Фотки системников сюда

Модификации любого компьютерного оборудования
Ответить
Автор
Сообщение
Spawny
Member
Аватара пользователя
Откуда: Грозный (Раньше Киев)

Сообщение

Интересно посмотреть, как у людей кейс выглядит


Требования к разещаемым фото:
1. Картинки в количестве более одной - под спойлер!
2. Картинки размером более 1000р в любом количестве - под спойлер (прикреплённых файлов тоже касается)!
3. Цитирование картинок - запрещено!
Уважайте себя и других, простыни многометровые прячьте. Посты с нарушением данного требования - удаляются без разбирательств, авторам будут раздаваться плюшки
4. Разрешено обсуждение а также конструктивная и обоснованная критика.
5. ЗАПРЕЩЕНЫ реплики без конкретики и/или в виде смайлов/прочее

Оффтоп - строго наказуем. Выбор железа - в профильных ветках
Последний раз редактировалось gehka3 17.09.2013 21:44, всего редактировалось 3 раза.
Patruletz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Рівне

Сообщение

oversteve: 27.06.2026 15:05ви ж самі Т1 згадали
я його додав бо він такий самий роздутий по ціні
oversteve: 27.06.2026 15:05100 баксів?
130 був на польському амазоні
oversteve: 27.06.2026 15:05взагалі то 20+ літрів
ага :laugh:
Изображение
oversteve
Member
Аватара пользователя
Откуда: Ukraine

Сообщение

Patruletz: 27.06.2026 15:43
oversteve: 27.06.2026 15:05ви ж самі Т1 згадали
я його додав бо він такий самий роздутий по ціні
210 баксів з 5 райзером, давайте альтернативу
Patruletz: 27.06.2026 15:43
oversteve: 27.06.2026 15:05100 баксів?
130 був на польському амазоні
по акції може в якийсь момент і був, зараз взагалі нема, у німців наприклад 211 ойро
https://www.amazon.de/-/en/Cooler-Maste ... r=8-1&th=1
Patruletz: 27.06.2026 15:43
oversteve: 27.06.2026 15:05взагалі то 20+ літрів
ага :laugh:
Изображение
ага :gigi:
Изображение
Patruletz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Рівне

Сообщение

oversteve: 27.06.2026 16:16210 баксів з 5 райзером
спочатку кидаєм посилання на m2 grater котрий коштує 235 баксів, а потім даєм ціну самого дешевого варіанту?
а ще можна погратись у доставку та митницю для європи, а то ж Melki не в Україні зараз, та отримати реальну ціну близько 400 баксів, якось так :shuffle:
oversteve: 27.06.2026 16:16давайте альтернативу
Acat Abox one
Acat X2
oversteve
Member
Аватара пользователя
Откуда: Ukraine

Сообщение

Patruletz: 27.06.2026 16:57
oversteve: 27.06.2026 16:16210 баксів з 5 райзером
спочатку кидаєм посилання на m2 grater котрий коштує 235 баксів, а потім даєм ціну самого дешевого варіанту?
а ще можна погратись у доставку та митницю для європи, а то ж Melki не в Україні зараз, та отримати реальну ціну близько 400 баксів, якось так :shuffle:
210 то ціна т1
я кидав посилання на той, який був на редіті в збірці, грейтер від раунд відрізняється тільки мордою, так що можна спокійно самий дешевий раунд взяти :dontknow:
митниця і доставка то окреме питання, по Європі можна купу "вживаних" нових М2 знайти в районі 200 євро
Patruletz: 27.06.2026 16:57
oversteve: 27.06.2026 16:16давайте альтернативу
Acat Abox one
Acat X2
це типу альтернативи т1? :think:
X2 коштує +- як м2, але його зараз не купиш взагалі, та й матх і дуже великі відяхи туди не лізуть
Абокс коштує 150-200 баксів без райзера і без доставок, та й матх туди не лізе
так собі альтернативи :dontknow:
Patruletz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Рівне

Сообщение

oversteve: 27.06.2026 17:36я кидав посилання на той, який був на редіті в збірці
було написано просто m2 і посилання, що не так?
oversteve: 27.06.2026 17:36по Європі можна купу "вживаних" нових М2 знайти в районі 200 євро
ну тоді й 200 можна знайти набагато дешевше :laugh:
oversteve: 27.06.2026 17:36так собі альтернативи
альтернатив є валом на ринку, якщо ви вперто захищаєте оце матх/ітх в маленькому літражу то що вам не напиши то буде все не так і все не то.
oversteve
Member
Аватара пользователя
Откуда: Ukraine

