Интересный вопрос
Новости
Последние статьи и обзоры
Змагаймось в нашій команді Folding@Home!
-
oleg_qwerty
Member
- Откуда: Львів
SergeyR
Интересный вопрос
Что-то мне подсказывает, что это зависит от возможностей клиента, сможет ли он работать с настолько разнородными картами. Но увы, мне проверить не на чем 
Интересный вопрос
-
SergeyR
HWBOT OC Team
- Откуда: Киев
oleg_qwerty
Сегодня вечером уже сам проверю
Сегодня вечером уже сам проверю
-
ronemun
Advanced Member
-Alexsandr- 8.000.000

Добавлено через 3 минуты 2 секунды:
).
Це легко лікується:
1. патчем PhysX-mod. (важливо- драйвер має бути версії, сумісної з патчем, але патч відносно новий).
2. тре зайти в панель настройок нвідії (це можливо тільки тоді, коли основним, тобто робочим, монітором є той, що підключений до карти нвідії) і вибрати як пристрій для двіжка PhysX відеокарту нвідії, а не на просто процесор (по замовчуванню). Перевірити чи включена куда можна в GPU-z (вибравши карту нвідії). Після цього можна переключити основний монітор робочого стола на іншу відеокарту.
3. якщо відеокарт декілька, для запуску розрахунків на потрібній відеокарті тре вказати клієнту її номер. у 7 клієнті це вказується у настройках слота (очевидно, що gpu-слотів має бути стільки ж, скільки відеокарт рахують, по одному слоту на відеокарту, і в кожному слоті мають бути вказані свій номер відеокарти). Номер відеокарти можна взнати через GPU-z (відповідно до випадаючого списку внизу), але простіше самому, томущо віндовс номерує їх по своєму залежно від розміщення в слотах, тобто просто починай з 0 і т.д. Нові карти нвідіа отримують завдання на ядрі А15, а амд -А16 (ядро А16 підтримується тільки в клієнті 7 нових ревізій). Деколи вказувати номер гпу не треба, якщо він по замовчуванню співпадає з потрібною картою). Щоб вказати номер відеокарти у 6 клієнті (тобто тільки для нвідій) використовується параметр extraparms: у цю стрічку тре вписати -gpu 0 (і т.д.). Але 6-й клієнт розрахований тільки на 1 пристрій, тому якщо пристроїв тре більше, тоді тре створити додаткові папки з файлами конфігурації клієнта і запускати клієнти окремими ярликами, в яких в стрічці Робоча папка прописати свій окремий шлях до папок конфігурації.
_
Добавлено через 3 минуты 2 секунды:
УраааSergeyR:ronemun
Я вернулся, сегодня вот только прилетел, запустил жабодавилку.
звичайно, давно ж тут писали (і без всіляких Lucid, проблема тільки в драйверах нвідії)Подскажи видяшки амд и нвидия можно вместе на одной машине подружить 7970 и 580 ? Сам правда не знаю зачем такой винегрет сделал ...... но все же
це про Lucid, до фолдингу выдношення не маєЭта технология я так понял, что то похожее на SLI CrossFire
кожна карта окремо, тобто свій процес (слот) зі своєю версією (А15 для нвідії, А16 для амд). у фолдингу обэднання відеокарт не працює, навіть абсолютно ідентичних. Якщо відеокарта з двома чіпами - то запускається два клієнта (слота) окремоМне интересно как в фолдинге , запустится такой вариант на разных видяшках в одной системе ?
точніше, основна чи ні не грає ролі. Нвідіа-драйвер відключає Cuda якщо в системі є відеокарта іншого виробника, навіть якщо чужа карта не основна (жлобствоЯ знаю что можно еще запустить амд основная и нвидия как ускоритель PhysX.
Це легко лікується:
1. патчем PhysX-mod. (важливо- драйвер має бути версії, сумісної з патчем, але патч відносно новий).
