Выбор звуковой карты

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Ответить
Автор
Сообщение
leshk
Junior
Откуда: Киев

Сообщение

В этой теме выбираем звуковые карты

Пофилософствовать на тему звука можно там

Флуд наказуем и преследуется по всей строгости правил
Последний раз редактировалось gehka3 02.06.2015 19:00, всего редактировалось 2 раза.
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Z440_User
Ти можеш зробити як я зробив?

Відправлено через 1 хвилину 41 секунду:
Z440_User
Ні. Виконай заміри. Як я робив на ARTI

Відправлено через 1 хвилину 30 секунд:
Я нічого не можу сказати поки не побачу графіка роботи тонкомпенсації.
Z440_User
Member
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

QFlash: 25.06.2026 21:24 Z440_User
Ти можеш зробити як я зробив?

Відправлено через 1 хвилину 41 секунду:
Z440_User
Ні. Виконай заміри. Як я робив на ARTI
Нашо воно мені треба?
Оно краще музику послухай:
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

На-х мені сервіс мануалів. Там пишуть х/з
Покажи графік.........................

Відправлено через 49 секунд:
Z440_User
Якщо хочеш знати більше зроби заміри.
Ти не у-бок і шариш. Цікаво - зроби заміри.
Якщо є питання - запитуй.
Трохи критично - а шо. Мене голова болит. :eek:
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

QFlash: 25.06.2026 21:30Покажи графік.........................
спойлер
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Я покажу Вам наступні графіки коли приїдуть мікрохи.
По дискретних системах - я мастив.
Поки гасіть полички
Z440_User
Member
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

QFlash: 25.06.2026 21:30 Якщо хочеш знати більше зроби заміри.
Не хочу, мене все влаштовує, я насолоджуюся музикою.
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Z440_User: 25.06.2026 23:14Не хочу, мене все влаштовує, я насолоджуюся музикою.
Сильно.
Якось прослідковується, що крім мене, на цьому форумі ніхто не проводив замірів. Цікаво?
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

QFlash: 25.06.2026 23:24Якось прослідковується, що крім мене, на цьому форумі ніхто не проводив замірів. Цікаво?
https://zvukaudio.com/

Відправлено через 2 хвилини 31 секунду:
спойлер
В Украине есть несколько активных профильных сообществ для радиолюбителей, разработчиков и энтузиастов аудиотехники, где можно обсудить схемы, ремонт или создание усилителей.

Главные специализированные площадки:

AudioGarret: Крупнейший украинский форум, где детально обсуждаются акустика, ламповая схемотехника, компоненты, а также есть отдельный раздел услуг и продаж для самостоятельной сборки (DIY).

Hi-Fi Forum: Популярная площадка для обсуждения Hi-Fi и Hi-End компонентов, авторских работ и ремонта аудиотехники.

Radiohobby Forum: Форум, где в числе прочих тем (связанных с разработками и измерениями) обсуждаются вопросы конструирования современной аудиотехники.
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Трохи каталізатора.
Якщо мала гучність - то чути як Бас котиться по підлозі.
То всьо дєло в Ромашці-какашці.
Сам бас - як ричаща вібрація. Саме воно.
Во кусок лайна - а вже хтів його викинути.

Кусок кота залізло під ліжко замість баса :lol:
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Це повинно було трапитися, дно пробито, випадково у ленту залетіло :D :D :D :D
Ты не отличишь кабель от вешалки

QFlash: 25.06.2026 23:54Кусок кота залізло під ліжко замість баса
Таргани збігли к сусідам? Мухи кхекают на підвіконні? Це дуже важливі для нас деталі
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Radio Bay: 26.06.2026 05:38Таргани збігли к сусідам? Мухи кхекают на підвіконні? Це дуже важливі для нас деталі
:laugh:
В дискретних варіантах Там залежить від виконання схеми, типів ОУ, підбором компонентів.
В Multisim система не будує кривої АЧХ. Але потенціометри з тонкомпесацією..... (гемор)/
Кінцевий poweramp має бути нормальним, на сьогодні всі кінцеві підсилювачі на високому рівні.
В цілому систему "preamp - poweramp" можна розглядати як ВЕЛИКА звукова карта.
Питання до Radio Bay є звукові з тонкомпенсованим регулятором? Вони ж уміють на навушники. Але не таке як у Rачка - солідне щось.