Сообщение

Patruletz: 27.06.2026 18:07
oversteve: 27.06.2026 17:36я кидав посилання на той, який був на редіті в збірці
було написано просто m2 і посилання, що не так?
ок, уточнюю для тих, хто на бронепотягу - треба м2 раунд, який дешевше, сподіваюсь так норм? :rolleyes:
Patruletz: 27.06.2026 18:07
oversteve: 27.06.2026 17:36по Європі можна купу "вживаних" нових М2 знайти в районі 200 євро
ну тоді й 200 можна знайти набагато дешевше :laugh:
ок, відкидаєм вживане, берем чорний м2 за 165 баксів, 40 баксів доставка, ще 32 мито (але там також можна менше задекларувати) і отримаємо 237 баксів за CNC корпус, якщо треба, то берем ще райзер за 50 баксів
ваша альтернатива - СМ за 240 баксів (211 євро), більшого розміру, і з простіших матеріалів і з меншою кількітю опцій стосовно того, що і як туди можна попхати
Patruletz: 27.06.2026 18:07
альтернатив є валом на ринку, якщо ви вперто захищаєте оце матх/ітх в маленькому літражу то що вам не напиши то буде все не так і все не то.
так якщо валом, то давайте приклади, але щось вас вистачило тільки на нр200, та 2х акати, які як мінімум не дешевше і так само важко дістати :dontknow:
і навіть ні одної альтернативи "переоціненому" т1 :gigi:
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Не погоджусь на рахунок т1, це дуже продумана коробка із великою кількістю нюансів про які не думаєш доки воно не потрібне. Крутий корпус, але не по тій ціні яку за нього хочуть, імхо.
oversteve: 27.06.2026 18:21і навіть ні одної альтернативи "переоціненому" т1
jimu d+ (ще дорожчий), jonsbo t9 (більший), fractal terra (така ж ціна при гіршій якості та відсутності всіх тих опцій які має т1), cooj sf3 (здається, трохи гірша підтримка по вмістимому залізу, але це напевно найкраща альтернатива на даний момент, при тмоу що значно дешевша), всі варіації ghost s1 (особливо із тих, що мають місце під пропелери на видув чи вдув), thor zone nanoq (дорожчий, але й якісніший). З дешевих всякі шайні снейки, але якісно це не те саме навіть близько. Якщо візуальна складова та ціна не є проблемою - то я б вибрав т1 (але мені він візуально ну так собі).
Але я погоджусь, що з дійсно альтернатив у т1 тільки cooj :)
Patruletz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Рівне

Сообщение

oversteve: 27.06.2026 18:21більшого розміру, і з простіших матеріалів і з меншою кількітю опцій стосовно того
і де ж стоїть ваш преміальний корпус під столом де ви ним любуєтесь як і чели котрі купують акваріуми та пхають його туда ж?
oversteve: 27.06.2026 18:21так якщо валом, то давайте приклади
що би знову прочитати що в нього немає опції, де пхається більша материнка і нахухри мені то робити?
daesz: 27.06.2026 18:44Крута коробка, але не по тій ціні яку за неї хочуть, імхо.
да там і окрім ціни на коробки є до чого примахатись, чогось не вистачило то докупи і ціни приємні :gigi:
oversteve
Member
Аватара пользователя
Откуда: Ukraine

Сообщение

daesz
та то ясно, що усіляких сендвічів є багато, мова була про якийсь такий зі схожими спеками і можливостями, через який можна було б з чистою совістю сказати, що Т1 переоцінений і щоб б він при цьому був ще й відчутно дешевше :dontknow: з цього всього списку хіба що кудж сф3/сф5 на це тягне

шайні снейк до речі непогані по якості корпуси робить, але всі крім вертикальних виглядають як униле г*, особливо через ту ручку, ну і є певні питання по зручності збірки, бо не всі панелі знімаються
Patruletz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Рівне

Сообщение

daesz: 27.06.2026 18:52всі варіації ghost s1
щось подібне було acat x1s ... добре що на нього був клієнт котрий чекав :laugh:
Melki
Member
Откуда: Мелитополь (Украина)

Сообщение

то не то, не сендвич

Отправлено спустя 1 минуту 29 секунд:
oversteve: 27.06.2026 13:56ncase m2 - як раз астрал і 280 впритик
чуть не купил его, а потом подумал что я лучше сєкономлю деньги с того Астрала и корпуса к нему в пользу ССД

Отправлено спустя 1 минуту 49 секунд:
Patruletz: 27.06.2026 14:51nr200p v3 поганий
шо по литрам?
oversteve
Member
Аватара пользователя
Откуда: Ukraine

