Може, в гру б зіграли, а не тільки скріни?
Отправлено спустя 1 минуту 40 секунд:
В катсценах, наприклад.Геральт: ↑ 25.06.2026 17:18А де там обличчя видно? На голограмах чи що? А на ландшафт я б глянув. Можна сюди залити: https://fex.net. Бо ютуб ще додатково паскудить картинкуAlexWest: ↑ 25.06.2026 17:17 Я, покрутивши налаштування, отримав в DS 2 найкращу деталізацію рельєфу і найкращі обличчя в іграх загалом.
дуже крута картинка.... об'єктино це дуже гарно і смачно! Я думаю це не живий скрін з гри!

