Технологія Advanced Shader Delivery здатна прискорити запуск Forza Horizon 6 на відеокартах AMD Radeon на 95%

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
Rage86
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Предлагаю обсудить Технологія Advanced Shader Delivery здатна прискорити запуск Forza Horizon 6 на відеокартах AMD Radeon на 95%
Пока читал, что для этого требуется - уже 1.5 минуты прошло :laugh:
Soulwatcher
Member

Сообщение

Люди должны радоваться что там меньше статеров.
А можно чтоб их вообще не было? :laugh:
Vladys77
Member

Сообщение

Треба спробувати.
hohlid19
Member

Сообщение

Не ну реально что за неделя побед АМД? :lol: :gigi:
lewerlin
Member
Аватара пользователя
Откуда: Миронівка

Сообщение

Краші ігор через 3... 2... 1... .
MSiAventador
Member
Аватара пользователя
Откуда: Гонолула

Сообщение

О ні , у будь якому разі ...
Изображение
Devijack
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запоріжжя

Сообщение

Ця гра запускається секунд 30 і без наворочених технологій.
А шо тобі той кеш? Один раз гра його підвантажила і більше не потребує при наступних запусках.
100sergo100
Member
Откуда: Харьков

Сообщение

Не знаю работает ли указанная в новости технология или что то другое, но запуски игры, входы в гонку итд. действительно стали ощутимо быстрее. 5 тупила периодически знатно. 5800х3д и 6800хт
Gelonyrum
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Soulwatcher: 17.05.2026 11:57 Люди должны радоваться что там меньше статеров.
А можно чтоб их вообще не было? :laugh:
Можна, треба просто девам почати щось окрім анріала 5 використовувати)
Playful_Ferox
Junior

Сообщение

MSiAventador: 17.05.2026 13:14 О ні , у будь якому разі ...
Изображение
Фонова компіляція - гарно, але не допоможе якщо апдейтилась гра, а не драйвери, тим більше якщо хочеться пограти зразу після апдейту. У такому разі все одно компіляцію треба буде чекати, хіба не так?
MSiAventador
Member
Аватара пользователя
Откуда: Гонолула

Сообщение

Playful_Ferox: 18.05.2026 23:57
MSiAventador: 17.05.2026 13:14 О ні , у будь якому разі ...
Изображение
Фонова компіляція - гарно, але не допоможе якщо апдейтилась гра, а не драйвери, тим більше якщо хочеться пограти зразу після апдейту. У такому разі все одно компіляцію треба буде чекати, хіба не так?
Одразу після апдейту можна сходити на кухню за кавою, а коли повернутись все має бути ОК.
Барбарис
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

В стімі вже передзавантаження шейдерів ніби давно є, але хай буде.
man1242
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

Барбарис: 19.05.2026 08:29 В стімі вже передзавантаження шейдерів ніби давно є, але хай буде.
а ніби і нема, а тільки у стімдека а ніби це ексклюзивна фіча xbox app
Барбарис
Member
Аватара пользователя
Откуда: Вінниця

Сообщение

man1242, як це нема, коли я сьогодні зранку це ще раз бачив, коли ігри переносив на новий диск?
Playful_Ferox
Junior

Сообщение

MSiAventador: 19.05.2026 01:06
Playful_Ferox: 18.05.2026 23:57

Фонова компіляція - гарно, але не допоможе якщо апдейтилась гра, а не драйвери, тим більше якщо хочеться пограти зразу після апдейту. У такому разі все одно компіляцію треба буде чекати, хіба не так?
Одразу після апдейту можна сходити на кухню за кавою, а коли повернутись все має бути ОК.
Ну так тоді й фонова компіляція не дуже треба, теж можна за кавою сходити ¯\_(ツ)_/¯
MSiAventador
Member
Аватара пользователя
Откуда: Гонолула

Сообщение

Playful_Ferox: 19.05.2026 10:35
MSiAventador: 19.05.2026 01:06

Одразу після апдейту можна сходити на кухню за кавою, а коли повернутись все має бути ОК.
Ну так тоді й фонова компіляція не дуже треба, теж можна за кавою сходити ¯\_(ツ)_/¯
То вже розбериться який у вас апдейт: гри чи драйверів відяхи.
Playful_Ferox
Junior

Сообщение

MSiAventador: 19.05.2026 14:46
Playful_Ferox: 19.05.2026 10:35

Ну так тоді й фонова компіляція не дуже треба, теж можна за кавою сходити ¯\_(ツ)_/¯
То вже розбериться який у вас апдейт: гри чи драйверів відяхи.
Я пишу про те що коли я запускаю гру, то можна чекати компіляцію шейдерів, судячи з усього, з двох причин - або нові драйвери, або апдейт гри.
Advanced Shared Delivery допомагає (має допомагати) впоратися як мінімум з компіляцією після апдейту гри.
Фонова компіляція шейдерів - з компіляцієї після апдейту драйвера (поправте мене, якщо воно вміє це робити і після апдейту гри).

Тож функція фонової компіляцією шейдерів (як написано, "після оновлень драйверів") з скріншоту NVIDIA App не покриває всі кейси очікування компіляції шейдерів. Ви ж відкидаєте корисність Advanced Shader Delivery:
Одразу після апдейту можна сходити на кухню за кавою, а коли повернутись все має бути ОК.
То скажіть, будь ласка, чим принципово відрізняється очікування компіляції шейдерів після апдейту гри від очікування компіляції шейдерів після апдейту драйверів, що функція, яка прибирає (чи мінімізує) очікування з однієї причини вами представляється як корисна, а функція націлена на мінімізацію очікування з іншої причини - як така що легко замінюється походом на кухню за кавою?
MSiAventador
Member
Аватара пользователя
Откуда: Гонолула

Сообщение

Playful_Ferox
Після апдейту дров поспішати нікуди, а от коли апдейтнулась гра , як ФорзаГоризонт 4/5 , перед самим запуском гри , через Microsoft Store, от цей варіант важливіший : між оновленням в Microsoft Store і пуском.
Playful_Ferox
Junior

Сообщение

MSiAventador: 20.05.2026 15:30 Playful_Ferox
Після апдейту дров поспішати нікуди, а от коли апдейтнулась гра , як ФорзаГоризонт 4/5 , перед самим запуском гри , через Microsoft Store, от цей варіант важливіший : між оновленням в Microsoft Store і пуском.
Тоді я не розумію про що ми сперечаємось) Це ж чудово що між оновленням гри і пуском не треба буде (якщо все ок працює з цим ASD) чекати ще хвилину-дві (деколи й більше, залежно від гри та заліза) компіляції шейдерів.

До речі, ігри з Microsoft Store уміють оновлюватись у фоні, це хіба що так співпало що хочетьcя пограти зразу після оновлення, а не умовно колись під вечір. Ну або фонове оновлення вимкнене з якоїсь причини, чи, можливо, машина з іграми не була увімкнена.
NST1983
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение





Дуже крута технологія, прибирає статери в багатьох іграх! Вони реально мене бісять.
Ответить