Сообщение

Patruletz: 27.06.2026 19:06
oversteve: 27.06.2026 18:21більшого розміру, і з простіших матеріалів і з меншою кількітю опцій стосовно того
і де ж стоїть ваш преміальний корпус під столом де ви ним любуєтесь як і чели котрі купують акваріуми та пхають його туда ж?
viewtopic.php?p=4141481#p4141481
але багато людей дійсно тримають його і схожі корпуси на столі, бо він і відносно небагато місця займає, і виглядає гарно без ілюмінації :dontknow:
Patruletz: 27.06.2026 19:06
oversteve: 27.06.2026 18:21так якщо валом, то давайте приклади
що би знову прочитати що в нього немає опції, де пхається більша материнка і нахухри мені то робити?
так якщо тих опцій немає, то яким боком це повноцінна альтернатива? :think:
Melki
Member
Откуда: Мелитополь (Украина)

Сообщение

daesz: 27.06.2026 18:52 мені він візуально ну так собі
он визуально просто :puke: (но это сугубо моё мнение)

Отправлено спустя 3 минуты 22 секунды:
из темы фоток корпусов сделали тему выбора Mini-ITX корпуса :shuffle:
Patruletz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Рівне

Сообщение

oversteve: 27.06.2026 19:14так якщо тих опцій немає, то яким боком це повноцінна альтернатива?
це не означає що комусь це треба.
спочатку запихнути дорогу matx мамку в itx кейс, а через 2 місяці зрозуміти що хочеться кейс поменше і продавай стару мамку, купуй нову ... це з серії навіщо зайцю 5 нога.
Melki
Member
Откуда: Мелитополь (Украина)

Сообщение

Ortyomko
по поводу моей цитаты
Melki: 17.06.2026 21:46а мне всего-то надо бы, чтобы вот всё как у А4Н2О, только вода 280мм - тогда бы и Астрал идеально влез и плотненько всё
размеры А4Н2О: 140х244х326 - 11 литров
в моих мечтах: 160х244х362 - 14 литров
это 280 вода не толстая и Астрал, а если взять потолще воду предусмотреть или вентиляторы типа Т30 то накинь с запасом 10мм - 14.7 литров

как бы кому не хотелось - меньше не будет при прочих равных
daesz
Member
Аватара пользователя

Сообщение

oversteve: 27.06.2026 19:08з цього всього списку хіба що кудж сф3/сф5 на це тягне
Ну я ніби це й сказав
daesz: 27.06.2026 18:52Але я погоджусь, що з дійсно альтернатив у т1 тільки cooj
oversteve
Member
Аватара пользователя
Откуда: Ukraine

Сообщение

Patruletz
а так доведеться ще й кейс додатково продавати :D
а тут є опції - можна попхати матх з досить великою відяхою і 240 водою/повітрям або ітх з дуже великою відяхою і 280 водою :teacher:

так й навіть без опцій під початкові вимоги 280аіо та астрал в схожих габаритах ви нічого крім нр200 в3 не запропонували, при тому що він відчутно дешевше по матеріалах, не сильно дешевше по ціні та десь на чверть габаритніший, а писали, що варіантів достатньо

те саме т1 - під 240 сро та 300+мм відяху, в районі 10 літрів і відчутно дешевше - взагалі ніяких прикладів від вас :dontknow:

Відправлено через 6 хвилин 13 секунд:
Melki: 27.06.2026 19:25 он визуально просто :puke: (но это сугубо моё мнение)
спойлер
Изображение
Изображение
якщо на обидва подивитись, то чесно кажучи
спойлер
:gigi:
Изображение
Melki
Member
Откуда: Мелитополь (Украина)

Сообщение

oversteve: 27.06.2026 20:05якщо на обидва подивитись
ничего не поменялось, А4Н2О идеален B-) :super:
Patruletz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Рівне

Сообщение

oversteve: 27.06.2026 20:05а тут є опції - можна попхати матх з досить великою відяхою і 240 водою/повітрям або ітх з дуже великою відяхою і 280 водою
і кому така універсальність треба? бо що не дививсь на ютубі то пхають ітх мамку, воду 240/280 чи якісь повітряні башти.
Це як з тим же t1 всюди одне і те саме, повітря з двома т30 на верху чи вода на якій один 25мм і один слім.
Melki
Member
Откуда: Мелитополь (Украина)

Сообщение

https://meshless.design/products/md280-x

15 литров
362х78х163 видеокарта (Астрал)
280 АИО
ЧПУ :super: oversteve 4 осевое (сколько осей там у N1, N2, N3, T1)
6-bay NAS Kit - 6 HDD вместо видеокарты для создания NAS
уникальный вентилятор, который уже не как на печке жигулей, а как на всех других машинах
всего 550 долларов и уже всё продано
Ответить