Новости
Последние статьи и обзоры
Минулого тижня Valve отримала 50-тонну партію ігрових комп’ютерів Steam Machine
-
MVE
Member
- Откуда: Чернігів
Єдина адекватна альтернатива консолям. Чекаємо.
-
The_Rusik
Member
Как вставить ссылку с текстом?
По теме, тоже жду, но смотря какая будет цена этого чуда. Интересно пощупать если годная штука будет.
По теме, тоже жду, но смотря какая будет цена этого чуда. Интересно пощупать если годная штука будет.
-
Xardas_95
Member
- Откуда: Центральна Україна
Пропоную обговорити Минулого тижня Valve отримала 50-тонну партію ігрових комп’ютерів Steam Machine
Негубіть посилання
Негубіть посилання
-
erkins007
Member
В 2026 году под релиз пс6 выпускать устройство с слабой и устаревшей 7600 у которой вместо новых технологий дырка от бублика это крайне сомнительное по адекватности решение.MVE: ↑ 05.05.2026 12:45 Єдина адекватна альтернатива консолям. Чекаємо.
Там же пс5 про при аналогичной цене будет выдавать куда лучше картинку.
-
Graveworm
Member
- Откуда: in the woods somewhere
Мені кілограмів 10, будь ласка
-
Polaris
Member
- Откуда: Харків; Слов'янськ
erkins007
Ціна ігор, така ж буде?
Ціна ігор, така ж буде?
-
Krakrakrya
Member
MVE
точно буде єдиною неподвальною альтернативою мак мініку на якій можна пограти. думаю кубік похитне мак мінік особливо після того як епиль прибрала базовий конфіг за 600
точно буде єдиною неподвальною альтернативою мак мініку на якій можна пограти. думаю кубік похитне мак мінік особливо після того як епиль прибрала базовий конфіг за 600
-
starinfo
Member
у консолів свій шлях з продажем\купівлею б\в дисків
та й в більшості випадків в тому ж пс сторі ціни не так щоб сильно відрізняютсья від стімовський, принаймні не на всих іграх
а по оцьому обрубку, воно по залізу гівняне, я не уявляю як воно буде конкурувати з консолями
всунули все що завалялось на складах і ніхто не купляв, типова стімовська політика
потім можно буде казочки порозповідать що в стімі ж залізо 3060\4060 в топі, тому це бест бай
ще спочатку щось крякали за 4к 60 фпс... мабуть в якихось піксельних іграх
Последний раз редактировалось starinfo 05.05.2026 13:16, всего редактировалось 1 раз.
-
Krakrakrya
Member
erkins007
да гпу так собі, но це не завадить мати нормальні продажі
да гпу так собі, но це не завадить мати нормальні продажі
-
Keyser Soze
Member
Интересно, сколько тонн весят партии PS и Xbox, когда приходят на склад?!?

-
Kypatop01
Member
- Откуда: Украина
Keyser Soze
Категорически мало, ведь перекупы успевают разобрать всё пока оно едет в дороге...
Категорически мало, ведь перекупы успевают разобрать всё пока оно едет в дороге...
-
talex
Member
Новое слово в аналитике продаж готовой продукции (прям металлопрокат какой-то) - отгрузка в тоннах, ждем теперь когда про Стим и Эпик напишут - продано ххх терабайт игр
-
Creature4O
Member
якщо взяти орієнтовну вагу одного пристроя в коробці з усім мотлохом, то нехай буде приблизно 3-5Кг. Тобто партія і 10-16 тисяч штук виглядає не так круто як партія в 50тон. Маркетинг як він є...
-
n6407
Member
- Откуда: Київ
возвращение к истокам, не развесные товары в тоннах 
сколько тонн видеокарт продано в первом квартале?
сколько тонн видеокарт продано в первом квартале?
-
hohlid19
Member
Krakrakrya
Ну как сказать... Будь там 9060 его рекомендованная цена в 750 баксов была бы оправдана
Ну как сказать... Будь там 9060 его рекомендованная цена в 750 баксов была бы оправдана
-
Psychopath
Junior
Там даже не 7600, а ноутбучный огрызок известный на декстопе как RX 7400 OEMerkins007: ↑ 05.05.2026 13:06 В 2026 году под релиз пс6 выпускать устройство с слабой и устаревшей 7600 у которой вместо новых технологий дырка от бублика это крайне сомнительное по адекватности решение.
Там же пс5 про при аналогичной цене будет выдавать куда лучше картинку.
-
starinfo
Member
та ні, там же по опису 7600м виходитьPsychopath: ↑ 05.05.2026 13:57Там даже не 7600, а ноутбучный огрызок известный на декстопе как RX 7400 OEMerkins007: ↑ 05.05.2026 13:06 В 2026 году под релиз пс6 выпускать устройство с слабой и устаревшей 7600 у которой вместо новых технологий дырка от бублика это крайне сомнительное по адекватности решение.
Там же пс5 про при аналогичной цене будет выдавать куда лучше картинку.
вона від десктопної не дуже відрізняється по продуктивності
-
XXXshadyXXX
Member
- Откуда: Украина\Норвегия
По факту выходит конкурент обычной PS5\Xbox Series X - ну окей. Ничего плохого и хорошего сказать не могу. К Valve отношусь с уважением, всё скажут продажи устройства - успех или провал(не вовремя)
-
Dartman
Junior
- Откуда: Дніпро
були чутки, що вони Half-Life 3 разом із коробкою зарелізять.
I want to believe...
I want to believe...
-
1234waltz
Member
Найсмішніше, що зараз ігрові канали забиті на хайпі темою встановлення лінукс зі стімом на ПС5. Можливо не такий й поганий час для випуску...
1. Але випускати конкурента залізяці 2020 року по ціні тієї самої залізяки, яка є на руках у купи людей і на яку ентузаісти прямо зараз ліплять Стім.
2. Випускати залязо з радіком 7600, коли в топі стіма у 19% користувачів RTX 3060, 4060, 3050, 5070, 5060.
3. Випускати в середині 2026 року коробку із залізом 3 річної давнини.
Але, бажаю успіху, хочаб для просування Лінукс геймингу.
1. Але випускати конкурента залізяці 2020 року по ціні тієї самої залізяки, яка є на руках у купи людей і на яку ентузаісти прямо зараз ліплять Стім.
2. Випускати залязо з радіком 7600, коли в топі стіма у 19% користувачів RTX 3060, 4060, 3050, 5070, 5060.
3. Випускати в середині 2026 року коробку із залізом 3 річної давнини.
Але, бажаю успіху, хочаб для просування Лінукс геймингу.