, 609х -у 16 раз, 72хх у 30 раз. Загалом тривалість кроку майже пропорційна базовій кількості очок. (крім випадків, коли важливу роль починає грати оптимізація задачі під велику кількість потоків, і залежність задачі від швидкості памяті).
Це все прості задачі, т.зв smp, вони легко самі ідуть у клієнтах для вінди і лінукса. Але є ще великі задачі, т.зв. БЖ (бігжаба від слова big job), з обрахунком величезної кількості молекул (1-2,5 млн.). Вони дають ППд відносно 7024: 6901 у 0,85 рази більше, 6903 у 1,1 рази, 6904 - 1,2 рази для простих систем (при великій кількості ядер 6903 дає у 1,5 рази більше , 6904 - у 2 рази). БЖ вимагають:
1. Лінукс і тільки. І мінімум 12 поточної машини (є скрипт, який дозволяє це обходити).
2. вкластись у визначений час: 4 доби для задачі 6901, 5 діб для 6903, 5,6 діб для 6904). Інакше бонуси не зарахуються - тільки базова ставка, а заради неї рахувати не варто.
3. потужну систему. 4 ядра SandyBridge без гіпертрейдінгу (він дає +25% швидкості) мають мати 2,75ГГц для задачі 6901, 4,1 для 6903 і біля 5 ГГц для 6904.
4. 1,5-2 ГБ вільної памяті.
5. непоганий інет - завдання тягне з інету 25МБайт для 6901 і 50МБ для 6903-6904, і при здачі резільтатів розрахунку ввіддає 100-250МБайт (залежно від задачі і стиснення). Затягування з цим впливає на загальну тривалість задачі, а отже на бонуси.
Щодо розрахунку у 6-му клієнті у Віндовсі. Задачі, які приходять на нього, залежать більше від параметру bigpackets (це окрема стрічка у файлі конфігурації): якщо параметр пустий (це аналог значення normal, тобто по замовчуванню), або якщо рівний big, то будуть йти задачі 609х. Але це якщо в стрічці extra_parms не стоїть -betateam чи bigbeta. Тобто, для отримання задач 609х хватає залишити параметри по замовчуванню, крім як у стрічку extra_parms тре обовязково вписати -smp (це означає, що система багатопоточна, інакше будуть скачуватись однопоточні задачі для одного ядра. кількість потоків клієнт вкаже сам, без помилок). наприклад
bigpackets=big
extra_parms=-smp
ці рядки тре вставити у файл конфігурації один за одним, якщо їх нема. Якщо є, тре відредагувати їх значення після знаку =
До речі, так само у 6-му клієнті для Лінукса, але Лінукс, навіть через віртуалку, дає на 10-15% більший ППД, а без віртуалки - ще більше (це особливо важливо для проців АМД - там приріст може складати 35%).
Лінукса не тре боятись, його не тре повністю з нуля ставити - є вже готовий образ, скачав і вказав віртуал плеєру і нажав запустити - і все готово.
Якщо клієнт буде віндовий, раджу встановити його як сервіс і поставити на автозагрузку - тоді він запускатиметься сам, навіть без заходу у профіль. Також тоді його легше перезавантажувати, зупиняти чи запускати вручну простим батником, використовуючи команду управління сервісами sc, наприклад
set service="Folding@home Client"
sc start %service%
де service - це змінна, яка задає назву сервісу. Тут Folding@home Client - назва сервісу, яку задає 7-й клієнт, для 6-го вона інша тре дивитись у служби, але можна самому перейменувати тою ж командою sc.
Але якщо будеш використовувати 7-й клієнт і для проца, і для відеокарти, то, можливо, обрахунки на відеокарті не підуть (правда, це більше стосується карт Нвідії - там часто PhysX не хоче запускатись з під сервісу, хоча з останніми версіями клієнта і драйверів вдавалось запустити, але обрахунки злітали при заході у віндовс (на Робочий стіл)
Добавлено через 38 минут 3 секунды:
бідолашний комп, пихтить напевноArtistus: В мене знов 6904 прийшло - знов 4 дні чекати на 360000 очок.
Добавлено через 2 часа 33 минуты 3 секунды:
zpmax - вітаємо
Добавлено через 4 часа 52 минуты 55 секунд:
Lucky9 4.000WU
-
Andrey235
Member
- Откуда: Киев
Я тоже задаюсь этим вопросом. Зачем делать такой идиотизм? Пусть бы очки были прямо пропорциональны сложности задачи, а бонусы давали за непрерывность вычислений. Всё, более логичной схемы я не вижу. Остальное, имхо, от потаканий НВ и Интел, которые полюбасу спонсируют проект или его руководителей, возможно, еще что-то есть, не связанное с коррупцией.Runax:А что за несправедливость, почему одни задания дают 7к в сутки, а другие могут 70к? Те которые мало очей дают, не сильно чтоль полезны для профессоров?