Відправлено через 48 хвилин 11 секунд:
Z440_User: 25.06.2026 21:13Я тобі декілька сторінок назад давав service manual від двох своїх оптонік. Від топової та предтопової. Там були і графіки, і схеми, і опис.
То не то. Там не приведені графіки частотної компенсації.
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

QFlash: 26.06.2026 06:39Питання до Radio Bay є звукові з тонкомпенсованим регулятором?
В мене у Schiit Lyr3 стоїть дуже популярний звічайний немоторізований ALPS RK27
Фотки тут
QFlash: 26.06.2026 06:39В цілому систему "preamp - poweramp" можна розглядати як ВЕЛИКА звукова карта
Сам міркуй, у чому тут дурня
QFlash: 26.06.2026 06:39Але потенціометри з тонкомпесацією..... (гемор)
Не чув про такі, там таке кільце або резюки, то ти щось опять вигадав. Вчи матчастину

https://www.audiophonics.fr/en/potentio ... c-260.html
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Radio Bay: 26.06.2026 07:42Не чув про такі, там таке кільце або резюки, то ти щось опять вигадав. Вчи матчастину
Виводи окремо ідуть на тонкорекцію. Проблема що тонкорекція може криво працювати.
Radio Bay: 26.06.2026 07:42Сам міркуй, у чому тут дурня
Розглядати для спрощення малось на увазі.
Radio Bay: 26.06.2026 07:42 В мене у Schiit Lyr3 стоїть дуже популярний звічайний немоторізований ALPS RK27
От його протестуй в Arta - там не треба ніякого дільника.
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

QFlash: 26.06.2026 08:07От його протестуй в Arta - там не треба ніякого дільника
Пффффффффффффф, мені, що робити більше нічого? )))))))))

Відправлено через 21 хвилину 54 секунди:
Schiit Modi 3 - гарний лот

Відправлено через 7 хвилин 57 секунд:
QFlash
Он тобі на заміну рачки вище

Відправлено через 5 хвилин 42 секунди:
И колонки https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/akus ... derIndex=0
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Radio Bay: 26.06.2026 08:41Он тобі на заміну рачки вище
Нашо мені то лайно? Ти не зрозумів - я ставлю Rачка в положення "0" - шо прийшло то вийшло - а в preamp тонкомпенсація - тоді співає.
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

QFlash: 26.06.2026 08:47я ставлю Rачка в положення "0" - шо прийшло то вийшло - а в preamp тонкомпенсація - тоді співає
Тобто, чим відрізняється звук з цапа та лайновстрійки ти взагалі не розумієш. Тема закрита
QFlash: 26.06.2026 08:47шо прийшло то вийшло
:lol:
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Radio Bay: 26.06.2026 08:55Тобто, чим відрізняється звук з цапа та лайновстрійки ти взагалі не розумієш. Тема закрита
Ти так і не зрозумів. Rачок працює в "0" а всю решту роботу виконує інтегральник.
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

QFlash: 26.06.2026 08:58Rачок працює в "0" а всю решту роботу виконує інтегральник
Це ти взагалі не розумієш, як працює аудіо. Встрійка, грубо кажучи, не грає половину звуків :)
Решту виконує інтегралник, капець :D
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Питання. Чому не прибирать полички в силовому poweamp?

Відправлено через 1 годину 8 хвилин 40 секунд:
Інформації достатньо. Я відкрив двері.
Так шо якось так.
Кому треба проведіть аналіз - питання відпаде одразу.
Ладно гоню.....
vdemeshko
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

feson: 25.06.2026 09:45И да уровни выходные громкости при сравнении девайсов нужно выравнивать
да да именно осцилографом - такой инструмент, который у каждого под рукой :lol: вечер ауительных историй у костра... то есть банальным тестовым тоном 1кГц с мультиметром никак нельзя нельзя сделать output level matching ? think about it(c) meme лови фофан в обратку :gigi:
Ответить