Змагаймось в нашій команді Folding@Home!

Обсуждение программ
Ответить
Автор
Сообщение
colapc
Member
Аватара пользователя
Откуда: Мариуполь

Сообщение

та да читал я вчера эту статейку :eek: :weep:
ronemun
Advanced Member

Сообщение

SergeyR: C2D-3.2 E8500/2g/500g/Nv8600GT512mb//GA-EP 43-S3L DVD RW
Можно купить 2 таких компика за 500$ фирма распродает и еще есть примерно такой конфигурации штук 6
Цы проци явно не для фолдингу, ППД на самих ефективних задачах 70хх десь 12 тис при розгоні до 4,2ГГц. Відповідно двох компів 24к. Тоді як 2600к@4.8 за 600 дол (з кулером і БЖ) дасть 80тис, або Феном 8120@4.5 за 380 дасть 60 тис, і головне, це буде нове залізо, з гарантією і т.п.. Навіть якщо ці компи продаються з моніторами, все одно не то. Тай задачі типу 70хх ідуть зараз виключно по вихідних, а решту барахло з ППД у 2-3 рази меньше.

Добавлено через 1 час 37 минут 44 секунды:
я думаю вам буде цікаво - шляхом перекомпіляції ядра лінукса і викидання лишнього TPF 6903 зменшився з 56 хв до 46 :eek: (проц 2600К)
http://www.overclock.net/t/828318/full- ... t_17142006" target="_blank
а саме текст: Ubuntu 12.04 (Unity removed, recompiled my own v 3.3 kernel with latest BFS scheduler)


також у 7 клієнті в лінуксі задачі 6903 ідуть без обману, просто тре виставити smp 12
ronemun
Advanced Member

Сообщение

на мої відеокарти Нвідіа приперлись задачі 7640-41 з ППД меньшим у 1,5 рази.
це на параметри, на які раніше йшли 8010 задачі: клієнт 6.41, -forcegpu nvidia_fermi, -betateam , bigpackets=small
читав вчора що для задач 8020 не тре нічого вписувати, самі ідуть, хіба що тре -forcegpu nvidia_fermi для не Fermi відеокарт
ronemun
Advanced Member

Сообщение

Команда 70,000 WU :super: :super:
ronemun
Advanced Member

Сообщение

Згідно Какао, якщо нам повезе, через 2 тижні обженем ще 3-х і станем 150-ми :rotate:
Artistus
Digital Artist
Аватара пользователя
Откуда: West

Сообщение

Знову запустив свою дробилку.
Паше 2600К на 4,6 ГГц під віртуальним Ubuntu 11.10.

Прийшло 6901 - дає 47-50 kPPD.
На 6903 очікую ~ 60 kPPD.
Вложения
F@H-Monitor.png
ronemun
Advanced Member

Сообщение

-Alexsandr- 7.500 WU :super: :super:

Добавлено через 2 часа 28 минут 52 секунды:
Впишіть у гуглі AWOS6238WKTCGGUWOF і побачите багато цікавого в плані ціни. Ніхто не знає, з чого б це так
ShaggY
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

афигеть.. 12 ядер за 700 рубасов.. я в шоке!! :laugh:
SergeyR
HWBOT OC Team
Откуда: Киев

Сообщение

ronemun
Нужно срочно заказывать в дешевле.нет по 72$.
Вобще они по 500$ стоят за бугром и сразу штук 10 заказать :-) , видно ошибка нолик забыли дописать в магазине
Alexsandr
Member

Сообщение

А я все домашнюю не запущу дробилку. Нужен БП на проверку, под нагрузкой система падает.
ronemun
Advanced Member

Сообщение

Якщо підозрюєш блок живлення (БЖ) - не нагружай якісь компоненти - відео, проц на меншу кількість потоків. Якщо б БЖ - то він при нагрузці мав би нагріватись серйозно (якщо в середині все нормально - конденсатори не вздуті, пилюки нема, вентилятор легко заводиться), а система має падати різко з перезавантаженням. Система падати може і через перегрів чіпсета - тоді вона частіше зависає насмерть - на екрані зображення не рухається, перезапуск відбувається не відразу, а після охолодження чіпа. Якщо перезавантажуться різко, це крім БЖ, може бути недостача живлення проца, якщо зависає з відключенням екрану - перегрів проца (але ручне перезавантаження відбувадеться відразу). Якщо падає з помилками DirectX чи прог, які супроводжують відеодрайвер (синій екран - його дані можна розшифрувати за допомогою BlueScreenView) - то відюха. Якщо сині екрани різні - то память глючить. Ну і т.д. ;)

Добавлено через 2 минуты 29 секунд:
Andrey235 1,500 WU :super:
Artistus
Digital Artist
Аватара пользователя
Откуда: West

Сообщение

В мого друга періодично комп ходив в ребут під час ігор і дуже швидко під час кранчу на 6950.
Виявилось, що його мейнстрімовий 500-Вт Чіфтек пропрацював в пасиві 1 місяць з неробочим вентилятором, який заклинив, і БЖ не здох!! :super:

При цьому всередині було ще купа порохів.
Заміна вентилятора усунула проблему.
ronemun
Advanced Member

Сообщение

в мене так 2 блока живлення закипіли (вижили, але вже не тримають того навантаження)
ronemun
Advanced Member

Сообщение

у 7 smp клієнті ідуть задачі 70хх на параметр client-type=advanced
Andrey235
Member
Откуда: Киев

Сообщение

ronemun:Andrey235 1,500 WU :super:
:beer:
Artistus
Digital Artist
Аватара пользователя
Откуда: West

Сообщение

ronemun
Дають більше очок, ніж 6903?
ShaggY
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Artistus
Нє! Але майже на рівні 6901, дивлячись від завдання. В мене було 29-32 кппд на 70хх а на 6901 30-33
Artistus
Digital Artist
Аватара пользователя
Откуда: West

Сообщение

Зловісна продкутивність... :gigi:
Вложения
66.66kPPD.png
ronemun
Advanced Member

Сообщение

-stan- 1.000 WU :super: :super:
colapc
Member
Аватара пользователя
Откуда: Мариуполь

Сообщение

Немного обновил профиль :) Я снова на Интеле :super:
Ответить