Минулого тижня Valve отримала 50-тонну партію ігрових комп’ютерів Steam Machine

Обсуждение статей и новостей сайта
Автор
Сообщение
Reinmar
Member

Сообщение

були чутки, що вони Half-Life 3 разом із коробкою зарелізять.
I want to believe...
Маркетінгова ідея : при купівлі Steam Machine, отримаєте HL3 вже предвстановленою :rolleyes: Думаю, тут і мілліон продали б одразу)
1234waltz
Member

Сообщение

Krakrakrya: 05.05.2026 13:12 MVE
точно буде єдиною неподвальною альтернативою мак мініку на якій можна пограти. думаю кубік похитне мак мінік особливо після того як епиль прибрала базовий конфіг за 600
У Маків своя атмосфера. ГейбКуб з їх аудиторією ніяк не пересікається. Всі знайомі маководи мають ПлейСтейшени або Світчі, там трошки інше світосприйняття. Якись там незрозумілий лінукс то для пк-ентузіастів.
XXXshadyXXX
Member
Аватара пользователя
Откуда: Украина\Норвегия

Сообщение

1234waltz: 05.05.2026 14:29що зараз ігрові канали забиті на хайпі темою встановлення лінукс зі стімом на ПС5
Та это просто хайпуют, для сони эти взломщики пыль и угрозе бизнесу ихнему зиро. Если что, они попросят у своих коллег из нинтендо контакты ихних юристов :D
1234waltz: 05.05.2026 14:29 Але випускати конкурента залізяці 2020 року по ціні тієї самої залізяки
Под CS2 Доту 2, Пабг что там еще в топе, готовое устройство, подключил и играешь - может расчет на ключевую ЦА в стиме :rotate:
lostsoulforever
Member
Аватара пользователя

Сообщение

erkins007: 05.05.2026 13:06
MVE: 05.05.2026 12:45 Єдина адекватна альтернатива консолям. Чекаємо.
В 2026 году под релиз пс6 выпускать устройство с слабой и устаревшей 7600 у которой вместо новых технологий дырка от бублика это крайне сомнительное по адекватности решение.
Там же пс5 про при аналогичной цене будет выдавать куда лучше картинку.
у тебе логіка обмежена якась, але це і зрозуміло, люди світогляд яких за рамки ігор ніколи не виходить не можуть думати широко
кожен продукт має свою цільому ца, і ца стім машин не та сама що і пс5/6 - це зрозуміло навіть ідіоту (ну не всім як ми тут бачимо)
це не просто консоль яка окрім ігор ні для чого не підходить по перше
у вартість, якби ти не був упередженим маніпулятором, то включив би також вартість користування всією екосистемою,
ціни ігр у стім і на пс бачив різницю? додай ще сюди підписка на онлайн у пс.
1234waltz
Member

Сообщение

Dartman: 05.05.2026 14:24 були чутки, що вони Half-Life 3 разом із коробкою зарелізять.
I want to believe...
Релізне сіквел надуспішного Artifct 2.
1234waltz
Member

Сообщение

XXXshadyXXX: 05.05.2026 14:35 Та это просто хайпуют, для сони эти взломщики пыль и угрозе бизнесу ихнему зиро. Если что, они попросят у своих коллег из нинтендо контакты ихних юристов :D ==
Факт. Там перелік прошивок для хаку доволі обмежений, через деякий час вільні плойки на цих версіях прошивки просто скінчаться і ентузіасти знов будуть рік-два ломати більш свіжі версії.
Grey_ukr
Member

Сообщение

Мне 300 грамм стим машины отрежьте.
Ой, вышло 400.
Ладно, оставляйте.
MqM
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Krakrakrya: 05.05.2026 13:12 MVE
точно буде єдиною неподвальною альтернативою мак мініку на якій можна пограти. думаю кубік похитне мак мінік особливо після того як епиль прибрала базовий конфіг за 600
З чого ви взяли, що буде дешевше? Вже ходять чутки про базову ціну у 800 мінімум
Ararat
Member

Сообщение

Скільки це у фубольних полях?
Vladys77
Member

Сообщение

MVE: 05.05.2026 12:45 Єдина адекватна альтернатива консолям. Чекаємо.
Альтернатива консолям це ПК.
А ПК урізаний до можливості консолі під Steam - це альтернатива для ПК у Steam :D

Відправлено через 1 хвилину 4 секунди:
Polaris: 05.05.2026 13:10 erkins007
Ціна ігор, така ж буде?
Ціна ігор у Steam.