2. тре зайти в панель настройок нвідії (це можливо тільки тоді, коли основним, тобто робочим, монітором є той, що підключений до карти нвідії) і вибрати як пристрій для двіжка PhysX відеокарту нвідії, а не на просто процесор (по замовчуванню). Перевірити чи включена куда можна в GPU-z (вибравши карту нвідії). Після цього можна переключити основний монітор робочого стола на іншу відеокарту.
3. якщо відеокарт декілька, для запуску розрахунків на потрібній відеокарті тре вказати клієнту її номер. у 7 клієнті це вказується у настройках слота (очевидно, що gpu-слотів має бути стільки ж, скільки відеокарт рахують, по одному слоту на відеокарту, і в кожному слоті мають бути вказані свій номер відеокарти). Номер відеокарти можна взнати через GPU-z (відповідно до випадаючого списку внизу), але простіше самому, томущо віндовс номерує їх по своєму залежно від розміщення в слотах, тобто просто починай з 0 і т.д. Нові карти нвідіа отримують завдання на ядрі А15, а амд -А16 (ядро А16 підтримується тільки в клієнті 7 нових ревізій). Деколи вказувати номер гпу не треба, якщо він по замовчуванню співпадає з потрібною картою). Щоб вказати номер відеокарти у 6 клієнті (тобто тільки для нвідій) використовується параметр extraparms: у цю стрічку тре вписати -gpu 0 (і т.д.). Але 6-й клієнт розрахований тільки на 1 пристрій, тому якщо пристроїв тре більше, тоді тре створити додаткові папки з файлами конфігурації клієнта і запускати клієнти окремими ярликами, в яких в стрічці Робоча папка прописати свій окремий шлях до папок конфігурації.
_
-
Шаженла
Member
- Откуда: Харьков
Привет друзья, карту забрал, всё работает, возвращаюсь к фолдингу.
Правда разгонный потенциал никакой, да и ещё температуры адские по сравнению до ремонта. Кажись GPU перепаивали....
Вопрос такой, это нормально что задача №8020 даёт теоретически 19к в сутки?
Правда разгонный потенциал никакой, да и ещё температуры адские по сравнению до ремонта. Кажись GPU перепаивали....
Вопрос такой, это нормально что задача №8020 даёт теоретически 19к в сутки?
-
ronemun
Advanced Member
норм. і жарить ця задача по адски, тому і температури такі
До речі в тебе промальовка екрану в 2Д при обрахунку цієї задачі не тормозить? (будь-ласка, вкажи версію віндовса (ХР чи 7) і точну версію клієнта)
Добавлено через 2 часа 19 минут 37 секунд:
di2di 16.500.000

До речі в тебе промальовка екрану в 2Д при обрахунку цієї задачі не тормозить? (будь-ласка, вкажи версію віндовса (ХР чи 7) і точну версію клієнта)
Добавлено через 2 часа 19 минут 37 секунд:
di2di 16.500.000
-
Шаженла
Member
- Откуда: Харьков
ronemun
windows 7 x64 ultimate, клиент 6.34. Не тормозит 2D, если только не запущен фейрфокс с аппаратный ускорением или любой другое подобное приложение.
windows 7 x64 ultimate, клиент 6.34. Не тормозит 2D, если только не запущен фейрфокс с аппаратный ускорением или любой другое подобное приложение.
-
Freddy Krueger
Member
ronemun 
-
Шаженла
Member
- Откуда: Харьков
На GPU пришла задача №7646, не нагружает больше 87%. Уже 5 раз удалял, не помогло. Что делать? 
-
Шаженла
Member
- Откуда: Харьков
Так никто не скажет как бороться с этой задачей? 
