Якщо без матів....
Новости
Последние статьи и обзоры
DDR2 теж дорожчає через дефіцит пам’яті, спричинений ШІ. Найближчим часом ціни значно зростуть
-
MAKKACIN
Member
Пропоную обговорити DDR2 теж дорожчає через дефіцит пам’яті, спричинений ШІ. Найближчим часом ціни значно зростуть
Якщо без матів....

Якщо без матів....
-
Олег963
Member
- Откуда: Львів
Пропоную обговорити DDR2 теж дорожчає через дефіцит пам’яті, спричинений ШІ. Найближчим часом ціни значно зростуть
DDR2 у 2004 не саме дешево коштувала взагалі не дешево 4гб були космос 700+$ тепер це копійки і старий хлам але з цим ші навіть вона старушка ddr2 4gb до500грн
DDR2 у 2004 не саме дешево коштувала взагалі не дешево 4гб були космос 700+$ тепер це копійки і старий хлам але з цим ші навіть вона старушка ddr2 4gb до500грн
-
curious user
Member
Так наче не 1 квітня 
-
AntonyKandaurov
Member
- Откуда: Славетне місто Запоріжжя
Ну я не сумнівався 
-
waryag
Member
- Откуда: Суми
-
SimplySorc
Member
- Откуда: Київ
Ще трохи почекаю і обміняю свій системнік на і7 2600к на віллу в Сан Франциско
-
Геральт
Member
- Откуда: з Рівії
- спойлер
-
S0N1C
Member
- Откуда: Dnipro
в мене досі працює, та ще і 32 гіги ддр3SimplySorc: ↑ 22.06.2026 12:48 Ще трохи почекаю і обміняю свій системнік на і7 2600к на віллу в Сан Франциско
-
MaxNew
Member
Маю 16гб ddr2, віддам не дорого 
-
Adamantium
Ghost
- Откуда: Днепр
Так-с, похоже, пока откапывать свою ДДР1
С такими темпами и до нее дело дойдет
С такими темпами и до нее дело дойдет
-
S0N1C
Member
- Откуда: Dnipro
Core 2 Extreme X6800, 4 GB OCZ DDR2 800, GeForce 8800 GTX - мрія 2006 рокуОлег963: ↑ 22.06.2026 12:42 Пропоную обговорити DDR2 теж дорожчає через дефіцит пам’яті, спричинений ШІ. Найближчим часом ціни значно зростуть
DDR2 у 2004 не саме дешево коштувала взагалі не дешево 4гб були космос 700+$ тепер це копійки і старий хлам але з цим ші навіть вона старушка ddr2 4gb до500грн![]()
Последний раз редактировалось S0N1C 22.06.2026 13:05, всего редактировалось 2 раза.
-
MqM
Member
- Откуда: Україна
Це вже якийсь абсурд
Люди пересаджуються на стаоу ддр2 чи магією нейронки запускають на не сумісних пк?
Люди пересаджуються на стаоу ддр2 чи магією нейронки запускають на не сумісних пк?
-
tornadox
Member
- Откуда: мені знати що ти не дивак?
Медичне обладнання, оборонний сектор і т.д., є багато сфер з промисловим виробництвом на ддр2.MqM: ↑ 22.06.2026 12:56Це вже якийсь абсурд
Люди пересаджуються на стаоу ддр2 чи магією нейронки запускають на не сумісних пк?
-
MqM
Member
- Откуда: Україна
Нехай оборонка там є навіть спецзамовлення.tornadox: ↑ 22.06.2026 13:04Медичне обладнання, оборонний сектор і т.д., є багато сфер з промисловим виробництвом на ддр2.MqM: ↑ 22.06.2026 12:56Це вже якийсь абсурд
Люди пересаджуються на стаоу ддр2 чи магією нейронки запускають на не сумісних пк?
А от звідки беруть інші сфери свіжу ддр2 загадка
-
MVE
Member
- Откуда: Чернігів
В мене десь лежить Athlon X2 5600+, 2GB DDR2, TF560 A2+. Можна повертатись в пк геймінг
-
alexeygalas
Member
- Откуда: Khmelnytskyi
У мене лежить є модуль DDR1 на 512 MB. Лишився від Socket A, коли був Athlon XP 1800+
Живем. Ще може знадобитись
І CD з ліцезійною Windows 98 SE
Живем. Ще може знадобитись
І CD з ліцезійною Windows 98 SE
-
S0N1C
Member
- Откуда: Dnipro
треба терміново докупити ще один такий же, для дуал каналу, і мамку відповідно, поки не подорожчалиalexeygalas: ↑ 22.06.2026 13:17 У мене лежить є модуль DDR1 на 512 MB. Лишився від Socket A, коли був Athlon XP 1800+
Живем. Ще може знадобитись
І CD з ліцезійною Windows 98 SE
-
Robostyle
Member
Кстати говоря, тут есть новореги юзвери которые младше ваших планок ддр2 
-
Devijack
Member
- Откуда: Запоріжжя
новину не читав? Притримай, продаси за дорого.MaxNew: ↑ 22.06.2026 12:53Маю 16гб ddr2, віддам не дорого
