Встановив на Win10, політ нормальний.
- Сток 26.6.1


По одному не котується. Треба середнє значення з вибірки 10+Геральт: ↑ 25.06.2026 11:32 Пропоную обговорити AMD пропонує завантажити Hotfix-драйвер Adrenalin 26.6.3
Встановив на Win10, політ нормальний.
- Сток 26.6.1
Вы не понимаете! Это — другоеkairo: ↑ 25.06.2026 12:07 Пригадав жарти про зелені драйвери))
- спойлер
- Screenshot 2026-06-25 120638.png
Проблема давно вже не в драйверах амд,а проблема в фанатах якi бiгають по iнтернету i виправдовують вiдвертно поганi продукти,тому що у амд проблеми не тiльки з драйверами, а ще з Path tracing,Ray Reconstruction,апскейлером,рядом професiйних програм та цiнами на продукцiюkairo: ↑ 25.06.2026 12:07 Пригадав жарти про зелені драйвери))
- спойлер
- Screenshot 2026-06-25 120638.png
это первая проблема с драйвером АМД за последние лет пять, что ли. Зеленые набыдлокодили барахла сильно больше в последние пару летbyaka: ↑ 25.06.2026 13:00Проблема давно вже не в драйверах амд,а проблема в фанатах якi бiгають по iнтернету i виправдовують вiдвертно поганi продукти,тому що у амд проблеми не тiльки з драйверами, а ще з Path tracing,Ray Reconstruction,апскейлером,рядом професiйних програм та цiнами на продукцiюkairo: ↑ 25.06.2026 12:07 Пригадав жарти про зелені драйвери))
- спойлер
- Screenshot 2026-06-25 120638.png
![]()
Чув, що курсор досі треба фарбувати, чи то інше?))Bukakanga: ↑ 25.06.2026 13:51 это первая проблема с драйвером АМД за последние лет пять, что ли.
Пан, мабуть, жартує?byaka: ↑ 25.06.2026 13:00Проблема давно вже не в драйверах амд,а проблема в фанатах якi бiгають по iнтернету i виправдовують вiдвертно поганi продукти,тому що у амд проблеми не тiльки з драйверами, а ще з Path tracing,Ray Reconstruction,апскейлером,рядом професiйних програм та цiнами на продукцiю
Про якi 4090 и 5090 ви говорите?Я ще на rtx4060ti 2 роки назад грав в кiберпанк 50-60фпс з path tracing просто потрiбно було увiмкнути DLSS А зара RX9070XT з FSR пропонує схожу продуктивнiсть i коштує в 2 рази бiльшеBukakanga: ↑ 25.06.2026 13:51это первая проблема с драйвером АМД за последние лет пять, что ли. Зеленые набыдлокодили барахла сильно больше в последние пару летbyaka: ↑ 25.06.2026 13:00
Проблема давно вже не в драйверах амд,а проблема в фанатах якi бiгають по iнтернету i виправдовують вiдвертно поганi продукти,тому що у амд проблеми не тiльки з драйверами, а ще з Path tracing,Ray Reconstruction,апскейлером,рядом професiйних програм та цiнами на продукцiю![]()
Трассировка пути всерьез работает только на 4090 и 5090, для всех остальных карт она нерелевантна
Все чудово,в кiберпанк 70-80фпсtaras_cs: ↑ 25.06.2026 14:05Як там справи з "Path tracing, Ray Reconstruction" на RTX 5060? Чи може це "вiдвертно поганий продукт"?byaka: ↑ 25.06.2026 13:00Проблема давно вже не в драйверах амд,а проблема в фанатах якi бiгають по iнтернету i виправдовують вiдвертно поганi продукти,тому що у амд проблеми не тiльки з драйверами, а ще з Path tracing,Ray Reconstruction,апскейлером,рядом професiйних програм та цiнами на продукцiю![]()
Із генератором? Важко напряму порівняти за відосами (часу шкода).byaka: ↑ 25.06.2026 14:17Все чудово,в кiберпанк 70-80фпс
А ви хотiли щоб початкова вiдеокарта в лiнiйцi тягнула Path Tracing без генератора?taras_cs: ↑ 25.06.2026 14:42Із генератором? Важко напряму порівняти за відосами (часу шкода).byaka: ↑ 25.06.2026 14:17Все чудово,в кiберпанк 70-80фпсТак, можна вважати, що так само, а в Вуконзі АМД програє.
- спойлер
Крім ігор з Path Tracing, є інші, в яких ціна 9070 XT виправдана. Плюс, динаміка доволі непогана - виходять нові версії генератору та FSR, кращі за попередні, нові покоління карт, нарешті, покладаються на ШІ ядра (які були ще в 7000, але хто зна, де використовувалися).
Безумовно, Nvidia зараз флагман, вона встановлює напрямок розвитку галузі, а АМД наздоганяє
Ніт, я хочу порівнювати карти або з генератором або без. Щоб не плутатисьbyaka: ↑ 25.06.2026 14:51А ви хотiли щоб початкова вiдеокарта в лiнiйцi тягнула Path Tracing без генератора?
Я вам скажу що на фср баланс кадрова частота rx9070xt судячи з вашого вiдео просідає нижче 60фпс,rtx5060 теж без генератора не будет тримати 60фпс але це вiдеокарта звосiм iншого цiного сегментаtaras_cs: ↑ 25.06.2026 14:56Ніт, я хочу порівнювати карти або з генератором або без. Щоб не плутатисьbyaka: ↑ 25.06.2026 14:51А ви хотiли щоб початкова вiдеокарта в лiнiйцi тягнула Path Tracing без генератора?
Так, якщо забути про інші режими (без Path Tracing) та інши ігри взагаліbyaka: ↑ 25.06.2026 15:04Я вам скажу що на фср баланс кадрова частота rx9070xt судячи з вашого вiдео просідає нижче 60фпс,rtx5060 теж без генератора не будет тримати 60фпс але це вiдеокарта звосiм iншого цiного сегмента