-
ronemun
Advanced Member
команда 148 місце
(147-е згідно Какао)
-
Artistus
Digital Artist
- Откуда: West
А як ви думаєте, чого команда EVGA має так багато активних донорів?
Зацініть promo - Earn EVGA Bucks For Folding with EVGA!
Там виходить до 120$ на одного чувака за рік.
Хоча це все одно менше, ніж їм приходить в рахунку за електрику, і їх не можна вивести на картку, тільки купляти щось на EVGA.com..
Добавлено через 3 часа 23 минуты 55 секунд:
О! Ентузіазм зростає!
Від понеділка до нас вже долучилося 5 новачків:
Atilon
terms
blessrost
zpmax
mEn4iK - Вітаємо!
Повернулись JuiZZZe, HDmen, ShaggY03 та справжній тиранозавр фолдингу Runax.
Тепер нас 28 активних фолдерів.
Зацініть promo - Earn EVGA Bucks For Folding with EVGA!
Там виходить до 120$ на одного чувака за рік.
Хоча це все одно менше, ніж їм приходить в рахунку за електрику, і їх не можна вивести на картку, тільки купляти щось на EVGA.com..
Добавлено через 3 часа 23 минуты 55 секунд:
О! Ентузіазм зростає!
Від понеділка до нас вже долучилося 5 новачків:
Atilon
terms
blessrost
zpmax
mEn4iK - Вітаємо!
Повернулись JuiZZZe, HDmen, ShaggY03 та справжній тиранозавр фолдингу Runax.
Тепер нас 28 активних фолдерів.
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Откуда: Київ
день назад отправил 2 задачки, а оно пусто 
-
Artistus
Digital Artist
- Откуда: West
prosha_evolist
Може з настройками щось не так?
Від чийого імені і від якої команди відправляв?
Може з настройками щось не так?
Від чийого імені і від якої команди відправляв?
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Откуда: Київ
так дело в том,что перед етим было нормально,А настройки клиента вообще не трогал_
-
Artistus
Digital Artist
- Откуда: West
Перевір у файлі настройок. Може файрвол заблочив?
В мене таке колись було на 6 клієнті (файрвол ESET заблокував відправку).
В мене таке колись було на 6 клієнті (файрвол ESET заблокував відправку).
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Откуда: Київ
антивирус удалил еще месяц назад
если еще раз такое будет,переустановлю клиент
если еще раз такое будет,переустановлю клиент
-
ronemun
Advanced Member
що журнал пише після обрахунку задач
Ну і часом, незапізно ти їх здав (чи не занадто довго задачі рахувались)?
Ну і часом, незапізно ти їх здав (чи не занадто довго задачі рахувались)?
-
colapc
Member
- Откуда: Мариуполь
Что за задача - 7646 (7, 3, 1),ппд-6890,ек-13380 
-
prosha_evolist
HWBOT OC Team
- Откуда: Київ
ronemun
та не,как всегда 2 дня_
та не,как всегда 2 дня_
-
ShaggY
Member
- Откуда: Киев
кокраз сегодня ночью удачно словил 6901, так что завтра тож нормально очков будет
с 6903, у меня всегда какие то приключения, и не могу вписатся в дедлайн 
-
-stan-
Member
- Откуда: Канатоп
На днях должна приехать 560-ти, так что, мы им покажем кузькину мать 
Кстати заметил профессорский косяк - большие задачи иногда не успевают отправится из-за низкой скорости нэта, таймаут чтоле там у них... Они тама белины объелись или как? Страшно даже подумать сколько очков не получено...
Кстати заметил профессорский косяк - большие задачи иногда не успевают отправится из-за низкой скорости нэта, таймаут чтоле там у них... Они тама белины объелись или как? Страшно даже подумать сколько очков не получено...
-
Artistus
Digital Artist
- Откуда: West
-stan-, може зникає звязок інколи? Яка в тебе швидкість?
-
-stan-
Member
- Откуда: Канатоп
Связь стабильна, скорость 0.5мб/с. При скорости 1мб/с (временно пользовался чужим акком для опытов) все норм.Artistus:-stan-, може зникає звязок інколи? Яка в тебе швидкість?