AMD підтвердила проблеми з драйвером Adrenalin 26.6.2 у Windows 10

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
_Andrik_
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кременчук-PL

Сообщение

Tetronga: 23.06.2026 20:16
_Andrik_: 23.06.2026 19:54 Це вже нова ступінь читання новини , більшість по заголовку строчить коменти а тут вже й заголовок недочитали :lol: .
,,
.....AMD Software: Adrenalin Edition 26.6.2, яка стосується користувачів Windows 10 " , а не поголовно :facepalm:
І змінює це рівно нічого
А те що на він11 ніхто нічого не відчув ?
Tetronga
Member

Сообщение

_Andrik_: 23.06.2026 20:21
Tetronga: 23.06.2026 20:16

І змінює це рівно нічого
А те що на він11 ніхто нічого не відчув ?
А, ну раз на 11 ніхто не відчув, то все ок
Нікого не хвилюють проблеми кривозубих крєстьян на 10, да :lol:
_Andrik_
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кременчук-PL

Сообщение

Tetronga: 23.06.2026 20:23
_Andrik_: 23.06.2026 20:21

А те що на він11 ніхто нічого не відчув ?
А, ну раз на 11 ніхто не відчув, то все ок
Нікого не хвилюють проблеми кривозубих крєстьян на 10, да :lol:
А тепер ще веселіше, в обговоренні жодного згадування про проблеми саме на він10, а загальне судження про кривість драйверів.
Скільки за вашим судженням
кривозубих крєстьян на 10,
залишилось?
Ektalion
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Tetronga: 23.06.2026 20:23 Нікого не хвилюють проблеми кривозубих крєстьян на 10, да :lol:
Спобуй ще товстіше, я в тебе вірю!
Tetronga
Member

Сообщение

_Andrik_: 23.06.2026 20:28
Tetronga: 23.06.2026 20:23

А, ну раз на 11 ніхто не відчув, то все ок
Нікого не хвилюють проблеми кривозубих крєстьян на 10, да :lol:
А тепер ще веселіше, в обговоренні жодного згадування про проблеми саме на він10, а загальне судження про кривість драйверів.
Скільки за вашим судженням
кривозубих крєстьян на 10,
залишилось?
Достатньо, щоб не кидати підтримку ще?
ШІшка каже про ~400 млн комп'ютерів.

Відправлено через 41 секунду:
Ektalion: 23.06.2026 20:37
Tetronga: 23.06.2026 20:23 Нікого не хвилюють проблеми кривозубих крєстьян на 10, да :lol:
Спобуй ще товстіше, я в тебе вірю!
Як же ви користуєтеся інтернетом, якщо не бачите очевидний /s
Kullerok
Member
Откуда: Київ

Сообщение

_Andrik_: 23.06.2026 19:54 Це вже нова ступінь читання новини , більшість по заголовку строчить коменти а тут вже й заголовок недочитали :lol: .
,,
.....AMD Software: Adrenalin Edition 26.6.2, яка стосується користувачів Windows 10 " , а не поголовно :facepalm:
Да кому нужны эти реальные проблемы. Ты чё тут тех ветку внезапно увидел или чё. Это то место где нужно устраивать жетский махач стенка на стенку. И накидывать на вентилятор совковой лопатой :gigi: :gigi:
byaka
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Kullerok: 23.06.2026 20:54
_Andrik_: 23.06.2026 19:54 Це вже нова ступінь читання новини , більшість по заголовку строчить коменти а тут вже й заголовок недочитали :lol: .
,,
.....AMD Software: Adrenalin Edition 26.6.2, яка стосується користувачів Windows 10 " , а не поголовно :facepalm:
Да кому нужны эти реальные проблемы. Ты чё тут тех ветку внезапно увидел или чё. Это то место где нужно устраивать жетский махач стенка на стенку. И накидывать на вентилятор совковой лопатой :gigi: :gigi:
Доречi про рельнi проблеми.Перiодично бачу новини що в новi iгри додають DLSS 4.5 А де новини що в новi iгри додають FSR4?
спойлер
Изображение
Shepard1985
Member

Сообщение

MVE: 23.06.2026 17:47 Запускаєш тут значить пк, щоб пограти у вільну годинку в день, а тут на тобі :tomat:
Так в тебе яблуко! Яким боком це тебе зачіпає?
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Bukakanga: 23.06.2026 19:01править реестр? мон шер, достаточно перекрасить его из белого в любой другой цвет
Вирішити проблему з курсором - НІ.
Правити реєстри чи фарбувати курсор - ТАК.
:lol: :lol: :lol:
Shepard1985
Member

Сообщение

byaka: 23.06.2026 22:09
Kullerok: 23.06.2026 20:54
Да кому нужны эти реальные проблемы. Ты чё тут тех ветку внезапно увидел или чё. Это то место где нужно устраивать жетский махач стенка на стенку. И накидывать на вентилятор совковой лопатой :gigi: :gigi:
Доречi про рельнi проблеми.Перiодично бачу новини що в новi iгри додають DLSS 4.5 А де новини що в новi iгри додають FSR4?
спойлер
Изображение
АМД не заносить за рекламу, бо у Нвідіі більше бабла завдяки вам-дурням, що купують карти по 5900 євро.
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

_Andrik_: 23.06.2026 20:28А тепер ще веселіше, в обговоренні жодного згадування про проблеми саме на він10, а загальне судження про кривість драйверів.
Скільки за вашим судженням
кривозубих крєстьян на 10,
залишилось?
Користувачі Він10 тим часом:
Изображение