-
ronemun
Advanced Member
зміни значення типу клієнта
всього є 4 типи:
1. бета - пишеться в 6-му клієнті betateam, в 7 - beta
2. bigbeta
3. адвансед - пишеться в 6-му клієнті advmethods, в 7 - advanced
4. bigadv
цей параметр прописується в 6 клієнті в стрічку extra_parms, в 7 клієнті це окрема стрічка client-type
тобі необхідно виставити значення betateam
тобто впиши в стрічку extra_parms
extra_parms=-betateam
звичайно, якщо було вписане інше значення типу клієнта (advmethods, bigadv) то його тре стерти
інші параметри в цій стрічці не трогай
і ще бажано щоб параметр bigpackets (це окрема стрічка) не був big
я собі small вписав, тобто
bigpackets=small
всі ці зміни тре робити у файлі конфігурації при ВИКлюченому відеоклієнті. Також тре повністю стерти папку work і файл queue.dat,
всього є 4 типи:
1. бета - пишеться в 6-му клієнті betateam, в 7 - beta
2. bigbeta
3. адвансед - пишеться в 6-му клієнті advmethods, в 7 - advanced
4. bigadv
цей параметр прописується в 6 клієнті в стрічку extra_parms, в 7 клієнті це окрема стрічка client-type
тобі необхідно виставити значення betateam
тобто впиши в стрічку extra_parms
extra_parms=-betateam
звичайно, якщо було вписане інше значення типу клієнта (advmethods, bigadv) то його тре стерти
інші параметри в цій стрічці не трогай
і ще бажано щоб параметр bigpackets (це окрема стрічка) не був big
я собі small вписав, тобто
bigpackets=small
всі ці зміни тре робити у файлі конфігурації при ВИКлюченому відеоклієнті. Також тре повністю стерти папку work і файл queue.dat,
-
Шаженла
Member
- Откуда: Харьков
ronemun
Огромное спасибо
Сразу пришла №8008
А нет ли способа чтоб в основном шли только №8020?
О, 155 место
Огромное спасибо
Сразу пришла №8008
А нет ли способа чтоб в основном шли только №8020?
О, 155 место
-
ShaggY
Member
- Откуда: Киев
нормально идут 70ХХ ппд получается 31 тысяча))) получается что как 6091 ппд
а на некоторых вообще почти 37 кппд 
-
Freddy Krueger
Member
ronemun 14 000 000

-
ronemun
Advanced Member
SergeyR 29.000.000
-stan- 800.000
Добавлено через 6 минут 24 секунды:
тре підбирати параметри (але на час підбору раджу в файлі конфігурації свій ІД стерти, щоб не портити собі відношення 80%)Шаженла: А нет ли способа чтоб в основном шли только №8020?
але, на мою думку, навряд чи є параметри, на яких виключно 8020 чи інші задачі з високим ППД ідуть. Скорше всього тільки вперемішку, періодами, з такими як 8008
в мене на даних параметрах на 470 карту останні задачі, зафіксовані в журналі, ішли так: раніше йшли тільки 8008 - 9 шт, потім 5 шт 8020, зараз знову 8008, отже періоди великі.
Добавлено через 59 минут 14 секунд:
oleg_qwerty для твого сервака не погана пропозиція - два х6 проца по 125дол. (2000грн за 2 шт), частота 2,6, нові,
http://aukro.ua/cpu-amd-opteron-4180-os ... 15408.html" target="_blank
на х12@2,6ГГц дадуть потужність як 2600К@5ГГц, тобто в задачі 6903 ППД=85тис
-
-stan-
Member
- Откуда: Канатоп
О, уже 156-е место...Шаженла: О, 155 место
17 активных фолдеров
-
Freddy Krueger
Member
Завтра ночью стрельну 230к, так что не проблемаО, уже 156-е место...
-
ShaggY
Member
- Откуда: Киев
А что за задание 8101?
-
Freddy Krueger
Member
ShaggY
Попадалась на 24 потока, очень горькая, в дедлайн не укладывался
, пришлось пристрелить
Попадалась на 24 потока, очень горькая, в дедлайн не укладывался
-
SergeyR
HWBOT OC Team
- Откуда: Киев
ShaggY
Freddy Krueger
Что бы не ловить 8101 нужно прописать bigbeta вместо bigadv
Freddy Krueger
Что бы не ловить 8101 нужно прописать bigbeta вместо bigadv