вибач, але в С2 тіні та відблиски дуже низької якості які постійно відволікають
Новости
Последние статьи и обзоры
Розробники знизили системні вимоги рольової гри The Blood of Dawnwalker
-
S0N1C
Member
- Откуда: Dnipro
D_ad
вибач, але в С2 тіні та відблиски дуже низької якості які постійно відволікають
вибач, але в С2 тіні та відблиски дуже низької якості які постійно відволікають
-
Soulwatcher
Member
Если она будет не шибко динамичной (как ведьмак 3), то и 40фпс на высоких будет норм. Да и разрабы всегда перестраховываются.
Если помните, ведьмак 3 требовал минимум 660, а это давало на смешанных настройках 35-45фпс. Стоило "лес" чуть подрубить ну или подвырезать, так сразу становилось легче. А в этой игре, скорей всего, все действия будут в городах.
Если помните, ведьмак 3 требовал минимум 660, а это давало на смешанных настройках 35-45фпс. Стоило "лес" чуть подрубить ну или подвырезать, так сразу становилось легче. А в этой игре, скорей всего, все действия будут в городах.
-
Геральт
Member
- Откуда: з Рівії
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
Було б краще, якщо з коробки він би пропонував простішу картинку, яка б літала на 1060, а графічні навороти треба було додавати зусиллями.D_ad: ↑ 24.06.2026 10:42Що зараз краще за UE5?
І під "краще" мається на увазі: доступність, поширеність, підтримка від розробника, кількість людей яких можна найняти для роботи із софтом...
Бляха, на UE5 у вас доступний буквально path tracing на rtx 1060! Люди... от ви настільки із тих, кому якщо навіть на Кремлі приб'ють Тризуб, ви скажете: "КРИВО!"..?
А так ПТ фактично є, але працює як лайно, у більшості випадків.
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
І без ПТ доволі часто працює так собі.
-
MessiaH
Member
Даже замена проца на 9950x3d2 не помоглаdead_rat: ↑ 24.06.2026 10:04Дивно, я думав на твоєму компі уе5 має норм працювати
-
1234waltz
Member
Системки привели до адекватніших. Подивимось наскільки вони правдиві на релізі)
-
MessiaH
Member
А всратая и корявая линия фреймтайма не смущает? Я когда её такой вижу меня воротить начинаетEaranak: ↑ 24.06.2026 10:13Gothic 1 Remake (фризы только после квик-лоада, или когда летаешь на Гарпии, ставил на RAMDisk).
Сага про наркошу 2 работает без статерров, но с низким ФПС и корявой линией фреймтайма даже на 5090 в 4к, приседая ниже 60 ФПС.Earanak: ↑ 24.06.2026 10:13Senua Saga Hellblade II (легкое наполнение сцен)
RoboCop Rogue City (достаточно камерная-коридорная игра)
Lords of the Fallen (спустя тысячу патчей)
В Сробокопе линия фреймтайма тоже вся была у меня корявая.
Лорд павших как-то более менее, но и графона особо там нет
-
MessiaH
Member
Уе4 также всрат как и уе5. Статеррит и на ссд, и даже после замены проца на 9950x3d2Shaolin_Style: ↑ 24.06.2026 10:24Хватит устанавливать игры на грампластинки, возможно тогда и статтерить перестанет.
-
D_ad
Member
Реальність: 60+ кадрів на 1060 із FSR Q із 2х генератором кадрів на відеокарті 2016 року.waryag: ↑ 24.06.2026 11:39Було б краще, якщо з коробки він би пропонував простішу картинку, яка б літала на 1060, а графічні навороти треба було додавати зусиллями.D_ad: ↑ 24.06.2026 10:42Що зараз краще за UE5?
І під "краще" мається на увазі: доступність, поширеність, підтримка від розробника, кількість людей яких можна найняти для роботи із софтом...
Бляха, на UE5 у вас доступний буквально path tracing на rtx 1060! Люди... от ви настільки із тих, кому якщо навіть на Кремлі приб'ють Тризуб, ви скажете: "КРИВО!"..?
А так ПТ фактично є, але працює як лайно, у більшості випадків.
*2016-й був 10 років тому.
А тепер поверніться у 16-й рік, візьміть карту 2006 року випуску та спробуйте на ній позапускати ігри 2016-го року випуску.
PS У 2006-му році вийшла GeForce 8800 GTX із MSRP 600+ євро.
Кажу ж, вам і Тризуб на Кремлі буде "криво прибитий".
Последний раз редактировалось D_ad 24.06.2026 12:07, всего редактировалось 2 раза.
-
Earanak
Member
- Откуда: Украина
Наиграл 80 часов пройдя игру с 100-110FPS родными разогнанными через фреймген до 160-165FPS.MessiaH: ↑ 24.06.2026 11:48А всратая и корявая линия фреймтайма не смущает?
