Выбор звуковой карты

Звуковые карты, акустика, гарнитуры
Ответить
Автор
Сообщение
leshk
Junior
Откуда: Киев

Сообщение

В этой теме выбираем звуковые карты

Пофилософствовать на тему звука можно там

Флуд наказуем и преследуется по всей строгости правил
Последний раз редактировалось gehka3 02.06.2015 19:00, всего редактировалось 2 раза.
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Z440_User: 09.04.2026 18:58Ось, свіженьке придбання розпакував та слухаю
Napalm Records? Не пам'ятаю звідкіля то у моїй голові, але зрозуміло :)
Z440_User: 09.04.2026 18:58То фрагменти де 27Гц, 42Гц та щось біля 60Гц. Цікаво було хто що почув з цих фрагментів
Зрозуміло, а то я думав таємний пердіж комара вислуховувати
Z440_User
Member
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

Ну так а хто ще найбільший видавець різноманітного рок та всякого металолому в Європі? :gigi:
Radio Bay: 09.04.2026 19:20 Зрозуміло, а то я думав таємний пердіж комара вислуховувати
Я б таку фігню не пропонував.
Лише:
а) живе/не живе;
б) басить / не басить;
в) якщо басить, то скільки "нот"? 1-2-3.
:D
MSiAventador
Member
Аватара пользователя
Откуда: Гонолула

Сообщение

Z440_User
Басок жидкуватий (на ютуб ролику TOBIAS SAMMET'S AVANTASIA - The Moonflower Society) але увімкнув +1 МеджикБасс на DM15R2R і все стало ОК. :super:
Изображение
Изображение
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

MSiAventador: 09.04.2026 20:12Басок жидкуватий
У цих швидких металерів він завжди такий, щоб на бумбоксах не бубніло

Spoiler, please

Відправлено через 8 хвилин 18 секунд:
Грій R2R, росповіш
Z440_User
Member
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

MSiAventador: 09.04.2026 20:12 Z440_User
Басок жидкуватий (на ютуб ролику TOBIAS SAMMET'S AVANTASIA - The Moonflower Society) але увімкнув +1 МеджикБасс на DM15R2R і все стало ОК. :super:
Подобається мені цей казкар сучасності.
спойлер
IMG20260409214304.jpg
Окрім 2-х перших альбомів, занадто вони "класичний speed/power метал". Їх у мене на вінілі немає, не купував.
А от починаючи з 2008р. вже стає цікаво. Там вже і рок, і хард, і хеві, і симфо... :rotate:
спойлер
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Z440_User: 09.04.2026 18:58То фрагменти де 27Гц, 42Гц та щось біля 60Гц. Цікаво було хто що почув з цих фрагментів.
Люто заперділо 2.08 канкретно вухо придавило, далі, ну щось там містами саб понижче брав, ну, брав і брав, якісь там з'їзди по струні

Відправлено через 4 хвилини 24 секунди:
От цікаве хелоу сабу

Звук, як навпаки
feson
Member
Аватара пользователя

Сообщение

irynavesna: 08.04.2026 21:56 а які найкращі критерії для вибору звукової карти?
Найкращі критерії звукової карти -
1) Якість звучання
2) Тип використання
3) Бюджет

Отправлено спустя 5 минут 10 секунд:
Якість звучання - це новий цап добрі оу гарна обвязка цих чипів. Гарне живлення. Софт безглючний.
Тип використання - стаціонар чи мобільний пристрій.
Бюджет - скільки грошей готовий на це витратити.

От от цих критеріїв залежить вибір звукової карти. :super:
QFlash
Member
Аватара пользователя
Откуда: Lviv

Сообщение

AI розійшовся не на жарт. :laugh:
спойлер
Hotspur
Member
Аватара пользователя

Сообщение

QFlash: 11.04.2026 09:10AI розійшовся не на жарт.
:lol: :lol: :lol: :lol: :super: ударили фізикою по дротах :D
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Ну, тепер усе: різниця між цапом за $100 за АІ та моїм Musician Pegasus мінімальна, а між ПВС на KLotz у якості акустичних — вигадка. Як далі жити? АІ ж сказав :laugh:
feson
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Radio Bay: 11.04.2026 16:13 Ну, тепер усе: різниця між цапом за $100 за АІ та моїм Musician Pegasus мінімальна, а між ПВС на KLotz у якості акустичних — вигадка. Як далі жити? АІ ж сказав :laugh:
Більш брутальне порівняння різниця між рачком Realtec за АІ та DAC Musician Pegasus - мінімальна....... :lol:

Отправлено спустя 1 минуту 5 секунд:
Всі чіпи DAC грають однаково - а ми тут вигадуємо всяку нісенітницю...... :laugh:
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

feson: 11.04.2026 16:26Більш брутальне порівняння різниця між рачком Realtec за АІ та DAC Musician Pegasus - мінімальна
Ото в точку. Й АІ якийсь незрозумілий, чувак продовжує хайпувати та робити контент на дурачках, яким продає те, що вони хочуть почути. Відомий метод :)

Відправлено через 1 хвилину 53 секунди:
Я б цей метод назвав "А я ж тобі казав" :D

Ні лайк, ні дізлайк до відоса не ставив )

Відправлено через 9 хвилин 58 секунд:
А спробуйте самі для себе задати це питання ChatGPT або Gemini?
MSiAventador
Member
Аватара пользователя
Откуда: Гонолула

Сообщение

Radio Bay: 11.04.2026 16:13 Ну, тепер усе: різниця між цапом за $100 за АІ та моїм Musician Pegasus мінімальна,
Доречі ...
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Так, третій вийшов. Тестів та порівняльних відгуків ще не чув, тільки вийшов. Міняти не свербить. Тим більше, я там секрети знаю, як його звуку накинути баксів за 200 моцно без жорстких втручань. Там у середовищі пегасоводів свої приколи.
До речі, цікавий факт: у Musician прошивальники Denefrips.
Firebrand
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Radio Bay: 11.04.2026 16:13 Ну, тепер усе: різниця між цапом за $100 за АІ та моїм Musician Pegasus мінімальна, а між ПВС на KLotz у якості акустичних — вигадка. Як далі жити? АІ ж сказав :laugh:
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

Ага, фільтри додали, фазу, що таке Swap не зрозумів, окрема налаштування для кожного входу, так попрацювали. Пульт тех кайфовий, в мене нема, але не дуже порібно
В мене простіше з морди
Изображение
Изображение
tablestikus
Member
Аватара пользователя
Откуда: Київ

Сообщение

MSiAventador: 11.04.2026 16:43
Radio Bay: 11.04.2026 16:13 Ну, тепер усе: різниця між цапом за $100 за АІ та моїм Musician Pegasus мінімальна,
Доречі ...
Я ще другий не зібрався брати, а тут вже третій...
Radio Bay
Member
Аватара пользователя
Откуда: Харків

Сообщение

tablestikus: 11.04.2026 17:13а тут вже третій
Працюють, молодці
Z440_User
Member
Откуда: Кривий Ріг

Сообщение

QFlash: 11.04.2026 09:10 AI розійшовся не на жарт. :laugh:
спойлер
Дякую, посміявся :laugh:
Ответить