Выбор звуковой карты

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Ответить
Автор
Сообщение
leshk
Junior
Откуда: Киев

Сообщение

В этой теме выбираем звуковые карты

Пофилософствовать на тему звука можно там

Флуд наказуем и преследуется по всей строгости правил
Последний раз редактировалось gehka3 02.06.2015 19:00, всего редактировалось 2 раза.
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Z440_User: 11.04.2026 18:32Дякую, посміявся
Мене більше бавить те, що це дивляться ті, хто взагалі у цьому контексті нічого не розуміють, але вичипують з усього потоку інформації кілька речень, які їх влаштовують. Особливо важливі гучний заголовок та кумедний постер з дебільною харею — це одразу прямує відео до певної аудиторії. Це так працює :D
DEVES
Member
Аватара пользователя
Откуда: Україна

Сообщение

Кто в курсе? Аудиофильские usb кабеля с указанием направления движения звука еще не придумали?
Z440_User
Member
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

Radio Bay, ще з таким умним виглядом піддакує ШІ-слопу... :facepalm:

Тримайте прикольної музики від киян:
спойлер
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

DEVES: 11.04.2026 19:53Аудиофильские usb кабеля с указанием направления движения звука еще не придумали?
Є такі, від USB Type-A до Type-B, треба чітко притримуватися напрямку :)
MSiAventador
Member
Аватара пользователя
Откуда: Гонолула

Сообщение

Святковий огляд К17 https://portativ.ua/ua/blog/ogljad-cap- ... godni.html :super:

P.S. Тим часом на AXPONA Chicago помічено боковини з дерева для К17 ... :lamer:
Изображение
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Загальна манера непогана, чистенько, соплі не жує, хтось заробив перший лайк )
Відправлено через 2 години 57 хвилин 19 секунд:
От на чойму тестити треба, одразу все зрозуміло, а не жужужу


Хоча й жужужу не завадить, але на додаток
MSiAventador
Member
Аватара пользователя
Откуда: Гонолула

Сообщение

Прогнав DM15R2R в якості CD-транспорта для К17 : просте але якісне рішення.
спойлер
А от R2R драбину DM15R2R ще "прогріваю" , бо за тиждень воно грає по балансу на К17 не краще за АКМ 4493 (Hidizs S9).
P.S. Єдина помічена проблема з DM15R2R на даний час - це те що не стартує процедура прошивки MCU.
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

MSiAventador: 12.04.2026 20:48бо за тиждень воно грає по балансу на К17 не краще за АКМ 4493
Якась лють, я так розумію, що ого треба застосовувати як транспорт та брати цифру, або по аналогу на підсилювач
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

УНЧ (amplifier) головне.
Все має йти плавно, бас веде музику, все слідує за басом. Це неможливо описати, це треба слухати. B-)
Електронні регулятори поки старі на philips.
Хрин зна коли нові поставлю.
Ma8950 з коробки співає.
Мх50se тільки пердак доробити.
Та про шо говорити. B-)
Последний раз редактировалось QFlash 12.04.2026 22:08, всего редактировалось 1 раз.
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

QFlash: 12.04.2026 21:48Це неможливо описати, це треба слухати
Згоден, як грає Ріалтек через підсилювач Mcintosh на колонках "Романтика" неможливо словами описати, мені не вистачить уяви
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Radio Bay
Критично. Чудово!
Ото ж бо воно!
Raчок звісно в осаді, але…

Відправлено через 5 хвилин 53 секунди:
Так, звісно тих мультипотокових жанрів Raчок сраний драний не витягує.
Але ставка на УНЧ і це працює.
Amplifier головне - все інше лірика.

Відправлено через 4 хвилини 44 секунди:
Ас пошукаю, звісно.
Але в такому стані - система вже співає.
Це зразу чути.
Я не накручую, переважно 3-4W. Якось

Відправлено через 30 хвилин 2 секунди:
Я це зразу відчув, як тільки послухав ma8950, а потім доробив мх50se на «шеклі».
Макінтош на «дарлінгтонах»
Ас ще пошукаю чорт забирай.
Z440_User
Member
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

QFlash, питаннячко, mr. Trump не твій родич?
Якось дуже схоже думки свої висловлюєте... :spy:
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

QFlash: 12.04.2026 22:51Ас ще пошукаю чорт забирай.
Я вже знайшов за тебе: https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/akus ... %7Corganic
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Z440_User
Цікаво. Кому треба най вичисляє.
Зі старим пердуном нічого спільного не маю. І Вам не хворіти. :D

Відправлено через 1 хвилину 51 секунду:
Radio Bay
Нє, то хмарочоси. Не підходе.

Відправлено через 54 секунди:
Я за амфітон.
Z440_User
Member
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

Radio Bay: 12.04.2026 23:10
QFlash: 12.04.2026 22:51Ас ще пошукаю чорт забирай.
Я вже знайшов за тебе: https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/akus ... %7Corganic
Я за такі:
https://m.olx.ua/d/uk/obyavlenie/diaton ... atform_u2i
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

Вдячний Вам, але то не моє. Я за "лайно і палки". Кошти підуть на ремонт будинку.
Амфітончика хочу взяти.
MSiAventador
Member
Аватара пользователя
Откуда: Гонолула

Сообщение

Radio Bay: 12.04.2026 23:10
QFlash: 12.04.2026 22:51Ас ще пошукаю чорт забирай.
Я вже знайшов за тебе: https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/akus ... %7Corganic
1999 рік чи 1900-волохатий рік ?! :laugh:
Там динаміки вже труха чи нові з кращих підвалів Шеньдженя ? :gigi:
Filabatya
Member
Аватара пользователя
Откуда: Івано-Франківськ

Сообщение

Головне не забувати раз в неділю мазати ті дубові підвіси чимось :lol:
можна просто на них продукти задоволення зливати :rotate:
Последний раз редактировалось Filabatya 12.04.2026 23:52, всего редактировалось 1 раз.
MSiAventador
Member
Аватара пользователя
Откуда: Гонолула

Сообщение

Filabatya: 12.04.2026 23:47 Головне не забувати раз в неділю мазати ті дубові підвіси чимось :lol:
Прокто-креми використовують власники такого антикваріату :lol:
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

вигляд цікавий а підвіси я б міняв
Ответить