Відправлено через 2 хвилини 46 секунд:
Kypatop01: 05.05.2026 13:28 Keyser Soze
Категорически мало, ведь перекупы успевают разобрать всё пока оно едет в дороге...
Перекупи встигають, бо партії дуже малі, експернментальні. Попиту на це великого бути не може, в сенсі десятків мільйонів. Тому портії в десятках тисяч.

Відправлено через 10 хвилин 9 секунд:
lostsoulforever: 05.05.2026 14:37
erkins007: 05.05.2026 13:06

В 2026 году под релиз пс6 выпускать устройство с слабой и устаревшей 7600 у которой вместо новых технологий дырка от бублика это крайне сомнительное по адекватности решение.
Там же пс5 про при аналогичной цене будет выдавать куда лучше картинку.
у тебе логіка обмежена якась, але це і зрозуміло, люди світогляд яких за рамки ігор ніколи не виходить не можуть думати широко
кожен продукт має свою цільому ца, і ца стім машин не та сама що і пс5/6 - це зрозуміло навіть ідіоту (ну не всім як ми тут бачимо)
це не просто консоль яка окрім ігор ні для чого не підходить по перше
у вартість, якби ти не був упередженим маніпулятором, то включив би також вартість користування всією екосистемою,
ціни ігр у стім і на пс бачив різницю? додай ще сюди підписка на онлайн у пс.
Для цього є звичайний ПК, який можна зібрати за ті ж гроші з кращою конфігурацією і без обмежень екосистеми Steam.
Цільова аудиторія для Steam Machine - це гравці Steam на ПК. Який сенс ПК гравцю з обмеженим буджетом і слабким ігровим ПК купувати ще один слабкий ігровий ПК з урізаним функціоналом? За ці гроші можна зробити якийсь апгрейд і отримати ЗНАЧНО вищу продуктивність.

Тому аудиторія Steam Machine - це вже пристаркуваті геймери з грошима, у яких з молодості велика бібліотека ігор в Steam і захочеться тряхнути стариною :gigi:
fantomrulezz
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дніпро

Сообщение

PS5 - 10.3 TFLOPS, ціна на старті в 2020 році $399
Steam Machine ~10 TFLOPS, ціна на старті в 2026 році поки точно невідома, оцінки $799 - $999
Випустити через 6 років пристрій, який дає продуктивність шестирічної давнини, ще й мінімум вдвічі дорожче - це прям потужно :banghead:
Archer
Member
Аватара пользователя
Откуда: Шахтарськ Україна

Сообщение

MVE: 05.05.2026 12:45 Єдина адекватна альтернатива консолям. Чекаємо.
Чи знають консолехолопи значення слова адекватність? Виходячи з того що вони платять гроші щоб грати онлайн, навряд чи.
Retamon
Member
Аватара пользователя
Откуда: Юкрейн, Новик

Сообщение

Насрать на коробку с железом, пусть ХЛ3 выкатывают
erkins007
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Polaris: 05.05.2026 13:10Ціна ігор, така ж буде?
У тех кому важна цена игр и есть библиотека Стима у тех уже есть ПК.
Krakrakrya: 05.05.2026 13:16да гпу так собі, но це не завадить мати нормальні продажі
От цены зависеть будет. Если она будет 600-700$ будут брать только так, но если будет около косаря, то нафиг эта приблуда никому не будет нужна.
Psychopath: 05.05.2026 13:57Там даже не 7600, а ноутбучный огрызок известный на декстопе как RX 7400 OEM
Это ещё печальней, но сути это не меняет - поддержки нормальной лучей нет, поддержки апскейла нормального нет.
Прям со старта устаревшее железо. Его слабость это уже второстепенное значение.
DeathToOrcs
Junior

Сообщение

Vladys77: 05.05.2026 16:22
MVE: 05.05.2026 12:45 Єдина адекватна альтернатива консолям. Чекаємо.
Альтернатива консолям це ПК.
А ПК урізаний до можливості консолі під Steam - це альтернатива для ПК у Steam :D
Функціональність там не урізана. По дефолту консольний інтерфейс (з якого, до речі, можна запускати ігри не тільки зі стім, а й з інших крамниць), а за потреби - перехід в десктопний режим. Це повноцінний Linux PC.

