Intel випустила ігровий драйвер із підтримкою професійних відеокарт Arc Pro B70 і Arc Pro B65

Обсуждение статей и новостей сайта
Ответить
Автор
Сообщение
Ostin
Member

Сообщение

Пропоную обговорити Intel випустила ігровий драйвер із підтримкою професійних відеокарт Arc Pro B70 і Arc Pro B65
компанії зараз не цікавий споживчий ринок і вона намагається заробити в більш прибутковому сегменті рішень для робочих станцій
Всім зараз не цікавий звичайний споживач, бо типу ж "не мамонт" і все оплатить в кінцевому підсумку. Але дивлячись на суттєві зміни споживчого ринку, ринку праці та взагалі споживчої поведінки - має місце цілком ненульовий шанс, що оті всі ШІ будуть продукувати свій продукт для інших ШІ. Бо кінцевий споживач якось вже ніде не при справах, в тому числі грошових :shuffle:
bigmonstr666
Member
Аватара пользователя
Откуда: kyiv

Сообщение

Ostin: 08.04.2026 12:26 Пропоную обговорити Intel випустила ігровий драйвер із підтримкою професійних відеокарт Arc Pro B70 і Arc Pro B65
компанії зараз не цікавий споживчий ринок і вона намагається заробити в більш прибутковому сегменті рішень для робочих станцій
Всім зараз не цікавий звичайний споживач, бо типу ж "не мамонт" і все оплатить в кінцевому підсумку. Але дивлячись на суттєві зміни споживчого ринку, ринку праці та взагалі споживчої поведінки - має місце цілком ненульовий шанс, що оті всі ШІ будуть продукувати свій продукт для інших ШІ. Бо кінцевий споживач якось вже ніде не при справах, в тому числі грошових :shuffle:
тут прикол у тому, що продукція гпу інтела нецікава самому споживчому ринку :D
інтел може і далі крінжувати зі своїми гпу
cspp
Member

Сообщение

Было бы там 48-72 Гб....
KimRomik
Member
Аватара пользователя

Сообщение

bigmonstr666: 08.04.2026 12:39
Ostin: 08.04.2026 12:26 Пропоную обговорити Intel випустила ігровий драйвер із підтримкою професійних відеокарт Arc Pro B70 і Arc Pro B65
Всім зараз не цікавий звичайний споживач, бо типу ж "не мамонт" і все оплатить в кінцевому підсумку. Але дивлячись на суттєві зміни споживчого ринку, ринку праці та взагалі споживчої поведінки - має місце цілком ненульовий шанс, що оті всі ШІ будуть продукувати свій продукт для інших ШІ. Бо кінцевий споживач якось вже ніде не при справах, в тому числі грошових :shuffle:
тут прикол у тому, що продукція гпу інтела нецікава самому споживчому ринку :D
інтел може і далі крінжувати зі своїми гпу
єдине що може зацікавити споживчий ринок - це потужні ігрові APU
у Інтела є багаторічний досвід в цьому напрямку, але чомусь не поспішає реалізувати
unique-neon
Member

Сообщение

KimRomik: 08.04.2026 12:52єдине що може зацікавити споживчий ринок - це потужні ігрові APU
у Інтела є багаторічний досвід в цьому напрямку, але чомусь не поспішає реалізувати
Ну цей ринок в інтела починається з 2000$ за нещасний mini pc. То не цікаво.
max1996
Member

Сообщение

Ну а тести будуть. Все ж таки цікаво наскільки ігрові драйвери кращі за неігрові
KimRomik
Member
Аватара пользователя

Сообщение

unique-neon: 08.04.2026 13:00
KimRomik: 08.04.2026 12:52єдине що може зацікавити споживчий ринок - це потужні ігрові APU
у Інтела є багаторічний досвід в цьому напрямку, але чомусь не поспішає реалізувати
Ну цей ринок в інтела починається з 2000$ за нещасний mini pc. То не цікаво.
які міні-пк? я маю на увазі десктопні проци, т.е. вставив в сокет і граєш
unique-neon
Member

Сообщение

KimRomik: 08.04.2026 13:28
unique-neon: 08.04.2026 13:00
Ну цей ринок в інтела починається з 2000$ за нещасний mini pc. То не цікаво.
які міні-пк? я маю на увазі десктопні проци, т.е. вставив в сокет і граєш
Раз мініпк з притомною інтеграшкою коштують більше 2к, то і десктопні дешевше не обійдуться, ну буде сам проц за 1.5к скажімо
firestarter256
Member
Аватара пользователя
Откуда: Дэнвер

Сообщение

unique-neon
Я собирал миник под телек и выбор пал на интел, он все кодеки могет в отличии
powerpizza
Member

Сообщение

не знаю,чем интол не угодил людям,на про карты игровых дров наче не выпускают красные зелёные ,я на синей уже сижу почти полтора года, b580 на 3440х1440 с ее 12гб отлично маслает игры,а последние месяцев 5 драйвера просто отличные
ДядяСаша
Member
Аватара пользователя
Откуда: Киев

Сообщение

Може в мене трохи крива логіка, але якщо ВК з 32ГБ коштує 950$, то тоді з 16ГБ коштуватиме 425$, а з 12ГБ взагалі 350$.
Якшо продуктивність буде на рівні rtx 5060ti, то чому б і ні, за 350$ була б дуже смачна карта! :lick:
Поки мріяти не заборонено.
Ray2000gt
Advanced Member
Откуда: Киев

Сообщение

KimRomik: 08.04.2026 12:52єдине що може зацікавити споживчий ринок - це потужні ігрові APU
у Інтела є багаторічний досвід в цьому напрямку, але чомусь не поспішає реалізувати
Але це лише для консолей та лептопів.
Не буде їх в десктопах в сокетному виконанні.
unique-neon
Member

Сообщение

firestarter256: 08.04.2026 14:27unique-neon
Я собирал миник под телек и выбор пал на интел, он все кодеки могет в отличии
Є логіка. Але мова все-таки йшла за потужну 3d графіку, а не медіацентр. Ну хоча би те що показують пантер лейки з 12xe ядер.
KimRomik
Member
Аватара пользователя

Сообщение

Ray2000gt: 08.04.2026 17:09
KimRomik: 08.04.2026 12:52єдине що може зацікавити споживчий ринок - це потужні ігрові APU
у Інтела є багаторічний досвід в цьому напрямку, але чомусь не поспішає реалізувати
Але це лише для консолей та лептопів.
Не буде їх в десктопах в сокетному виконанні.
це погано
unique-neon
Member

Сообщение

Ну до слова все таки можна трохи інтеграшкою балуватись на десктопі в ці часи - 8700g, розгін пам'яті >8000MHz, та fsr int4 з допомогою optiscaler.
Ответить