Вообще пофиг че там на той линии, игра работала плавно и отзывчиво.
Я не из шизикиков которые играют в ровную линию фреймтайма, я из других шизиков
-
Vladys77
Member
Прийдеться мабуть грати. Головне щоб в Game Pass була.
-
Vladys77
Member
Всі питання до розробників ігор, які не вміють працювати з UE 5.MessiaH: ↑ 24.06.2026 09:57Самый убогий, самый всратый, самый я не побоюсь этого слова пи...кий игровой движок, на котором выходит всё неоптимизированное с чаще всего посредственной картинкой, так ещё и статеррит как последняя мразотаEaranak: ↑ 24.06.2026 09:48Богоподобный ультимативный лучший во всех смыслах Unrel Engine 5
-
Vladys77
Member
Мене Alters так вибісила своїм розгалуженим вибором, якій не дає тобі вибору і якщо ти комусь щось не те сказав, то хоч що роби далі, ти вже програвpowerpizza: ↑ 24.06.2026 10:38 Пока из ue5 самая нормально сделаная игра это Alters,жду dlc выйдет 13 июля на 20 часов
-
Shaolin_Style
Member
- Откуда: Wakanda
извини но не согласен. Как минимум есть хорошо оптимизированные Insurgency 2, Bloodhunt, Kena, Ghosts of tabor, Into the radius, Hellblade, Gears 4-5, SW Fallen Order, Dead Island 2. Это так на вскидку что я вспомнил, уверен что их гораздо больше.MessiaH: ↑ 24.06.2026 11:50Уе4 также всрат как и уе5. Статеррит и на ссд, и даже после замены проца на 9950x3d2Shaolin_Style: ↑ 24.06.2026 10:24Хватит устанавливать игры на грампластинки, возможно тогда и статтерить перестанет.
-
kairo
Member
- Откуда: Україна
Fallen Order ще норм, а от Survivor, це апогей UE-слопу.Shaolin_Style: ↑ 24.06.2026 12:27Как минимум есть хорошо оптимизированные... SW Fallen Order
-
Shaolin_Style
Member
- Откуда: Wakanda
вторая часть, она на УЕ5 - да, абсолютный провал оптимизации.kairo: ↑ 24.06.2026 12:42Fallen Order ще норм, а от Survivor, це апогей UE-слопу.Shaolin_Style: ↑ 24.06.2026 12:27Как минимум есть хорошо оптимизированные... SW Fallen Order
-
powerpizza
Member
Ну не знаю,каждому свое,но длс обещает быть потужной ,трейлер и описание прям ничо так,удивило то,что небольшая студия сделала красивую игру,на уринаенжин и в ней статтеров нету,от слова вобщеVladys77: ↑ 24.06.2026 12:26Мене Alters так вибісила своїм розгалуженим вибором, якій не дає тобі вибору і якщо ти комусь щось не те сказав, то хоч що роби далі, ти вже програвpowerpizza: ↑ 24.06.2026 10:38 Пока из ue5 самая нормально сделаная игра это Alters,жду dlc выйдет 13 июля на 20 часов.
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
Якщо ми заговорили про реальність, то це будуть базові 720р із затримками як при 30 фпс, з просадками.D_ad: ↑ 24.06.2026 12:03Реальність: 60+ кадрів на 1060 із FSR Q із 2х генератором кадрів на відеокарті 2016 року.
*2016-й був 10 років тому.
Якість ФСР2 - сумнівна.
Прогрес сповільнився. Між 2006 і 2016 по графіці прірва. Об'єм відеопам'яті збільшився до 10 разів.D_ad: ↑ 24.06.2026 12:03А тепер поверніться у 16-й рік, візьміть карту 2006 року випуску та спробуйте на ній позапускати ігри 2016-го року випуску.
PS У 2006-му році вийшла GeForce 8800 GTX із MSRP 600+ євро.
Якщо порівняємо сучасні УЕ5 ігри і ААА 15-16 років (відьмака 3, наприклад) - стало краще, але не принципово. Та й не завжди стало краще... А пам'яті - рази в два-три, а то й менше.
-
MessiaH
Member
Kena и Гирсы куда ни шло, а dead island 2 тот ещё статтерфестShaolin_Style: ↑ 24.06.2026 12:27Как минимум есть хорошо оптимизированные Insurgency 2, Bloodhunt, Kena, Ghosts of tabor, Into the radius, Hellblade, Gears 4-5, SW Fallen Order, Dead Island 2.
Отправлено спустя 2 минуты 23 секунды:
Вторая часть тоже на ue4. И да, по оптимизации игра весьма всратаShaolin_Style: ↑ 24.06.2026 12:58вторая часть, она на УЕ5 - да, абсолютный провал оптимизации.