До того ж дуже тихий і в дуже компактному форм-факторіб, окрім того є додаткові фічі: як індикатор статусу завантажень із вимкненим дисплеєм, підтримка HDMI-CEC і загалом console-like фічі які не з кожною DIY збіркою можливо або легко зробити.

Тому це повноцінний ПК з додатковою функціональністю, яка робить його гарним рішенням для couch-gaming.

Відправлено через 5 хвилин 7 секунд:
Reinmar: 05.05.2026 14:32
були чутки, що вони Half-Life 3 разом із коробкою зарелізять.
I want to believe...
Маркетінгова ідея : при купівлі Steam Machine, отримаєте HL3 вже предвстановленою :rolleyes: Думаю, тут і мілліон продали б одразу)
Це, думаю, дуже ймовірно, але мабуть будуть просто додавати на акаунт при покупці. Бандл: SM + SC + HL3 і тоді ціна, підвищена через RAM та SSD, вже не так боляче буде відчуватися.
_Andrik_
Member
Аватара пользователя
Откуда: Кременчук-PL

Сообщение

Минулого тижня Valve отримала 50-тонну партію ігрових комп’ютерів Steam Machine...
Це вага з Гейбом чи без :think:
Hiden
Member
Аватара пользователя
Откуда: Запорожье

Сообщение

_Andrik_: 05.05.2026 19:00 Минулого тижня Valve отримала 50-тонну партію ігрових комп’ютерів Steam Machine...
Це вага з Гейбом чи без :think:
:lol: :up:
DeathToOrcs
Junior

Сообщение

fantomrulezz: 05.05.2026 16:36 PS5 - 10.3 TFLOPS, ціна на старті в 2020 році $399
Steam Machine ~10 TFLOPS, ціна на старті в 2026 році поки точно невідома, оцінки $799 - $999
Випустити через 6 років пристрій, який дає продуктивність шестирічної давнини, ще й мінімум вдвічі дорожче - це прям потужно :banghead:
Яка різніця скільки вона коштувала колись?
Зараз ціна PS5: $650
+ підписка для розблокування онлайн (скільки мені там треба за рік доплачувати, щоб в просто грати в безкоштовний Overwatch чи The Finals?)
+ закрита екосистема (ось там Соні нещодавно щось придумали з разовою онлайн активацією через 30 днів, але якщо зроблять не разово, а кожні 30 днів - то йти нікуди. Ніяких GOG, чи навіть EGS)
+ значно менший вибір ігор
+ відсутність регулярних розпродажів Steam, де можна придбати купу гарних ігор за три копійки з половиною.
+ дуже урізані можливості для модингу
+ неможливість використовувати як PC
Izraphail
Member

Сообщение

Тільки от під "ігрова консоль" може матись на увазі і стім фрейм, адже він теж розиціонується як консоль
waryag
Member
Аватара пользователя
Откуда: Суми

Сообщение

Kypatop01: 05.05.2026 13:28Категорически мало, ведь перекупы успевают разобрать всё пока оно едет в дороге...
Консоледержатели учатся.
Перекупы не смогли создать дефицит ни ПС5про, ни свич 2, пришлось сливать с потерями.
1234waltz: 05.05.2026 14:29 1. Але випускати конкурента залізяці 2020 року по ціні тієї самої залізяки, яка є на руках у купи людей і на яку ентузаісти прямо зараз ліплять Стім.
Думаю, машини будуть дорожче за пс5. Якщо зрівняються з прошкою, це ще не гірший варіант.
Ответить