P.S. 24% користувачів Стім сидять на Він10.
Последний раз редактировалось kairo 23.06.2026 23:07, всего редактировалось 1 раз.
Kullerok
Member
Откуда: Київ

Сообщение

byaka: 23.06.2026 22:09
Kullerok: 23.06.2026 20:54
Да кому нужны эти реальные проблемы. Ты чё тут тех ветку внезапно увидел или чё. Это то место где нужно устраивать жетский махач стенка на стенку. И накидывать на вентилятор совковой лопатой :gigi: :gigi:
Доречi про рельнi проблеми.Перiодично бачу новини що в новi iгри додають DLSS 4.5 А де новини що в новi iгри додають FSR4?
спойлер
Изображение
Шерлок B-) отличный вопрос :gigi:

Відправлено через 1 хвилину 59 секунд:
Shepard1985: 23.06.2026 22:48
byaka: 23.06.2026 22:09
Доречi про рельнi проблеми.Перiодично бачу новини що в новi iгри додають DLSS 4.5 А де новини що в новi iгри додають FSR4?
спойлер
Изображение
АМД не заносить за рекламу, бо у Нвідіі більше бабла завдяки вам-дурням, що купують карти по 5900 євро.
Лично я ещё за столько не покупал. Но снимаю шляпу перед этими персонами :gigi:
Andrew_R30
Member
Откуда: Kyiv

Сообщение

Хотів пограти в Battlefield 6, і вона не запускається та ругаєтся на драйвери відеокарти. Подумав: піду на Овери, там точно знають, як це вирішити.
Прийшов на Овери, а тут на головній стаття х масовою траблою :lol: :lol: :lol:
Мдааа... З GTX 1060 таких траблів не було. Це мій перший трабл із картою від AMD з вересня 2024 року :rotate: чудотворний AMD FSR Upscaling 4.1

Відправлено через 21 хвилину 19 секунд:
upd: відкотився на Adrenalin Edition 26.6.1 :super:
Геральт
Member
Аватара пользователя
Откуда: з Рівії

Сообщение

До асасіна ще 2 тижня, пофіксять :-/
S0N1C
Member
Аватара пользователя
Откуда: Dnipro

Сообщение

kairo: 23.06.2026 22:51
_Andrik_: 23.06.2026 20:28А тепер ще веселіше, в обговоренні жодного згадування про проблеми саме на він10, а загальне судження про кривість драйверів.
Скільки за вашим судженням
кривозубих крєстьян на 10,
залишилось?
Користувачі Він10 тим часом:
спойлер
Изображение
P.S. 24% користувачів Стім сидять на Він10.
користувачам він10 здається давали безкоштовно перейти на він11, я так перейшов ще в 21 році і за цей час мав нуль проблем :rolleyes:
kairo
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

S0N1C: 24.06.2026 00:13користувачам він10 здається давали безкоштовно перейти на він11, я так перейшов ще в 21 році і за цей час мав нуль проблем
По-перше, не усі можуть перейти через обмеження по залізу, по-друге, якщо людина не хоче переходити на Він11, то їй можна викатувати криві драйвери?
gregory_amd
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

SERGBILL: 23.06.2026 17:10 Купив кенту rx570 з голим радіаторм, 1120 обійшлася на ЛОХу з доставкою (так, я люблю ризикувати :lol:), то, коли вилізло це віконце, думав, все, лоханули. Встановив драйвер через оновлення - норм. Накатив поверх цей знов - і норм все стало. Але є прикол, то був драйвер 26.5.2
чекай, а при чому тут 570?) вона 26.5.2 останнiй майе, вона ж на LTS пiдтримцi уже. то точно щось iнше було у тебе)
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

_Andrik_: 23.06.2026 19:54 Це вже нова ступінь читання новини , більшість по заголовку строчить коменти а тут вже й заголовок недочитали :lol: .
,,
.....AMD Software: Adrenalin Edition 26.6.2, яка стосується користувачів Windows 10 " , а не поголовно :facepalm:
Это нужно быть очень упорным фанатиком чтобы даже такие факапы АМД оправдывать
LordTornado
Member
Аватара пользователя
Откуда: Одесса

Сообщение

S0N1C: 24.06.2026 00:13 користувачам він10 здається давали безкоштовно перейти на він11, я так перейшов ще в 21 році і за цей час мав нуль проблем :rolleyes:
Я тогда попробовал поставить 11, минут 40 оно обновлялось, потом выдало неизвестную ошибку и ещё полчаса возвращало 10ку обратно... (железо 11 поддерживает) Больше не пробовал...
AssayMAS
Member
Откуда: ][аркiв

Сообщение

Nikolay Yeryomenko: 23.06.2026 16:38Так а що тоді краще: RTX 5070 чи RX 9070?
моя rtx2060 лучше и то потому сто уже стоит и на минималках-нормальных настройках тащит игры, а за 5070 или 9070 надо денежки платить - а жаба душит...
буквально седне Easy Diffusion "причесали" и на 6ГБ врама я могу аж 768на768 пикчи генерить (ранее 512Х512 было), а затем до 9МПикселей апскэйлить...
А у АМД в вин10 вечно какие-то проблемы с локальной нейромазнёй, все рекомендуют никсы...

Відправлено через 8 хвилин 45 секунд:
byaka: 23.06.2026 18:17амд вciми силами хоче продавати мапи по цiнам лiдера ринку
так конкурентов то и нет
Интел не очень в ПО пока умеет, поэтому её товар нишевый - вот только недавно научили в нейромазне участвовать.
Китай не в счёт там видеокарты в неронках как 4060, а в играх как 1030... и им норм.
Так что все будем хавать Нвидию - хулить и хавать, хулить и хавать... .
Ответить